Jindřich Kynický okres Brno-venkov - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Jindřich Kynický okres Brno-venkov.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Jindřich Kynický".
Jindřich Kynický okres Brno-venkov - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
Les fair trade s.r.o.
Blatná 173, 667 01 Vojkovice |
jednatel | 10.6.2022 |
|
Les fair trade s.r.o.
Blatná 173, 667 01 Vojkovice |
společník | 10.6.2022 |
|
Společenské centrum Těšany a.s.
Těšany 71, 664 54 Těšany |
místopředseda dozorčí rady | 12.10.2006 3.6.2015 |
|
Vysoká škola Karla Engliše, a.s., v likvidaci
Mezírka 775/1, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 3. března 2021 |
člen dozorčí rady | 9.2.2009 19.4.2011 |
Jindřich Kynický okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.6.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (Les fair trade s.r.o.) |
| 10.6.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Les fair trade s.r.o.) |
| 25.9.2015 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Společenské centrum Těšany a.s. |
| 16.5.2011 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Vysoká škola Karla Engliše, a.s. |
| 16.2.2009 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Vysoká škola Karla Engliše, a.s. |
| 19.10.2006 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Hřebčín Skály, a.s. |
Souhrnné informace k osobě Jindřich Kynický okres Brno-venkov
Tato stránka obsahuje informace o osobě Jindřich Kynický okres Brno-venkov, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Jindřich Kynický aktuálně působí a působila ve 3 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Jindřich Kynický", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jindřich Kynický – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jindřich Kynický?
Jméno Jindřich Kynický je uvedeno v 3 společnostech.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci