Pavel Pernekr - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Pernekr v rejstřících
Jméno Pavel Pernekr není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a nemá žádný aktuální záznam a celkem 2 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.
Jméno Pavel Pernekr není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Pavel Pernekr - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Pavel Pernekr
Dubí |
Firmy: Společenství vlastníků bytového domu č.p. 375 v Dubí 1 | Technické služby Dubí s.r.o. |
Detaily Pavel Pernekr - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Pernekr, Dubí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytového domu č.p. 375 v Dubí 1
Dubí 1, U Hřiště 375/6, PSČ 41701 |
11.2.2010 11.2.2014 |
|
| Technické služby Dubí s.r.o.
Dubí Zaniklý subjekt: 1.10.2008 |
31.5.2001 18.12.2002 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Pernekr"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Pernekr – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Pernekr?
Jméno Pavel Pernekr je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Pavel Pernekr je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Pavel Pernekr.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface