Václava Trejtnarová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclava Trejtnarova v rejstřících
Jméno Vaclava Trejtnarova není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno není zapsáno v žádnév 0 existující společnosti a nemá žádný aktuální záznam a celkem 5 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.
Jméno Vaclava Trejtnarova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Václava Trejtnarová - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Václava Trejtnarová
okres Praha-západ |
Firmy: Družstvo Koněvova 191 v likvidaci | Sokkia, spol. s r.o. |
Detaily Václava Trejtnarová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Václava Trejtnarová, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Družstvo Koněvova 191 v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 20.2.2013 |
21.3.2000 31.3.2004 |
|
| Sokkia, spol. s r.o.
Hostivice Zaniklý subjekt: 9.11.2011 |
6.3.2007 31.3.2008 |
|
| Sokkia, spol. s r.o.
Hostivice Zaniklý subjekt: 9.11.2011 |
21.12.2004 6.3.2007 |
|
| Sokkia, spol. s r.o.
Hostivice Zaniklý subjekt: 9.11.2011 |
1.4.1999 21.12.2004 |
|
| Sokkia, spol. s r.o.
Hostivice Zaniklý subjekt: 9.11.2011 |
20.6.1995 1.4.1999 |
Souhrnné informace ke jménu "Václava Trejtnarová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Václava Trejtnarová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Václava Trejtnarová?
Jméno Václava Trejtnarová je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Václava Trejtnarová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Václava Trejtnarová.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface