JAKUB ZÁMEČNÍK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jakub Zamecnik v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jakub Zamecnik bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 10 různých osob.
JAKUB ZÁMEČNÍK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
JAKUB ZÁMEČNÍK
okres Jindřichův Hradec |
Firmy: Myslivecký spolek Doubrava Oldřiš z.s. | Společenství vlastníků jednotek domu čp. 10 v Blažejově |
| 2. |
JAKUB ZÁMEČNÍK
DiS.
okres Chrudim |
Firmy: Atlantis-CR, z.s. | EUROBIT REAL a.s. |
| 3. |
Jakub Zámečník
okres Zlín |
Živnost |
| 4. |
Jakub Zámečník
Brno |
Živnost |
| 5. |
Jakub Zámečník
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 6. |
Jakub Zámečník
okres Trutnov |
Živnost |
| 7. |
Jakub Zámečník
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 8. |
Jakub Zámečník
okres Uherské Hradiště |
Živnost |
| 9. |
Mgr. Jakub Zámečník
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 10. |
Jakub Zámečník
okres Prachatice |
Živnost |
| 11. |
Jakub Zámečník
okres Trutnov |
Živnost |
| 12. |
Ing. Jakub Zámečník
okres Praha-západ |
Živnost |
| 13. |
JAKUB ZÁMEČNÍK
Zlín |
Firmy: 3THX sportovní klub, spolek |
Detaily JAKUB ZÁMEČNÍK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. JAKUB ZÁMEČNÍK, okres Jindřichův Hradec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecký spolek Doubrava Oldřiš z.s.
č.p. 38, 378 52 Blažejov |
7.3.2026 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 10 v Blažejově
č.p. 10, 378 52 Blažejov |
30.10.2016 |
JAKUB ZÁMEČNÍK okres Jindřichův Hradec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Myslivecký spolek Doubrava Oldřiš z.s. |
| 22.12.2016 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu čp. 10 v Blažejově |
2. JAKUB ZÁMEČNÍK DiS. , okres Chrudim
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Atlantis-CR, z.s.
č.p. 44, 537 01 Sobětuchy |
17.6.2019 5.12.2025 |
|
| EUROBIT REAL a.s.
Drahotice 23, 538 25 Nasavrky |
6.6.2017 |
JAKUB ZÁMEČNÍK DiS. okres Chrudim - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.3.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Atlantis-CR, z.s. |
| 19.7.2019 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Atlantis-CR, z.s. |
| 8.6.2017 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady EUROBIT REAL a.s. |
3. Jakub Zámečník, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Truhlářské práce Pokrývačské práce Velkoobchod a maloobchod |
9.5.2013 |
4. Jakub Zámečník, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků |
8.12.2016 |
5. Jakub Zámečník, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Velkoobchod a maloobchod |
31.5.2016 |
6. Jakub Zámečník, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Truhlářské práce Pokrývačské práce |
29.8.2019 |
7. Jakub Zámečník, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
25.1.2023 |
8. Jakub Zámečník, okres Uherské Hradiště
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
1.6.2023 |
9. Mgr. Jakub Zámečník, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní vzdělávání Ostatní činnosti související se zdravotní péčí |
6.11.2024 |
10. Jakub Zámečník, okres Prachatice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti autoškol a jiných škol řízení Velkoobchod a maloobchod |
13.8.2025 |
11. Jakub Zámečník, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií Reklamní činnosti Podpůrné činnosti pro scénická umění |
9.2.2026 |
12. Ing. Jakub Zámečník, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní úklidové činnosti Ostatní vzdělávání |
6.9.2010 |
13. JAKUB ZÁMEČNÍK, Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 3THX sportovní klub, spolek
Hertice 31, 747 55 Dolní Životice |
1.1.2016 23.10.2020 |
Souhrnné informace ke jménu "JAKUB ZÁMEČNÍK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu JAKUB ZÁMEČNÍK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno JAKUB ZÁMEČNÍK?
Jméno JAKUB ZÁMEČNÍK je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem JAKUB ZÁMEČNÍK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem JAKUB ZÁMEČNÍK.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface