Pavel Dlabal - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Dlabal v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 13 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Dlabal bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 4 různé osoby.
Pavel Dlabal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Dlabal
okres Praha-východ |
Firmy: Myslivecký spolek SULICE, z.s. | Zemědělské družstvo Modletice |
| 2. |
Pavel Dlabal
Praha |
Firmy: Abacus Electric, s.r.o. | Spolek pro ochranu a rozvoj Nových Zámků a okolí | Spolek rodičů a přátel ZŠ Špitálská |
| 3. |
Pavel Dlabal
Plzeň |
Firmy: AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. |
| 4. |
Pavel Dlabal
okres Plzeň-město |
Živnost |
| 5. |
Pavel Dlabal
okres Olomouc |
Živnost |
| 6. |
Pavel Dlabal
okres Tábor |
Živnost |
| 7. |
Pavel Dlabal
Praha |
Živnost |
| 8. |
Ing. Pavel Dlabal
Praha |
Firmy: GAMESTAR, a.s. | Společenství vlastníků Pod Marjánkou 1675, Praha 6 |
| 9. |
Pavel Dlabal
Plzeň |
Firmy: AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. |
| 10. |
Pavel Dlabal
okres Plzeň-sever |
Firmy: AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. |
Detaily Pavel Dlabal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Dlabal, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecký spolek SULICE, z.s.
č.p. 1, 251 68 Křížkový Újezdec |
18.9.2015 | |
| Zemědělské družstvo Modletice
č.p. 6, 251 01 Modletice Zaniklý subjekt: 4.11.2014 |
1.3.1993 4.11.2014 |
Pavel Dlabal okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.2.2016 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Myslivecké sdružení Sulice |
| 1.3.1993 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Zemědělské družstvo Modletice |
2. Pavel Dlabal, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Abacus Electric, s.r.o.
č.p. 2, 370 01 Planá |
20.3.2025 | |
| Abacus Electric, s.r.o.
č.p. 2, 370 01 Planá |
21.9.2023 | |
| Spolek pro ochranu a rozvoj Nových Zámků a okolí
Nové Zámky 55, 289 33 Křinec Zaniklý subjekt: 20.2.2020 |
4.8.2019 20.2.2020 |
|
| Spolek pro ochranu a rozvoj Nových Zámků a okolí
Nové Zámky 55, 289 33 Křinec Zaniklý subjekt: 20.2.2020 |
17.2.2017 20.2.2020 |
|
| Spolek rodičů a přátel ZŠ Špitálská
Špitálská 789/4, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
1.9.2022 4.9.2023 |
Pavel Dlabal Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.3.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Abacus Electric, s.r.o.) |
| 20.10.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Spolek rodičů a přátel ZŠ Špitálská |
| 21.9.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 350 000,-Kč, splaceno: 350 000,-Kč, podíl: 1 % (Abacus Electric, s.r.o.) |
3. Pavel Dlabal, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
č.p. 41, 281 46 Horní Kruty |
26.6.2024 | |
| AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
č.p. 41, 281 46 Horní Kruty |
30.8.2023 26.6.2024 |
|
| AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
č.p. 41, 281 46 Horní Kruty |
27.6.2022 30.8.2023 |
Pavel Dlabal Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.6.2024 | Společník s vkladem AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. |
| 26.6.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.) |
| 30.8.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. ) |
4. Pavel Dlabal, okres Plzeň-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Univerzální administrativní činnosti |
15.2.2016 |
5. Pavel Dlabal, okres Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
18.4.2023 |
6. Pavel Dlabal, okres Tábor
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Silniční nákladní doprava Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
20.12.1991 |
7. Pavel Dlabal, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Poradenství v oblasti řízení |
20.7.2006 |
8. Ing. Pavel Dlabal, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| GAMESTAR, a.s.
Bozděchova 1840/7, Smíchov, 150 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.6.2017 |
1.1.2002 5.4.2002 |
|
| Společenství vlastníků Pod Marjánkou 1675, Praha 6
Pod Marjánkou 1675/41, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
10.11.2015 22.3.2022 |
|
| Společenství vlastníků Pod Marjánkou 1675, Praha 6
Pod Marjánkou 1675/41, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
20.6.2006 20.6.2011 |
9. Pavel Dlabal, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
č.p. 41, 281 46 Horní Kruty |
14.4.2014 1.5.2015 |
|
| AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
č.p. 41, 281 46 Horní Kruty |
25.5.2012 14.4.2014 |
10. Pavel Dlabal, okres Plzeň-sever
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
č.p. 41, 281 46 Horní Kruty |
10.5.2021 27.6.2022 |
|
| AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
č.p. 41, 281 46 Horní Kruty |
1.5.2015 10.5.2021 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Dlabal"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Dlabal – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Dlabal?
Jméno Pavel Dlabal je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Dlabal je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem Pavel Dlabal.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod