Jan Čajan - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jan Cajan v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 15 existujících společnostech a má celkem 13 aktuálních záznamů a celkem 43 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 5 zaniklých společnostech.Jméno Jan Cajan bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Jan Čajan - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jan Čajan
Prachatice |
Firmy:
Interkom Group s.r.o. |
LAVANDE s.r.o. |
MFC Invest 1, s.r.o., v likvidaci |
... Celkem záznam u 16 firem. |
| 2. |
Jan Čajan
Ostrava |
Firmy: Společenství vlastníků Pavlouskova 4433 |
| 3. |
Jan Čajan
okres Klatovy |
Firmy: Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Hartmanice | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štěpanice |
| 4. |
Jan Čajan
okres Tachov |
Živnost |
| 5. |
Jan Čajan
okres Prachatice |
Živnost |
| 6. |
Jan Čajan
okres Prachatice |
Firmy: JČ - SLUŽBY s.r.o. |
Detaily Jan Čajan - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jan Čajan, Prachatice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Interkom Group s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
25.5.2015 18.12.2020 |
|
| Interkom Group s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
25.5.2015 9.1.2021 |
|
| LAVANDE s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
19.2.2021 | |
| LAVANDE s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
20.9.2010 | |
| LAVANDE s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
18.7.2013 19.2.2021 |
|
| LAVANDE s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
20.9.2010 18.7.2013 |
|
| LAVANDE s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
20.9.2010 19.2.2021 |
|
| LAVANDE s.r.o.
Radniční 133/1, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice |
20.9.2010 18.7.2013 |
|
| MFC Invest 1, s.r.o., v likvidaci
U Elektry 203/8, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha Zaniklý subjekt: 10.2.2025 |
27.5.2013 10.2.2021 |
|
| Náš grunt s.r.o.
Šimůnkova 1625/1, Kobylisy, 182 00 Praha |
11.6.2013 16.11.2016 |
|
| OTHERM a.s.
Husinec Zaniklý subjekt: 31.12.2009 |
1.5.2008 31.12.2009 |
|
| OTHERM a.s.
Husinec Zaniklý subjekt: 31.12.2009 |
30.6.2007 1.5.2008 |
|
| OTHERM CB s.r.o.
Lidická tř. 2118, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice |
17.12.2013 | |
| OTHERM CB s.r.o.
Lidická tř. 2118, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice |
17.12.2013 19.2.2021 |
|
| OTHERM s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
8.4.2019 | |
| OTHERM s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
19.2.2021 29.10.2025 |
|
| OTHERM s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
8.4.2019 19.2.2021 |
|
| OTHERM s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
8.4.2019 19.2.2021 |
|
| Silicon Finance s.r.o.
Jana Zajíce 563/20, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
18.2.2026 | |
| Silicon Finance s.r.o.
Jana Zajíce 563/20, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
14.6.2025 | |
| TOP WOOD Windows a.s.
Zašová Zaniklý subjekt: 31.12.2009 |
2.5.2008 14.3.2009 |
|
| TOP WOOD Windows, s.r.o.
Zašová Zaniklý subjekt: 1.11.2008 |
15.6.2008 1.11.2008 |
|
| VEKRA GROUP, a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
25.3.2025 | |
| VEKRA s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
20.8.2020 | |
| VEKRA s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
19.2.2021 29.10.2025 |
|
| VEKRA s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
20.8.2020 19.2.2021 |
|
| VEKRA s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
20.8.2020 19.2.2021 |
|
| WH Assets s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
2.2.2015 | |
| WH Assets s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
19.2.2021 29.10.2025 |
|
| WH Assets s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
22.8.2017 19.2.2021 |
|
| WH Assets s.r.o.
Sklářská 48, Výrov, 383 01 Husinec |
2.2.2015 19.2.2021 |
|
| WH Develop s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
17.12.2013 | |
| WH Develop s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
19.2.2021 29.10.2025 |
|
| WH Develop s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
22.8.2017 19.2.2021 |
|
| WH Develop s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
17.12.2013 19.2.2021 |
|
| WH Develop s.r.o.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
17.12.2013 16.7.2014 |
|
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
2.6.2025 | |
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
2.6.2020 2.6.2025 |
|
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
2.6.2020 19.2.2021 |
|
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
2.6.2015 2.6.2020 |
|
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
7.5.2010 18.7.2013 |
|
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
7.5.2010 2.6.2015 |
|
| Window Holding a.s.
Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2009 |
26.8.2008 31.1.2009 |
|
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
31.7.2008 6.5.2010 |
|
| Window Holding a.s.
Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň |
31.7.2008 11.9.2009 |
Jan Čajan Prachatice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Silicon Finance s.r.o.) |
| 29.10.2025 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (VEKRA s.r.o. ) |
| 29.10.2025 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (OTHERM s.r.o. ) |
2. Jan Čajan, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Pavlouskova 4433
Pavlouskova 4433/1, Poruba, 708 00 Ostrava |
11.4.2019 |
Jan Čajan Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.8.2019 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Pavlouskova 4433 |
3. Jan Čajan, okres Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Hartmanice
č.p. 56, 342 01 Hartmanice |
31.1.2025 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štěpanice
č.p. 75, 342 01 Hartmanice |
11.1.2020 16.1.2026 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štěpanice
č.p. 75, 342 01 Hartmanice |
15.1.2016 20.6.2019 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štěpanice
č.p. 75, 342 01 Hartmanice |
15.1.2016 11.1.2020 |
Jan Čajan okres Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.5.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štěpanice |
| 21.3.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Hartmanice |
| 4.3.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štěpanice |
4. Jan Čajan, okres Tachov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách |
11.9.2023 |
5. Jan Čajan, okres Prachatice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Pokrývačské práce |
28.2.1996 |
6. Jan Čajan, okres Prachatice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JČ - SLUŽBY s.r.o.
č.p. 158, 290 01 Choťánky |
4.12.2025 20.2.2026 |
|
| JČ - SLUŽBY s.r.o.
č.p. 158, 290 01 Choťánky |
16.5.2025 4.12.2025 |
|
| JČ - SLUŽBY s.r.o.
č.p. 158, 290 01 Choťánky |
9.2.2024 20.2.2026 |
|
| JČ - SLUŽBY s.r.o.
č.p. 158, 290 01 Choťánky |
9.2.2024 16.5.2025 |
|
| JČ - SLUŽBY s.r.o.
č.p. 158, 290 01 Choťánky |
9.2.2024 16.5.2025 |
|
| JČ - SLUŽBY s.r.o.
č.p. 158, 290 01 Choťánky |
9.2.2024 4.12.2025 |
Souhrnné informace ke jménu "Jan Čajan"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jan Čajan – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jan Čajan?
Jméno Jan Čajan je uvedeno v 15 společnostech.
Kolik osob se jménem Jan Čajan je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Jan Čajan.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod