Antonín Voňavka - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Antonin Vonavka v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 3 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Antonin Vonavka není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Antonín Voňavka - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Antonín Voňavka
Praha |
Firmy: LOKUS, a.s. | Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Dolní Měcholupy |
Detaily Antonín Voňavka - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Antonín Voňavka, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LOKUS, a.s.
Praha Zaniklý subjekt: 21.8.2009 |
25.3.2002 9.3.2004 |
|
| LOKUS, a.s.
Praha Zaniklý subjekt: 21.8.2009 |
25.3.2002 28.12.2007 |
|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Dolní Měcholupy
Dolnoměcholupská 168/37, Dolní Měcholupy, 111 01 Praha |
28.11.2024 | |
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Dolní Měcholupy
Dolnoměcholupská 168/37, Dolní Měcholupy, 111 01 Praha |
26.3.2015 26.3.2020 |
Antonín Voňavka Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.2.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Dolní Měcholupy |
| 11.2.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Dolní Měcholupy |
| 16.5.2016 | Odpovědný zástupce (pro živnost) PROCOPR AREÁL a.s. |
Souhrnné informace ke jménu "Antonín Voňavka"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Antonín Voňavka – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Antonín Voňavka?
Jméno Antonín Voňavka je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Antonín Voňavka je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Antonín Voňavka.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface