Erich Meier - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Erich Meier v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Erich Meier není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Erich Meier - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Erich Meier
Praha |
Živnost a firmy: E-MAZE s.r.o. |
Detaily Erich Meier - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Erich Meier, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| E-MAZE s.r.o.
Kamenická 652/48, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
7.12.2015 | |
| E-MAZE s.r.o.
Kamenická 652/48, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
2.2.2000 12.4.2002 |
|
| E-MAZE s.r.o.
Kamenická 652/48, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
2.2.2000 7.12.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti v oblasti informačních technologií |
12.4.1999 |
Erich Meier Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.12.2015 | Společník s vkladem E-MAZE s.r.o. |
| 7.12.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , podíl: 50 % (E-MAZE s.r.o.) |
| 11.10.2002 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel E-MAZE s.r.o. . |
Souhrnné informace ke jménu "Erich Meier"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Erich Meier – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Erich Meier?
Jméno Erich Meier je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Erich Meier je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Erich Meier.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?