Zdeněk Skřivánek - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Zdenek Skrivanek v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 4 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 9 existujících společnostech a má celkem 9 aktuálních záznamů a celkem 25 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Zdenek Skrivanek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 8 různých osob.
Zdeněk Skřivánek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Zdeněk Skřivánek
Pardubice |
Živnost a firmy: AW sound s.r.o. | MS PRODUCTION s.r.o. |
| 2. |
Zdeněk Skřivánek
Zlín |
Živnost a firmy: AMERIKA CZ s.r.o. - v likvidaci | ASTRAL-ZLÍN spol. s r.o. | Společenství vlastníků jednotek domu Přílucká 4116 ve Zlíně |
| 3. |
Zdeněk Skřivánek
okres Vyškov |
Firmy: ELECO EUROPE s.r.o. | ELECO VEP CZ s.r.o. | ELECO, a.s. | |
| 4. |
Zdeněk Skřivánek
Brno |
Živnost a firmy: Bytové družstvo Pellicova 1a, Brno, v likvidaci |
| 5. |
Zdeněk Skřivánek, DiS.
Kroměříž |
Živnost |
| 6. |
Zdeněk Skřivánek
Zlín |
Živnost |
| 7. |
Zdeněk Skřivánek
okres Šumperk |
Živnost |
| 8. |
Zdeněk Skřivánek
okres Praha-východ |
Živnost |
| 9. |
Zdeněk Skřivánek
Církvice |
Živnost |
| 10. |
Zdeněk Skřivánek
okres Kolín |
Živnost |
| 11. |
Zdeněk Skřivánek
okres Zlín |
Živnost |
| 12. |
Zdeněk Skřivánek, DiS.
Velké Meziříčí |
Živnost |
| 13. |
Zdeněk Skřivánek
Prostějov |
Firmy: Bytové družstvo Prostějov, A.Slavíčka 11,13,15, bytové družstvo |
| 14. |
Zdeněk Skřivánek
Brno |
Firmy: DM PODLAHY, SE |
| 15. |
Ing. Zdeněk Skřivánek
okres Pardubice |
Firmy: OSINEK, a.s. v likvidaci |
Detaily Zdeněk Skřivánek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Zdeněk Skřivánek, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AW sound s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
24.4.2025 | |
| AW sound s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
24.4.2025 | |
| MS PRODUCTION s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
31.1.2020 | |
| MS PRODUCTION s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
19.10.2010 | |
| MS PRODUCTION s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
1.4.2014 31.1.2020 |
|
| MS PRODUCTION s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
6.4.2011 1.4.2014 |
|
| MS PRODUCTION s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
19.10.2010 6.4.2011 |
|
| MS PRODUCTION s.r.o.
Srnojedská 332, Svítkov, 530 06 Pardubice |
19.10.2010 31.1.2020 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Poradenství v oblasti informačních technologií Reklamní činnosti Specializované návrhářské činnosti Fotografické činnosti Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti Poskytování ostatních osobních služeb j. n. |
27.3.2006 |
Zdeněk Skřivánek Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.4.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (AW sound s.r.o.) |
| 24.4.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AW sound s.r.o.) |
| 31.1.2020 | Společník s vkladem MS PRODUCTION s.r.o. |
2. Zdeněk Skřivánek, Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AMERIKA CZ s.r.o. - v likvidaci
Štefánikova 212/13, 760 01 Zlín |
17.1.2016 | |
| AMERIKA CZ s.r.o. - v likvidaci
Štefánikova 212/13, 760 01 Zlín |
17.1.2016 | |
| AMERIKA CZ s.r.o. - v likvidaci
Štefánikova 212/13, 760 01 Zlín |
8.2.1999 17.1.2016 |
|
| AMERIKA CZ s.r.o. - v likvidaci
Štefánikova 212/13, 760 01 Zlín |
5.5.1997 8.2.1999 |
|
| AMERIKA CZ s.r.o. - v likvidaci
Štefánikova 212/13, 760 01 Zlín |
5.5.1997 17.1.2016 |
|
| ASTRAL-ZLÍN spol. s r.o.
Kudlov 97, 760 01 Zlín |
7.7.1993 13.9.2004 |
|
| ASTRAL-ZLÍN spol. s r.o.
Kudlov 97, 760 01 Zlín |
7.7.1993 2.12.2004 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Přílucká 4116 ve Zlíně
Přílucká 4116, Příluky, 760 01 Zlín |
11.12.2017 31.12.2019 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Přílucká 4116 ve Zlíně
Přílucká 4116, Příluky, 760 01 Zlín |
30.10.2012 30.10.2017 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Přílucká 4116 ve Zlíně
Přílucká 4116, Příluky, 760 01 Zlín |
30.10.2012 4.4.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti reklamních agentur Ostatní vzdělávání Poskytování ostatních osobních služeb j. n. |
6.5.1991 |
Zdeněk Skřivánek Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.9.2020 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Přílucká 4116 ve Zlíně (vymazáno) |
| 2.2.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Přílucká 4116 ve Zlíně |
| 2.2.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Přílucká 4116 ve Zlíně |
3. Zdeněk Skřivánek, okres Vyškov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ELECO EUROPE s.r.o.
Průmyslová 720/8e, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
13.1.2022 | |
| ELECO EUROPE s.r.o.
Průmyslová 720/8e, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
1.4.2009 | |
| ELECO EUROPE s.r.o.
Průmyslová 720/8e, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
15.12.2015 13.1.2022 |
|
| ELECO EUROPE s.r.o.
Průmyslová 720/8e, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
1.4.2009 15.12.2015 |
|
| ELECO EUROPE s.r.o.
Průmyslová 720/8e, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
1.4.2009 15.12.2015 |
|
| ELECO EUROPE s.r.o.
Průmyslová 720/8e, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
1.4.2009 13.1.2022 |
|
| ELECO VEP CZ s.r.o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
22.2.2017 | |
| ELECO VEP CZ s.r.o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
22.2.2017 13.1.2022 |
|
| ELECO, a.s.
Vyškov Zaniklý subjekt: 13.2.2010 |
1.1.1998 13.2.2010 |
|
| NALEKO s.r.o.
č.p. 73, 682 01 Moravské Málkovice Zaniklý subjekt: 17.6.2016 |
30.10.2001 18.3.2002 |
|
| NALEKO s.r.o.
č.p. 73, 682 01 Moravské Málkovice Zaniklý subjekt: 17.6.2016 |
16.5.1996 30.10.2001 |
Zdeněk Skřivánek okres Vyškov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.1.2022 | Společník s vkladem ELECO EUROPE s.r.o. |
| 13.1.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel ELECO EUROPE s.r.o., zmenil adresu. |
| 13.1.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel ELECO VEP CZ s.r.o., zmenil adresu. |
4. Zdeněk Skřivánek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Pellicova 1a, Brno, v likvidaci
Pellicova 573/1a, Staré Brno, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.10.2021 |
22.5.2014 22.6.2015 |
|
| Bytové družstvo Pellicova 1a, Brno, v likvidaci
Pellicova 573/1a, Staré Brno, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.10.2021 |
22.5.2014 2.10.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
24.6.1991
Zaniklý subjekt: 3.3.2023 |
5. Zdeněk Skřivánek, DiS., Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Ostatní vzdělávání |
19.8.2014 |
6. Zdeněk Skřivánek, Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Reklamní činnosti |
21.8.1990 |
7. Zdeněk Skřivánek, okres Šumperk
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Malířské a natěračské práce Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Velkoobchod a maloobchod |
4.6.1991 |
8. Zdeněk Skřivánek, okres Praha-východ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní stavební instalace Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
1.4.1991 |
9. Zdeněk Skřivánek, Církvice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Architektonické činnosti Univerzální administrativní činnosti |
18.3.1991 |
10. Zdeněk Skřivánek, okres Kolín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Malířské a natěračské práce Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
19.3.1997 |
11. Zdeněk Skřivánek, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Sklenářské, malířské a natěračské práce |
28.7.1997 |
12. Zdeněk Skřivánek, DiS., Velké Meziříčí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba keramických a porcelánových výrobků převážně pro domácnost a ozdobných předmětů |
1.8.2001 |
13. Zdeněk Skřivánek, Prostějov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Prostějov, A.Slavíčka 11,13,15, bytové družstvo
Antonína Slavíčka 3941/13, 796 04 Prostějov |
14.11.1997 26.11.1998 |
14. Zdeněk Skřivánek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DM PODLAHY, SE
Karásek 2245/1f, Řečkovice, 621 00 Brno |
2.2.2015 18.6.2023 |
15. Ing. Zdeněk Skřivánek, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OSINEK, a.s. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 8.3.2010 |
30.11.1990 18.12.1992 |
Souhrnné informace ke jménu "Zdeněk Skřivánek"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Zdeněk Skřivánek – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Zdeněk Skřivánek?
Jméno Zdeněk Skřivánek je uvedeno v 9 společnostech.
Kolik osob se jménem Zdeněk Skřivánek je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem Zdeněk Skřivánek.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci