VĂN LINH NGUYEN - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Van Linh Nguyen v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 9 existujících společnostech a má celkem 17 aktuálních záznamů a celkem 18 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Van Linh Nguyen bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 7 různých osob.
VĂN LINH NGUYEN - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
VAN LINH NGUYEN
okres Přerov |
Živnost a firmy: TRAMILI 68 spol. s r.o. |
| 2. |
VAN LINH NGUYEN
okres Pardubice |
Firmy: LV & Family, s.r.o. |
| 3. |
VĂN LINH NGUYEN
Cheb |
Firmy: SFD s.r.o. |
| 4. |
VĂN LINH NGUYEN
okres Kroměříž |
Firmy:
Charming Studio s.r.o. |
Litchi cz s.r.o. |
VIETHOSHI 268 s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 5. |
VAN LINH NGUYEN
Maďarsko |
Firmy: LiHu Store, s.r.o. |
| 6. |
Van Linh Nguyen
okres Jičín |
Živnost |
| 7. |
Van Linh Nguyen
okres Strakonice |
Živnost |
| 8. |
Văn Linh Nguyen
okres Třebíč |
Živnost |
| 9. |
Văn Linh Nguyen
okres Kroměříž |
Živnost |
| 10. |
Văn Linh Nguyen
okres Cheb |
Živnost |
| 11. |
Van Linh Nguyen
okres Domažlice |
Živnost |
| 12. |
Van Linh Nguyen
okres Břeclav |
Živnost |
| 13. |
VAN LINH NGUYEN
Cheb |
Firmy: SFD s.r.o. |
Detaily VĂN LINH NGUYEN - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. VAN LINH NGUYEN, okres Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
5.10.2022 | |
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
28.4.2017 | |
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
22.5.2020 5.10.2022 |
|
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
18.8.2017 22.5.2020 |
|
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
28.4.2017 18.8.2017 |
|
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
28.4.2017 18.8.2017 |
|
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
28.4.2017 5.10.2022 |
|
| TRAMILI 68 spol. s r.o.
Náměstí Dr. M. Tyrše 63/15, 751 17 Horní Moštěnice |
28.4.2017 22.5.2020 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Destilace, rektifikace a míchání lihovin Výroba oděvů Výroba skla a skleněných výrobků Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
26.3.2007 |
VAN LINH NGUYEN okres Přerov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.10.2022 | Společník s vkladem TRAMILI 68 spol. s r.o. |
| 5.10.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel TRAMILI 68 spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 5.10.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (TRAMILI 68 spol. s r.o.) |
2. VAN LINH NGUYEN, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LV & Family, s.r.o.
Na Sídlišti 254, 277 13 Kostelec nad Labem |
13.12.2021 | |
| LV & Family, s.r.o.
Na Sídlišti 254, 277 13 Kostelec nad Labem |
20.10.2016 |
VAN LINH NGUYEN okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.12.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (LV & Family, s.r.o.) |
| 13.12.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (LV & Family, s.r.o.) |
3. VĂN LINH NGUYEN, Cheb
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SFD s.r.o.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
11.4.2022 | |
| SFD s.r.o.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.4.2017 |
VĂN LINH NGUYEN Cheb - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.4.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (SFD s.r.o.) |
| 11.4.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (SFD s.r.o.) |
4. VĂN LINH NGUYEN, okres Kroměříž
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Charming Studio s.r.o.
č.p. 176, 763 63 Halenkovice |
5.12.2025 | |
| Charming Studio s.r.o.
č.p. 176, 763 63 Halenkovice |
24.9.2024 | |
| Charming Studio s.r.o.
č.p. 176, 763 63 Halenkovice |
24.9.2024 5.12.2025 |
|
| Charming Studio s.r.o.
č.p. 176, 763 63 Halenkovice |
24.9.2024 5.12.2025 |
|
| Litchi cz s.r.o.
Dukelských bojovníků 2817/119, 671 81 Znojmo |
5.12.2025 | |
| Litchi cz s.r.o.
Dukelských bojovníků 2817/119, 671 81 Znojmo |
18.11.2024 | |
| Litchi cz s.r.o.
Dukelských bojovníků 2817/119, 671 81 Znojmo |
18.11.2024 5.12.2025 |
|
| Litchi cz s.r.o.
Dukelských bojovníků 2817/119, 671 81 Znojmo |
18.11.2024 5.12.2025 |
|
| VIETHOSHI 268 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
5.12.2025 | |
| VIETHOSHI 268 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 | |
| VIETHOSHI 268 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 5.12.2025 |
|
| VIETHOSHI 268 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 5.12.2025 |
|
| VIETHOSHI 368 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
5.12.2025 | |
| VIETHOSHI 368 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 | |
| VIETHOSHI 368 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 5.12.2025 |
|
| VIETHOSHI 368 s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 5.12.2025 |
|
| VIETHOSHI s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
5.12.2025 | |
| VIETHOSHI s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 | |
| VIETHOSHI s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 5.12.2025 |
|
| VIETHOSHI s.r.o.
Hlavní 64, 671 68 Šanov |
30.4.2024 5.12.2025 |
VĂN LINH NGUYEN okres Kroměříž - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.12.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Charming Studio s.r.o., zmenil adresu. |
| 5.12.2025 | Společník s vkladem Charming Studio s.r.o. |
| 5.12.2025 | Společník s vkladem VIETHOSHI s.r.o. |
5. VAN LINH NGUYEN, Maďarsko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LiHu Store, s.r.o.
č.p. 4, 391 75 Malšice |
7.10.2024 |
VAN LINH NGUYEN Maďarsko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.10.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (LiHu Store, s.r.o.) |
6. Van Linh Nguyen, okres Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Destilace, rektifikace a míchání lihovin Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
4.3.2019 |
7. Van Linh Nguyen, okres Strakonice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní vzdělávání Velkoobchod a maloobchod |
6.3.2024 |
8. Văn Linh Nguyen, okres Třebíč
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Zahraniční fyzická osoba
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Velkoobchod a maloobchod |
2.4.2025 |
9. Văn Linh Nguyen, okres Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Destilace, rektifikace a míchání lihovin Výroba oděvů Výroba chemických látek a chemických přípravků Výroba skla a skleněných výrobků Příprava staveniště Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
24.11.2008 |
10. Văn Linh Nguyen, okres Cheb
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s nápoji Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
11.9.1995 |
11. Van Linh Nguyen, okres Domažlice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti reklamních agentur Ostatní úklidové činnosti Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti |
1.4.2011 |
12. Van Linh Nguyen, okres Břeclav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Velkoobchod a maloobchod |
19.9.2011 |
13. VAN LINH NGUYEN, Cheb
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SFD s.r.o.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
11.3.2021 11.4.2022 |
|
| SFD s.r.o.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.4.2017 11.4.2022 |
Souhrnné informace ke jménu "VĂN LINH NGUYEN"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu VĂN LINH NGUYEN – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno VĂN LINH NGUYEN?
Jméno VĂN LINH NGUYEN je uvedeno v 9 společnostech.
Kolik osob se jménem VĂN LINH NGUYEN je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem VĂN LINH NGUYEN.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod