Jaroslav Pomp - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jaroslav Pomp v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jaroslav Pomp není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Jaroslav Pomp - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Mgr. Jaroslav Pomp
Plzeň |
Živnost a firmy: Praha čistá a průjezdná, z.s. | SWEET DELIGHT a.s. |
Detaily Jaroslav Pomp - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Mgr. Jaroslav Pomp, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Praha čistá a průjezdná, z.s.
Smetáčkova 1487/8, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
23.1.2020 | |
| SWEET DELIGHT a.s.
Komerční 532, 251 01 Nupaky |
28.5.2003 25.8.2003 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Průzkum trhu a veřejného mínění |
12.6.2000 |
Mgr. Jaroslav Pomp Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.1.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Praha čistá a průjezdná, z.s. |
| 26.5.2004 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Marketing Partners a.s. |
| 28.5.2003 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Marketing Partners a.s. |
Souhrnné informace ke jménu "Jaroslav Pomp"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jaroslav Pomp – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jaroslav Pomp?
Jméno Jaroslav Pomp je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Jaroslav Pomp je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Jaroslav Pomp.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Podepisovali jsme kamenem. Dnes stačí dotyk prstu. A jak to bude dál?