Emil Prokš - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Emil Proks v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 4 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Emil Proks není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Emil Prokš - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Emil Prokš
okres Opava |
Firmy: Hoštická a.s. | Obchodní družstvo Velké Hoštice v likvidaci |
Detaily Emil Prokš - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Emil Prokš, okres Opava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Hoštická a.s.
Výhon 182, 747 31 Velké Hoštice |
10.1.2019 | |
| Hoštická a.s.
Výhon 182, 747 31 Velké Hoštice |
17.5.2001 8.9.2016 |
|
| Hoštická a.s.
Výhon 182, 747 31 Velké Hoštice |
17.5.2001 10.1.2019 |
|
| Hoštická a.s.
Výhon 182, 747 31 Velké Hoštice |
1.10.1999 17.5.2001 |
|
| Obchodní družstvo Velké Hoštice v likvidaci
Velké Hoštice Zaniklý subjekt: 20.9.2018 |
26.3.1993 20.9.2018 |
Emil Prokš okres Opava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.2.2019 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Hoštická a.s. |
| 12.2.2019 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Hoštická a.s. |
| 20.9.2018 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Obchodní družstvo Velké Hoštice v likvidaci |
Souhrnné informace ke jménu "Emil Prokš"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Emil Prokš – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Emil Prokš?
Jméno Emil Prokš je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Emil Prokš je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Emil Prokš.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?