LUCIE UNGEROVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lucie Ungerova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Lucie Ungerova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
LUCIE UNGEROVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
LUCIE UNGEROVÁ
okres Praha-západ |
Živnost a firmy: Atipic, z.s. |
| 2. |
LUCIE UNGEROVÁ
Praha |
Firmy: Pionýr, z. s. - Pražská organizace Pionýra |
| 3. |
Ing. LUCIE UNGEROVÁ
Most |
Firmy: Spolek Benedikt Výhled |
| 4. |
Lucie Ungerová
okres Louny |
Živnost |
| 5. |
Lucie Ungerová
okres Kladno |
Živnost |
Detaily LUCIE UNGEROVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. LUCIE UNGEROVÁ, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Atipic, z.s.
č.p. 144, 252 41 Libeř |
20.8.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní sportovní činnosti |
1.6.2008 |
LUCIE UNGEROVÁ okres Praha-západ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.1.2017 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Atipic, o.s. |
2. LUCIE UNGEROVÁ, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Pionýr, z. s. - Pražská organizace Pionýra
Senovážné náměstí 977/24, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
1.1.2025 | |
| Pionýr, z. s. - Pražská organizace Pionýra
Senovážné náměstí 977/24, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
15.10.2021 1.1.2025 |
LUCIE UNGEROVÁ Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.3.2025 | Člen dozorčí rady Pionýr, z. s. - Pražská organizace Pionýra |
| 1.3.2025 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Pionýr, z. s. - Pražská organizace Pionýra |
3. Ing. LUCIE UNGEROVÁ, Most
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Spolek Benedikt Výhled
Čs. mládeže 2698/2, 434 01 Most |
29.5.2024 |
Ing. LUCIE UNGEROVÁ Most - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.5.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Spolek Benedikt Výhled |
4. Lucie Ungerová, okres Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví Výroba potravinářských výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Příprava staveniště Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Specializované návrhářské činnosti Velkoobchod a maloobchod |
9.10.2018 |
5. Lucie Ungerová, okres Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Univerzální administrativní činnosti |
6.1.2021 |
Souhrnné informace ke jménu "LUCIE UNGEROVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu LUCIE UNGEROVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno LUCIE UNGEROVÁ?
Jméno LUCIE UNGEROVÁ je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem LUCIE UNGEROVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem LUCIE UNGEROVÁ.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface