Rudolf Chmela - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Rudolf Chmela v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Rudolf Chmela bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Rudolf Chmela - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Rudolf Chmela
Hradec Králové |
Živnost a firmy: CHMELA, s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
Rudolf Chmela
Brno |
Živnost |
| 3. |
MVDr. Rudolf Chmela
okres Hodonín |
Firmy: CHAVET s.r.o. |
| 4. |
Rudolf Chmela
Brno |
Firmy: Společenství vlastníků Božetěchova 102, Brno |
| 5. |
Rudolf Chmela
Praha |
Firmy: TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o., |
| 6. |
Rudolf Chmela
Praha |
Firmy: TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o., |
Detaily Rudolf Chmela - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Rudolf Chmela, Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CHMELA, s.r.o. v likvidaci
Lesní č.ev. 342, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 25.9.2018 |
29.11.2016 25.9.2018 |
|
| CHMELA, s.r.o. v likvidaci
Lesní č.ev. 342, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 25.9.2018 |
25.11.1999 25.11.1999 |
|
| CHMELA, s.r.o. v likvidaci
Lesní č.ev. 342, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 25.9.2018 |
25.11.1999 25.9.2018 |
|
| CHMELA, s.r.o. v likvidaci
Lesní č.ev. 342, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 25.9.2018 |
25.11.1999 25.11.1999 |
|
| CHMELA, s.r.o. v likvidaci
Lesní č.ev. 342, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 25.9.2018 |
25.11.1999 25.9.2018 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba pryžových a plastových výrobků Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Velkoobchod a maloobchod |
19.12.1995 |
2. Rudolf Chmela, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Informační činnosti Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
12.8.1993 |
3. MVDr. Rudolf Chmela, okres Hodonín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CHAVET s.r.o.
Lesní 1492, 696 42 Vracov |
3.6.2005 15.8.2013 |
|
| CHAVET s.r.o.
Lesní 1492, 696 42 Vracov |
14.11.1996 26.3.2010 |
|
| CHAVET s.r.o.
Lesní 1492, 696 42 Vracov |
14.11.1996 3.6.2005 |
4. Rudolf Chmela, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Božetěchova 102, Brno
Božetěchova 2673/102, Královo Pole, 612 00 Brno |
29.10.2008 25.7.2011 |
5. Rudolf Chmela, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o.,
Jaromírova 361/67, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
9.2.2000 24.5.2007 |
|
| TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o.,
Jaromírova 361/67, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
21.2.1994 24.5.2007 |
|
| TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o.,
Jaromírova 361/67, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
21.2.1994 9.2.2000 |
6. Rudolf Chmela, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o.,
Jaromírova 361/67, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
24.5.2007 26.4.2012 |
|
| TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o.,
Jaromírova 361/67, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
24.5.2007 20.4.2012 |
Souhrnné informace ke jménu "Rudolf Chmela"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Rudolf Chmela – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Rudolf Chmela?
Jméno Rudolf Chmela je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Rudolf Chmela je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Rudolf Chmela.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface