Milan Kolíbal - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Milan Kolibal v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 10 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Milan Kolibal není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Milan Kolíbal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Milan Kolíbal
okres Přerov |
Živnost a firmy: ACR-BOHEMIA, spol. s r.o. | ACR-ENGINEERING, spol. s r.o. | TS FATE Přerov, z.s. |
Detaily Milan Kolíbal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Milan Kolíbal, okres Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ACR-BOHEMIA, spol. s r.o.
Novákova 1328, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav Zaniklý subjekt: 28.3.2023 |
27.2.2016 22.2.2017 |
|
| ACR-BOHEMIA, spol. s r.o.
Novákova 1328, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav Zaniklý subjekt: 28.3.2023 |
26.2.2007 27.2.2016 |
|
| ACR-BOHEMIA, spol. s r.o.
Novákova 1328, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav Zaniklý subjekt: 28.3.2023 |
24.6.1999 26.2.2007 |
|
| ACR-ENGINEERING, spol. s r.o.
Blahoslavova 72/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
2.3.2015 15.12.2016 |
|
| ACR-ENGINEERING, spol. s r.o.
Blahoslavova 72/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
2.3.2015 15.12.2016 |
|
| ACR-ENGINEERING, spol. s r.o.
Blahoslavova 72/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
31.12.2010 2.3.2015 |
|
| ACR-ENGINEERING, spol. s r.o.
Blahoslavova 72/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
31.12.2010 2.3.2015 |
|
| ACR-ENGINEERING, spol. s r.o.
Blahoslavova 72/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
28.6.2000 31.12.2010 |
|
| ACR-ENGINEERING, spol. s r.o.
Blahoslavova 72/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
28.6.2000 31.12.2010 |
|
| TS FATE Přerov, z.s.
Čsl. letců 1771/24, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
1.12.2015 20.8.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
24.11.1992
Zaniklý subjekt: 20.8.2017 |
Souhrnné informace ke jménu "Milan Kolíbal"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Milan Kolíbal – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Milan Kolíbal?
Jméno Milan Kolíbal je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Milan Kolíbal je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Milan Kolíbal.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface