Ivan Ihnaťuk - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ivan Ihnatuk v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 8 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Ivan Ihnatuk není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Ivan Ihnaťuk - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Ivan Ihnaťuk
Praha |
Firmy:
ANTARES+STAVEX, s.r.o. |
Družstvo KARSON |
ISKO welding s.r.o. |
... Celkem záznam u 7 firem. |
Detaily Ivan Ihnaťuk - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ivan Ihnaťuk, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ANTARES+STAVEX, s.r.o.
Tachovské náměstí 90/2, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
3.1.2007 12.10.2023 |
|
| Družstvo KARSON
Na dolinách 1272/41, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha |
4.5.2005 18.8.2006 |
|
| Družstvo KARSON
Na dolinách 1272/41, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha |
4.5.2005 1.3.2007 |
|
| ISKO welding s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
23.9.2019 | |
| ISKO welding s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
23.9.2019 | |
| ISKOSTAV s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
4.3.2019 | |
| ISKOSTAV s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
16.5.2013 | |
| ISKOSTAV s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
24.2.2015 5.2.2019 |
|
| ISKOSTAV s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
16.5.2013 5.2.2019 |
|
| ISKOSTAV s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
16.5.2013 24.2.2015 |
|
| ISKOSTAV s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
16.5.2013 24.2.2015 |
|
| KALAMBUR s.r.o.
Korunní 1151/67, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
9.7.2003 | |
| PROFTRANSLOG s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
12.6.2023 | |
| PROFTRANSLOG s.r.o.
Vřesovická 429/1, Zličín, 155 21 Praha |
12.6.2023 | |
| TERYNTEN LÁNOV v.o.s. v likvidaci
Lánov Zaniklý subjekt: 7.6.2011 |
19.5.1999 7.6.2011 |
Ivan Ihnaťuk Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.10.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (ANTARES+STAVEX, s.r.o. ) |
| 12.6.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 70 000,-Kč (PROFTRANSLOG s.r.o.) |
| 12.6.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PROFTRANSLOG s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Ivan Ihnaťuk"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Ivan Ihnaťuk – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ivan Ihnaťuk?
Jméno Ivan Ihnaťuk je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem Ivan Ihnaťuk je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Ivan Ihnaťuk.
