Pavel Juran - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Juran v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 11 existujících společnostech a má celkem 13 aktuálních záznamů a celkem 10 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Pavel Juran bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 6 různých osob.
Pavel Juran - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Juráň
okres Vsetín |
Živnost a firmy: CONWOOD s.r.o. v likvidaci | FiveSTAV s.r.o. | TESAREM s.r.o. |
| 2. |
Pavel Juráň
okres Vsetín |
Živnost a firmy: Atelier JK74 s.r.o. | Fotbalový klub Leskovec, z.s. | MALBYS NEMOVITOSTI, s.r.o. | |
| 3. |
Pavel Juran
Brno |
Firmy: ESP Brno Invest s.r.o. |
| 4. |
Pavel Juráň
okres Třebíč |
Živnost a firmy: JUROPA s.r.o. | Nadační fond SK FŠ Třebíč |
| 5. |
Pavel Juráň
okres Zlín |
Živnost a firmy: JURÁŇ FASÁDY s.r.o. |
| 6. |
Pavel Juráň
okres Vsetín |
Živnost |
| 7. |
Pavel Juran
okres Brno-město |
Živnost |
| 8. |
Pavel Juran
Česká Skalice |
Živnost |
| 9. |
Pavel Juráň
okres Brno-město |
Živnost |
| 10. |
Pavel Juráň
okres Vsetín |
Živnost |
| 11. |
Pavel Juráň
okres Přerov |
Živnost |
| 12. |
Pavel Juráň
Krupka |
Firmy: REN czech s.r.o. |
| 13. |
Pavel Juráň
okres Přerov |
Firmy: ZO OS STAVBA - CEMENT Hranice, a.s. |
Detaily Pavel Juran - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Juráň, okres Vsetín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CONWOOD s.r.o. v likvidaci
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.11.2020 |
21.3.2006 26.4.2007 |
|
| CONWOOD s.r.o. v likvidaci
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.11.2020 |
29.4.2005 21.3.2006 |
|
| CONWOOD s.r.o. v likvidaci
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.11.2020 |
21.3.2003 29.4.2005 |
|
| CONWOOD s.r.o. v likvidaci
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.11.2020 |
21.3.2003 18.4.2007 |
|
| FiveSTAV s.r.o.
Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno |
12.7.2022 | |
| TESAREM s.r.o.
č.p. 168, 756 27 Malá Bystřice |
25.7.2014 | |
| TESAREM s.r.o.
č.p. 168, 756 27 Malá Bystřice |
25.7.2014 10.11.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výstavba bytových a nebytových budov Příprava staveniště Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
25.1.1993 |
Pavel Juráň okres Vsetín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.7.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 20 % (FiveSTAV s.r.o.) |
| 10.11.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Dřevostavby ZEŤÁK s.r.o.) |
| 10.11.2015 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel TESAREM s.r.o. . |
2. Pavel Juráň, okres Vsetín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Atelier JK74 s.r.o.
Zarámí 4077, 760 01 Zlín |
13.12.2024 | |
| Fotbalový klub Leskovec, z.s.
č.p. 67, 756 11 Leskovec |
1.2.2014 15.4.2016 |
|
| MALBYS NEMOVITOSTI, s.r.o.
č.p. 47, 756 11 Leskovec |
17.1.2019 | |
| MALBYS NEMOVITOSTI, s.r.o.
č.p. 47, 756 11 Leskovec |
17.1.2019 | |
| TESAREM s.r.o.
č.p. 168, 756 27 Malá Bystřice |
10.11.2015 | |
| TESAREM s.r.o.
č.p. 168, 756 27 Malá Bystřice |
15.8.2014 10.11.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Inženýrské činnosti a související technické poradenství |
28.11.2011 |
Pavel Juráň okres Vsetín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.12.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 10 % (Atelier JK74 s.r.o.) |
| 17.1.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MALBYS NEMOVITOSTI, s.r.o.) |
| 17.1.2019 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 40 000,-Kč, splaceno: 40 000,-Kč, podíl: 40 % (MALBYS NEMOVITOSTI, s.r.o.) |
3. Pavel Juran, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ESP Brno Invest s.r.o.
Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno |
15.10.2014 | |
| ESP Brno Invest s.r.o.
Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno |
15.10.2014 |
Pavel Juran Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.10.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ESP Brno Invest s.r.o.) |
| 15.10.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (ESP Brno Invest s.r.o.) |
4. Pavel Juráň, okres Třebíč
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JUROPA s.r.o.
Lidická kolonie 2752/43, 586 01 Jihlava |
6.1.2015 | |
| JUROPA s.r.o.
Lidická kolonie 2752/43, 586 01 Jihlava |
27.11.2014 | |
| Nadační fond SK FŠ Třebíč
Vrchlického 990, Borovina, 674 01 Třebíč |
17.6.2024 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba pryžových a plastových výrobků Výroba skla a skleněných výrobků Výroba a zpracování ostatního skla vč. technického Příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
17.5.1995 |
Pavel Juráň okres Třebíč - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.5.2026 | Revizor Nadační fond SK FŠ Třebíč |
| 6.1.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (JUROPA s.r.o.) |
| 6.1.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (JUROPA s.r.o.) |
5. Pavel Juráň, okres Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JURÁŇ FASÁDY s.r.o.
č.p. 99, 760 01 Racková |
22.12.2016 | |
| JURÁŇ FASÁDY s.r.o.
č.p. 99, 760 01 Racková |
22.12.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kompletační a dokončovací práce Malířské a natěračské práce |
16.5.1991 |
Pavel Juráň okres Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.12.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (JURÁŇ FASÁDY s.r.o.) |
| 22.12.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 000,-Kč, podíl: 100 % (JURÁŇ FASÁDY s.r.o.) |
6. Pavel Juráň, okres Vsetín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Výroba dopravních prostředků a zařízení j. n. Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Silniční nákladní doprava Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Podpůrné činnosti pro scénická umění Velkoobchod a maloobchod |
21.10.2015 |
7. Pavel Juran, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Velkoobchod, kromě motorových vozidel Maloobchod, kromě motorových vozidel |
17.5.2019 |
8. Pavel Juran, Česká Skalice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Silniční nákladní doprava |
1.5.1990 |
9. Pavel Juráň, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a instalace strojů a zařízení Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace |
20.4.2022 |
10. Pavel Juráň, okres Vsetín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Příprava staveniště Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní úklidové činnosti |
14.4.1999 |
11. Pavel Juráň, okres Přerov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba ostatních elektrických zařízení |
23.8.2004 |
12. Pavel Juráň, Krupka
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| REN czech s.r.o.
Botanická 606/24, Veveří, 602 00 Brno |
7.10.2010 18.4.2014 |
|
| REN czech s.r.o.
Botanická 606/24, Veveří, 602 00 Brno |
24.9.2010 6.11.2014 |
13. Pavel Juráň, okres Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ZO OS STAVBA - CEMENT Hranice, a.s.
Bělotínská 288, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
30.12.2023 9.12.2025 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Juran"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Juran – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Juran?
Jméno Pavel Juran je uvedeno v 11 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Juran je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem Pavel Juran.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci