Želmíra Stankeová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Zelmira Stankeova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 8 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Zelmira Stankeova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Želmíra Stankeová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Želmíra Stankeová
okres Opava |
Živnost a firmy: MSA, a.s. | OP-SPED, spol. s r.o., v likvidaci | RKL HOLDING a.s. | |
| 2. |
Želmíra Stankeová
Opava |
Firmy: OP-SPED, spol. s r.o., v likvidaci | RKL Opava, spol. s r.o. |
Detaily Želmíra Stankeová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Želmíra Stankeová, okres Opava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MSA, a.s.
Hlučínská 641, 747 22 Dolní Benešov |
14.5.2024 | |
| OP-SPED, spol. s r.o., v likvidaci
Tyršova 3214/8, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.4.2014 |
13.2.2006 30.5.2006 |
|
| RKL HOLDING a.s.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
23.6.2022 | |
| RKL HOLDING a.s.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
17.12.2019 30.6.2022 |
|
| RKL Opava, spol. s r.o.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
22.12.2014 | |
| RKL Opava, spol. s r.o.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
11.9.2009 22.12.2014 |
|
| RKL Opava, spol. s r.o.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
29.6.2005 11.9.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní vedlejší činnosti v dopravě |
29.3.1991 |
Želmíra Stankeová okres Opava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.5.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva, místopředseda MSA, a.s. |
| 30.6.2022 | Správní rada RKL HOLDING a.s. |
| 30.6.2022 | Správní rada RKL HOLDING a.s. |
2. Želmíra Stankeová, Opava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OP-SPED, spol. s r.o., v likvidaci
Tyršova 3214/8, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.4.2014 |
22.2.1996 13.2.2006 |
|
| RKL Opava, spol. s r.o.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
24.5.2000 29.6.2005 |
|
| RKL Opava, spol. s r.o.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
3.9.1998 24.5.2000 |
|
| RKL Opava, spol. s r.o.
Přerovecká 304/2A, Suché Lazce, 747 95 Opava |
18.11.1994 3.9.1998 |
Souhrnné informace ke jménu "Želmíra Stankeová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Želmíra Stankeová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Želmíra Stankeová?
Jméno Želmíra Stankeová je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Želmíra Stankeová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Želmíra Stankeová.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface