Jindřich Zavřel - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jindrich Zavrel v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jindrich Zavrel bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Jindřich Zavřel - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jindřich Zavřel
okres Benešov |
Firmy: Lukked s.r.o. |
| 2. |
Jindřich Zavřel
okres Benešov |
Živnost |
| 3. |
Jindřich Zavřel
Vysoké Mýto |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům č.p. 571-572 v ulici Odbojářská ve Vysokém Mýtě |
| 4. |
Jindřich Zavřel
Liberec |
Firmy: Společenství vlastníků Sametová 833 |
| 5. |
Jindřich Zavřel
okres Praha-západ |
Firmy: Stavební bytové družstvo Libčice nad Vltavou |
Detaily Jindřich Zavřel - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jindřich Zavřel, okres Benešov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Lukked s.r.o.
Děčínská 552/1, Střížkov, 18000 Praha 8 |
16.9.2026 | |
| Lukked s.r.o.
Děčínská 552/1, Střížkov, 18000 Praha 8 |
16.9.2026 |
Jindřich Zavřel okres Benešov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.9.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Lukked s.r.o.) |
| 16.9.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100,-Kč, podíl: 100 % (Lukked s.r.o.) |
2. Jindřich Zavřel, okres Benešov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní pozemní osobní doprava |
25.6.2014 |
3. Jindřich Zavřel, Vysoké Mýto
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 571-572 v ulici Odbojářská ve Vysokém Mýtě
Odbojářská 571, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto |
26.1.2005 30.1.2013 |
4. Jindřich Zavřel, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Sametová 833
Liberec VI, Sametová 833/26, PSČ 46001 |
12.6.2008 12.6.2013 |
5. Jindřich Zavřel, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Stavební bytové družstvo Libčice nad Vltavou
Pod Saharou 536, 252 66 Libčice nad Vltavou |
2.12.1982 9.2.1995 |
Souhrnné informace ke jménu "Jindřich Zavřel"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jindřich Zavřel – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jindřich Zavřel?
Jméno Jindřich Zavřel je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Jindřich Zavřel je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Jindřich Zavřel.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface