Martina Kunetková - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Martina Kunetkova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 2 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Martina Kunetkova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Martina Kunetková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Martina Kunetková
Praha |
Firmy: MVK Portfolio s.r.o. | Zmrzlina Měcholupy s.r.o. |
| 2. |
Martina Kunetková
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
Detaily Martina Kunetková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Martina Kunetková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MVK Portfolio s.r.o.
Sámova 1574/12, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2022 |
27.6.2021 9.2.2022 |
|
| MVK Portfolio s.r.o.
Sámova 1574/12, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2022 |
1.6.2020 27.6.2021 |
|
| Zmrzlina Měcholupy s.r.o.
Sámova 1574/12, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
29.3.2022 | |
| Zmrzlina Měcholupy s.r.o.
Sámova 1574/12, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
29.3.2022 |
Martina Kunetková Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.3.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (Zmrzlina Měcholupy s.r.o.) |
| 29.3.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Zmrzlina Měcholupy s.r.o.) |
| 9.2.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (MVK Portfolio s.r.o. ) |
2. Martina Kunetková, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s nápoji Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Fotografické činnosti Překladatelské a tlumočnické činnosti Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
1.10.2008 |
Souhrnné informace ke jménu "Martina Kunetková"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Martina Kunetková – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Martina Kunetková?
Jméno Martina Kunetková je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Martina Kunetková je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Martina Kunetková.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci