Stanislav Barcal - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Stanislav Barcal v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 18 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Stanislav Barcal bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Stanislav Barcal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Stanislav Barcal
Roudnice nad Labem |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům č.p. 1592, 1593, 1594, 1595 v Roudnici nad Labem |
| 2. |
Stanislav Barcal
Týn nad Vltavou |
Živnost |
| 3. |
Stanislav Barcal
Strakonice |
Firmy: BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci | FASA-CZ, s.r.o. | KOVOS ST s.r.o. | |
Detaily Stanislav Barcal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Stanislav Barcal, Roudnice nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 1592, 1593, 1594, 1595 v Roudnici nad Labem
Budovatelů 1595, 413 01 Roudnice nad Labem |
10.3.2026 | |
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 1592, 1593, 1594, 1595 v Roudnici nad Labem
Budovatelů 1595, 413 01 Roudnice nad Labem |
17.1.2024 9.3.2026 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 1592, 1593, 1594, 1595 v Roudnici nad Labem
Budovatelů 1595, 413 01 Roudnice nad Labem |
9.10.2019 13.4.2024 |
Stanislav Barcal Roudnice nad Labem - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.7.2026 | |
| 8.7.2026 | |
| 13.4.2024 |
2. Stanislav Barcal, Týn nad Vltavou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Ubytování Velkoobchod a maloobchod |
6.5.1991 |
3. Stanislav Barcal, Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
28.11.2016 12.6.2020 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
2.4.2008 28.11.2016 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
12.6.2002 2.4.2008 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
21.1.2000 12.6.2002 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
16.3.1999 21.1.2000 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
15.3.1997 2.4.2008 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
15.3.1997 28.11.2016 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
15.3.1997 16.3.1999 |
|
| BPD - CNC obrábění, s.r.o., v likvidaci
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 12.6.2020 |
15.3.1997 12.6.2020 |
|
| FASA-CZ, s.r.o.
Písecká 89, 387 31 Radomyšl Zaniklý subjekt: 23.1.2019 |
9.10.1997 7.1.1998 |
|
| FASA-CZ, s.r.o.
Písecká 89, 387 31 Radomyšl Zaniklý subjekt: 23.1.2019 |
12.6.1995 9.10.1997 |
|
| KOVOS ST s.r.o.
č.p. 123, 386 01 Řepice |
29.5.1995 25.11.1996 |
|
| KOVOS ST s.r.o.
č.p. 123, 386 01 Řepice |
29.5.1995 25.11.1996 |
|
| Společenství vlastníků Povážská 261
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice |
19.4.2014 19.4.2019 |
|
| Společenství vlastníků Povážská 261
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice |
19.4.2009 19.4.2014 |
|
| Společenství vlastníků Povážská 261
Povážská 261, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice |
20.12.2002 19.4.2009 |
Souhrnné informace ke jménu "Stanislav Barcal"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Stanislav Barcal – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Stanislav Barcal?
Jméno Stanislav Barcal je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Stanislav Barcal je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Stanislav Barcal.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci