Josef Kubovec - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Josef Kubovec v rejstřících
Jméno Josef Kubovec není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 9 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.
Jméno Josef Kubovec bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Josef Kubovec - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
JOSEF KUBOVEC
okres Strakonice |
Podnikatel fyz. osoba |
| 2. |
JUDr. Josef Kubovec
Praha |
Firmy: ART HOLDING PRAHA, a. s. | BIOFAKTORY PRAHA spol.s r.o. | Destination Group, a.s. |
| 3. |
Josef Kubovec
okres Teplice |
Firmy: Zemědělské družstvo Žalany |
| 4. |
JUDr. Josef Kubovec
Praha |
Firmy: BIOFAKTORY PRAHA spol.s r.o. |
| 5. |
Josef Kubovec
okres Strakonice |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům čp. 1068 a 1069 MUDr. K. Hradeckého, Strakonice |
Detaily Josef Kubovec - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. JOSEF KUBOVEC, okres Strakonice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Ostatní úklidové činnosti Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Velkoobchod a maloobchod Pomocné činnosti související s pojišťovnictvím a penzijním financováním |
18.12.2009 |
2. JUDr. Josef Kubovec, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ART HOLDING PRAHA, a. s.
Praha Zaniklý subjekt: 7.11.2012 |
20.3.1997 19.1.2001 |
|
| BIOFAKTORY PRAHA spol.s r.o.
Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2008 |
9.7.1993 15.8.1994 |
|
| Destination Group, a.s.
Na Pankráci 1618/30, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha |
1.6.1995 25.3.1998 |
3. Josef Kubovec, okres Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Žalany
Pražská 81, 417 63 Žalany Zaniklý subjekt: 31.5.2023 |
9.10.1986 4.10.1990 |
|
| Zemědělské družstvo Žalany
Pražská 81, 417 63 Žalany Zaniklý subjekt: 31.5.2023 |
3.10.1983 9.10.1986 |
4. JUDr. Josef Kubovec, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BIOFAKTORY PRAHA spol.s r.o.
Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2008 |
12.9.1994 17.6.1996 |
|
| BIOFAKTORY PRAHA spol.s r.o.
Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2008 |
15.8.1994 12.9.1994 |
|
| BIOFAKTORY PRAHA spol.s r.o.
Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2008 |
7.1.1992 9.7.1993 |
5. Josef Kubovec, okres Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1068 a 1069 MUDr. K. Hradeckého, Strakonice
MUDr. K. Hradeckého 1068, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
16.11.2023 31.8.2025 |
Souhrnné informace ke jménu "Josef Kubovec"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Josef Kubovec – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Josef Kubovec?
Jméno Josef Kubovec je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Josef Kubovec je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Josef Kubovec.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface