STANISLAV LUSK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Stanislav Lusk v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 8 existujících společnostech a má celkem 12 aktuálních záznamů a celkem 16 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Stanislav Lusk není zapsáno v živnostenském rejstříku.
STANISLAV LUSK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Stanislav Lusk
Praha |
Živnost a firmy:
ebay 69 s.r.o. |
Gastro MLS s.r.o. |
HODNEJ A ZLEJ s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 2. |
Doc. Ing. STANISLAV LUSK
CSc.
Brno |
Firmy: Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno |
| 3. |
Stanislav Lusk
okres Plzeň-město |
Živnost a firmy: Bažantnice Chodovka s.r.o. | LUKO - trávníky s.r.o. |
Detaily STANISLAV LUSK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Stanislav Lusk, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ebay 69 s.r.o.
Na Zámyšli 33/6, Košíře, 150 00 Praha |
30.11.2017 | |
| ebay 69 s.r.o.
Na Zámyšli 33/6, Košíře, 150 00 Praha |
17.9.2004 | |
| ebay 69 s.r.o.
Na Zámyšli 33/6, Košíře, 150 00 Praha |
11.11.2004 30.11.2017 |
|
| ebay 69 s.r.o.
Na Zámyšli 33/6, Košíře, 150 00 Praha |
17.9.2004 30.11.2017 |
|
| Gastro MLS s.r.o.
Pohořelec 110/26, Hradčany (Praha 1), 118 00 Praha |
14.6.2006 27.12.2013 |
|
| Gastro MLS s.r.o.
Pohořelec 110/26, Hradčany (Praha 1), 118 00 Praha |
21.11.2005 28.11.2013 |
|
| Gastro MLS s.r.o.
Pohořelec 110/26, Hradčany (Praha 1), 118 00 Praha |
21.11.2005 14.6.2006 |
|
| HODNEJ A ZLEJ s.r.o.
Nad schody 676/6, Řeporyje (Praha-Řeporyje), 155 00 Praha |
4.12.2023 | |
| Restaurace u Bubeníčků s.r.o.
Postřekovská 265/4, Řeporyje (Praha-Řeporyje), 155 00 Praha |
28.11.2017 | |
| Restaurace u Bubeníčků s.r.o.
Postřekovská 265/4, Řeporyje (Praha-Řeporyje), 155 00 Praha |
28.11.2017 | |
| Sklady & Logistika s.r.o.
Nad schody 676/6, Řeporyje (Praha-Řeporyje), 155 00 Praha |
4.12.2023 | |
| Sklady & Logistika s.r.o.
Nad schody 676/6, Řeporyje (Praha-Řeporyje), 155 00 Praha |
4.12.2023 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků Výroba klenotů a příbuzných výrobků Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Podpůrné činnosti pro scénická umění Velkoobchod a maloobchod |
4.9.2000 |
Stanislav Lusk Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.12.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (HODNEJ A ZLEJ s.r.o.) |
| 4.12.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1,-Kč, podíl: 50 % (Sklady & Logistika s.r.o.) |
| 4.12.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Sklady & Logistika s.r.o.) |
2. Doc. Ing. STANISLAV LUSK CSc. , Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
28.4.2026 | |
| Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
9.5.2022 27.4.2026 |
|
| Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
10.4.2017 10.4.2022 |
|
| Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
24.10.2011 29.11.2016 |
|
| Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
24.10.2011 24.10.2016 |
|
| Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
1.9.2006 26.9.2011 |
Doc. Ing. STANISLAV LUSK CSc. Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno |
| 25.5.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno (vymazáno) |
| 27.7.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství pro dům Bohuslava Martinů 9, Brno |
3. Stanislav Lusk, okres Plzeň-město
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bažantnice Chodovka s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
14.11.2014 | |
| Bažantnice Chodovka s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
3.5.2010 | |
| Bažantnice Chodovka s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
3.5.2010 14.11.2014 |
|
| Bažantnice Chodovka s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
3.5.2010 14.11.2014 |
|
| LUKO - trávníky s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
9.3.2021 | |
| LUKO - trávníky s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
18.5.2005 | |
| LUKO - trávníky s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
29.4.2008 9.3.2021 |
|
| LUKO - trávníky s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
15.8.2006 29.4.2008 |
|
| LUKO - trávníky s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
18.5.2005 9.3.2021 |
|
| LUKO - trávníky s.r.o.
Květinová 321, 330 02 Dýšina |
18.5.2005 15.8.2006 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Obory činnosti: Smíšené hospodářství Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví Sladkovodní akvakultura Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Podpůrné činnosti pro lesnictví Výstavba bytových a nebytových budov Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Silniční nákladní doprava Velkoobchod a maloobchod |
12.7.1995 |
Stanislav Lusk okres Plzeň-město - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.3.2021 | Společník s vkladem LUKO - trávníky s.r.o. |
| 9.3.2021 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel RENAB GO s.r.o., zmenil adresu. |
| 9.3.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (RENAB GO s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "STANISLAV LUSK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu STANISLAV LUSK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno STANISLAV LUSK?
Jméno STANISLAV LUSK je uvedeno v 8 společnostech.
Kolik osob se jménem STANISLAV LUSK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem STANISLAV LUSK.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod