PAVEL HORÁČEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Horacek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 26 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 83 existujících společnostech a má celkem 73 aktuálních záznamů a celkem 142 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 13 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Horacek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 45 různých osob.
PAVEL HORÁČEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Horáček
Praha |
Firmy:
El Horis s.r.o. |
HASE elektronic s.r.o. |
Klub malého fotbalu HORIS, z.s. |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 2. |
Pavel Horáček
okres Kolín |
Živnost a firmy: Horac Group s.r.o. | PH GROUP s.r.o. |
| 3. |
Pavel Horáček
okres Břeclav |
Firmy:
A.N.E. production s.r.o. |
CALIGULA s.r.o. |
M+J BYTY s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 4. |
Pavel Horáček
okres Zlín |
Firmy: H 3 servis, s.r.o. |
| 5. |
Pavel Horáček
Kolín |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků domu čp. 874,875,876 ul. Moravcova, Kolín II |
| 6. |
Pavel Horáček
Ústí nad Labem |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků Masarykova 880/197 v Ústí nad Labem |
| 7. |
Ing. Pavel Horáček
Hradec Králové |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Labská louka 655, Hradec Králové | Společenství vlastníků OKO Horova 1767/26 Hradec Králové |
| 8. |
Pavel Horáček
Pardubice |
Živnost a firmy: S E C O spol. s r. o. v likvidaci | Společenství vlastníků jednotek Nerudova 1840, Pardubice |
| 9. |
Ing. Pavel Horáček
Vyškov |
Živnost a firmy: EFG Vyškov BPS s.r.o. | RESPONO, a.s. |
| 10. |
Pavel Horáček
Děčín |
Podnikatel fyz. osoba a firmy: FK JUNIOR DĚČÍN s.r.o. v likvidaci | H + M Děčín s.r.o. v likvidaci |
| 11. |
Pavel Horáček
okres Uherské Hradiště |
Živnost a firmy: HP střechy s.r.o. | Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci | KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o. |
| 12. |
Pavel Horáček
okres Uherské Hradiště |
Živnost a firmy: Myslivecké sdružení HÁJ Velehrad - Modrá,z.s. | Profit Finance s.r.o. | Zemská finanční s.r.o. |
| 13. |
Pavel Horáček
Praha |
Živnost a firmy: HORNAT podlahy s.r.o. |
| 14. |
Pavel Horáček
Brno |
Firmy:
Brno Rafinery s.r.o. |
České šperky s.r.o. |
Electronic Waste Recycling s.r.o. |
... Celkem záznam u 11 firem. |
| 15. |
Pavel Horáček
okres Brno-venkov |
Živnost a firmy:
BONO BIJOU,spol. s r.o. |
eOcean a.s. |
HR WOOD s.r.o. |
... Celkem záznam u 9 firem. |
| 16. |
Pavel Horáček
Děčín |
Firmy: Folknářská, s.r.o. | Chlumská s.r.o. | Swissotel, s.r.o. |
| 17. |
MUDr. Pavel Horáček
Litomyšl |
Firmy: ALFIMED s.r.o. |
| 18. |
Pavel Horáček
Brno |
Firmy: POLI, spol. s r.o. |
| 19. |
Pavel Horáček
okres Blansko |
Firmy: Věžnet, z.s. |
| 20. |
Pavel Horáček
Praha |
Firmy: Bytové družstvo Hnězdenská 556 a 557, v likvidaci | Společenství vlastníků Hnězdenská 556 a 557 |
| 21. |
Pavel Horáček
okres Rychnov nad Kněžnou |
Firmy: Myslivecký spolek Šesterák Bílý Újezd z.s. |
| 22. |
Pavel Horáček
okres Blansko |
Podnikatel fyz. osoba a firmy: Horapalo s.r.o. | Mladí křesťanští demokraté, z.s. |
| 23. |
Pavel Horáček
okres Semily |
Firmy: Skupina historického šermu REGO, z.s. |
| 24. |
Pavel Horáček
Červený Kostelec |
Firmy: KONEXO s.r.o. |
| 25. |
Pavel Horáček
Aš |
Firmy: main business s.r.o. |
| 26. |
Pavel Horáček
okres Pardubice |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu U Jiřího Lázně Bohdaneč |
| 27. |
MgA. Pavel Horáček
České Budějovice |
Živnost |
| 28. |
Pavel Horáček
okres Louny |
Živnost |
| 29. |
Pavel Horáček
okres České Budějovice |
Živnost |
| 30. |
Pavel Horáček
okres Louny |
Živnost |
| 31. |
Pavel Horáček
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 32. |
Pavel Horáček
okres Ústí nad Labem |
Živnost |
| 33. |
Pavel Horáček
okres Semily |
Živnost |
| 34. |
Pavel Horáček
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 35. |
Pavel Horáček
okres Příbram |
Živnost |
| 36. |
Pavel Horáček
okres Litoměřice |
Živnost |
| 37. |
Pavel Horáček
Děčín |
Živnost |
| 38. |
Pavel Horáček
okres Náchod |
Živnost |
| 39. |
Pavel Horáček
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 40. |
Pavel Horáček
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 41. |
Pavel Horáček
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 42. |
Pavel Horáček
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 43. |
Pavel Horáček
okres Litoměřice |
Živnost |
| 44. |
Pavel Horáček
okres Rychnov nad Kněžnou |
Živnost |
| 45. |
Pavel Horáček
Moravská Třebová |
Živnost |
| 46. |
Ing. Pavel Horáček
Brno |
Živnost |
| 47. |
Pavel Horáček
Česká Kamenice |
Živnost |
| 48. |
PAVEL HORÁČEK
okres Náchod |
Podnikatel fyz. osoba |
| 49. |
Pavel Horáček
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 50. |
Pavel Horáček
okres Znojmo |
Živnost |
| 51. |
Pavel Horáček
okres Trutnov |
Živnost |
| 52. |
Mgr. Pavel Horáček
Hradec Králové |
Živnost |
| 53. |
Pavel Horáček
Jeseník |
Živnost |
| 54. |
Pavel HORÁČEK
Praha |
Živnost |
| 55. |
Pavel Horáček
okres Česká Lípa |
Živnost |
| 56. |
Pavel Horáček
Studenec |
Živnost |
| 57. |
Pavel Horáček
Přelouč |
Živnost |
| 58. |
Pavel Horáček
okres Trutnov |
Živnost |
| 59. |
Pavel Horáček
Olešnice |
Živnost |
| 60. |
Pavel Horáček
Brno |
Živnost |
| 61. |
Pavel Horáček
Ústí nad Orlicí |
Živnost |
| 62. |
Ing. Pavel Horáček
Brno |
Živnost |
| 63. |
Pavel Horáček
Praha |
Živnost |
| 64. |
Pavel Horáček
Praha |
Živnost |
| 65. |
Pavel Horáček
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav |
Živnost |
| 66. |
Pavel Horáček
okres Šumperk |
Živnost |
| 67. |
Pavel Horáček
okres Kroměříž |
Živnost |
| 68. |
Pavel Horáček
okres Praha-východ |
Živnost |
| 69. |
Pavel Horáček
okres Trutnov |
Živnost |
| 70. |
Pavel Horáček
okres Svitavy |
Živnost |
| 71. |
Pavel Horáček
Kyjov |
Živnost |
| 72. |
Pavel Horáček
Vysoké Mýto |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům čp. 1114, nám. Čs. legií, Pardubice |
| 73. |
Ing. Pavel Horáček
Ostrava |
Firmy: Gut Atyp spol. s r.o. v likvidaci |
| 74. |
Pavel Horáček
Liberec |
Firmy: 3TP servis s.r.o. | Společenství vlastníků Americká 838 Liberec |
| 75. |
Ing. Pavel Horáček
okres Břeclav |
Firmy:
AUMENTA,a.s. v likvidaci |
Extrudia,a.s. |
Horáček & spol, s.r.o. v likvidaci |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 76. |
Pavel Horáček
okres Český Krumlov |
Firmy: Společenství vlastníků domu čp. 311 Vyšší Brod |
| 77. |
Pavel Horáček
okres Břeclav |
Firmy: ZEMOS a.s. |
| 78. |
MUDr. Pavel Horáček
Havlíčkův Brod |
Firmy: Středisko zubních lékařů Havlíčkův Brod, spol. s r.o. v likvidaci |
| 79. |
Pavel Horáček
okres Pelhřimov |
Firmy: AGROCHES a.s. | Zemědělská kooperace "ZEKO" a.s. v Humpolci |
| 80. |
Pavel Horáček
Šumperk |
Firmy: Bytové družstvo U potoka, Šumperk v likvidaci |
| 81. |
Pavel Horáček
okres Louny |
Firmy: AGROS Bohemia, a.s. v likvidaci | Severočeský plynárenský servis, spol. s r.o., v likvidaci |
| 82. |
Pavel Horáček
Brno |
Firmy: POLI, spol. s r.o. |
| 83. |
Pavel Horáček
okres Blansko |
Firmy: Zemědělské družstvo Lysice v likvidaci |
| 84. |
Pavel Horáček
Červený Kostelec |
Firmy: Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. |
| 85. |
Pavel Horáček
Česká Třebová |
Firmy: Arnold spol. s r. o. |
| 86. |
Pavel Horáček
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav |
Firmy: Motoristický klub SERVICE |
| 87. |
Bc. PAVEL HORÁČEK
okres Praha-východ |
Firmy: Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz |
| 88. |
Pavel Horáček
Bakov nad Jizerou |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Václava Klementa 1236, Mladá Boleslav |
| 89. |
Pavel Horáček
Česká republika |
Firmy: B.G.M. holding a.s. |
| 90. |
Ing. Pavel Horáček
okres Prostějov |
Firmy: Klub akademiků při Univerzitě obrany Brno, z. s. |
| 91. |
Pavel Horáček
okres Litoměřice |
Firmy: Logistic Visions s.r.o. "v likvidaci" |
| 92. |
Pavel Horáček
Plzeň |
Firmy: Club MEFISTO s.r.o. |
| 93. |
Pavel Horáček
okres Znojmo |
Firmy: Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Branišovice |
| 94. |
Pavel Horáček
okres Klatovy |
Firmy: Západočeské konzumní družstvo Sušice |
Detaily PAVEL HORÁČEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Horáček, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| El Horis s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
3.6.2025 | |
| El Horis s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
3.6.2025 | |
| HASE elektronic s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
21.5.2026 | |
| HASE elektronic s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
20.2.2018 | |
| HASE elektronic s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
12.6.2013 | |
| HASE elektronic s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
25.7.2007 12.6.2013 |
|
| HASE elektronic s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
17.7.2002 25.7.2007 |
|
| HASE elektronic s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
17.7.2002 21.3.2013 |
|
| Klub malého fotbalu HORIS, z.s.
Kralická 1068/17, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
13.9.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
25.5.2026 | |
| Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
8.11.2023 25.5.2026 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
19.7.2015 14.7.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
7.6.2013 2.11.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
23.7.2012 7.6.2013 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Kralická 15
Kralická 1069/15, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
12.12.2016 17.10.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Kralická 15
Kralická 1069/15, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
8.3.2003 12.6.2013 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Kralická 15
Kralická 1069/15, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
8.3.2003 8.3.2008 |
|
| TJ UNION Hradčany z. s.
č.p. 51, 289 05 Hradčany |
14.12.2024 | |
| VEHICLE 4EG RAIL s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
15.10.2025 | |
| VEHICLE 4EG RAIL s.r.o.
Kodaňská 850/87, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
15.10.2025 |
Pavel Horáček Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.7.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87 |
| 21.7.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87 |
| 21.7.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Kodańská 87 |
2. Pavel Horáček, okres Kolín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Horac Group s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
27.4.2021 | |
| Horac Group s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
8.7.2006 | |
| Horac Group s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
8.7.2006 27.4.2021 |
|
| Horac Group s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
8.7.2006 27.4.2021 |
|
| PH GROUP s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
27.4.2021 | |
| PH GROUP s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
26.3.2003 | |
| PH GROUP s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
26.3.2003 27.4.2021 |
|
| PH GROUP s.r.o.
Pražská 54, Kolín II, 280 02 Kolín |
26.3.2003 27.4.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Výroba chemických látek a chemických přípravků Ostatní zpracovatelský průmysl Výroba klenotů a příbuzných výrobků Silniční nákladní doprava Velkoobchod a maloobchod |
29.8.1991 |
Pavel Horáček okres Kolín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.4.2021 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Horáček Pavel s.r.o., zmenil adresu. |
| 27.4.2021 | Společník s vkladem PH GROUP s.r.o. |
| 27.4.2021 | Společník s vkladem Horac Group s.r.o. |
3. Pavel Horáček, okres Břeclav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| A.N.E. production s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
16.11.2017 | |
| CALIGULA s.r.o.
Přízřenice č.ev. 76, 619 00 Brno |
4.9.2014 | |
| CALIGULA s.r.o.
Přízřenice č.ev. 76, 619 00 Brno |
25.1.2007 | |
| CALIGULA s.r.o.
Přízřenice č.ev. 76, 619 00 Brno |
14.3.2014 4.9.2014 |
|
| CALIGULA s.r.o.
Přízřenice č.ev. 76, 619 00 Brno |
25.1.2007 14.3.2014 |
|
| CALIGULA s.r.o.
Přízřenice č.ev. 76, 619 00 Brno |
25.1.2007 14.3.2014 |
|
| M+J BYTY s.r.o.
č.p. 80, 789 91 Písařov |
18.9.2014 30.12.2022 |
|
| M+J BYTY s.r.o.
č.p. 80, 789 91 Písařov |
6.6.2014 18.9.2014 |
|
| M+J BYTY s.r.o.
č.p. 80, 789 91 Písařov |
29.1.2013 6.6.2014 |
|
| M+J BYTY s.r.o.
č.p. 80, 789 91 Písařov |
16.1.2013 25.10.2022 |
|
| Premium Vinum s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
12.3.2014 | |
| Premium Vinum s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
26.1.2004 | |
| Premium Vinum s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
26.1.2004 12.3.2014 |
|
| Premium Vinum s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
26.1.2004 12.3.2014 |
|
| Puffins s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
14.3.2014 | |
| Puffins s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
22.4.2008 | |
| Puffins s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
22.4.2008 14.3.2014 |
|
| Puffins s.r.o.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
22.4.2008 14.3.2014 |
Pavel Horáček okres Břeclav - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.12.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (M+J BYTY s.r.o. ) |
| 30.12.2022 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel M+J BYTY s.r.o. . |
| 17.11.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (A.N.E. Animal Nutrition Excelents, spol. s r.o.) |
4. Pavel Horáček, okres Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| H 3 servis, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1685, 765 02 Otrokovice |
20.6.2014 | |
| H 3 servis, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1685, 765 02 Otrokovice |
20.6.2011 | |
| H 3 servis, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1685, 765 02 Otrokovice |
2.4.2012 20.6.2014 |
|
| H 3 servis, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1685, 765 02 Otrokovice |
20.6.2011 20.6.2014 |
|
| H 3 servis, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1685, 765 02 Otrokovice |
20.6.2011 2.4.2012 |
Pavel Horáček okres Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.6.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel H 3 servis, s.r.o., zmenil adresu. |
| 20.6.2014 | Společník s vkladem H 3 servis, s.r.o. |
| 20.6.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (H 3 servis, s.r.o.) |
5. Pavel Horáček, Kolín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu čp. 874,875,876 ul. Moravcova, Kolín II
Moravcova 876, Kolín II, 280 02 Kolín |
5.3.2003 19.11.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
25.6.1991
Zaniklý subjekt: 2.9.2018 |
6. Pavel Horáček, Ústí nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Masarykova 880/197 v Ústí nad Labem
Masarykova 880/197, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem |
19.1.2017 19.1.2020 |
|
| Společenství vlastníků Masarykova 880/197 v Ústí nad Labem
Masarykova 880/197, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem |
20.7.2010 20.7.2012 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Příprava staveniště Malířské a natěračské práce Činnosti související s provozem bezpečnostních systémů |
8.8.1994 |
7. Ing. Pavel Horáček, Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Labská louka 655, Hradec Králové
Labská louka 655/1, Třebeš, 500 11 Hradec Králové |
10.9.2020 1.3.2024 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Labská louka 655, Hradec Králové
Labská louka 655/1, Třebeš, 500 11 Hradec Králové |
20.4.2015 20.4.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Labská louka 655, Hradec Králové
Labská louka 655/1, Třebeš, 500 11 Hradec Králové |
19.11.2008 19.11.2013 |
|
| Společenství vlastníků OKO Horova 1767/26 Hradec Králové
Horova 1767/26, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové |
16.6.2020 |
Ing. Pavel Horáček Hradec Králové - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.3.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Labská louka 655, Hradec Králové (vymazáno) |
| 19.11.2020 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Labská louka 655, Hradec Králové |
| 19.11.2020 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Labská louka 655, Hradec Králové |
8. Pavel Horáček, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| S E C O spol. s r. o. v likvidaci
Jemnická 355/3, Michle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 8.6.2016 |
22.9.1992 4.7.1996 |
|
| S E C O spol. s r. o. v likvidaci
Jemnická 355/3, Michle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 8.6.2016 |
22.9.1992 4.7.1996 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Nerudova 1840, Pardubice
Nerudova 1840, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
16.12.2004 29.11.2007 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
18.2.1992
Zaniklý subjekt: 30.11.2020 |
9. Ing. Pavel Horáček, Vyškov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EFG Vyškov BPS s.r.o.
Jihlavská 1558/21, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
1.7.2010 30.9.2016 |
|
| EFG Vyškov BPS s.r.o.
Jihlavská 1558/21, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
1.7.2010 11.11.2015 |
|
| RESPONO, a.s.
Cukrovarská 486/16, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov |
9.11.2015 11.3.2017 |
|
| RESPONO, a.s.
Cukrovarská 486/16, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov |
26.6.2012 9.11.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
30.9.1998 |
10. Pavel Horáček, Děčín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FK JUNIOR DĚČÍN s.r.o. v likvidaci
Děčín 4, Husovo nám. 36, PSČ 40502 |
17.10.2013 | |
| FK JUNIOR DĚČÍN s.r.o. v likvidaci
Děčín 4, Husovo nám. 36, PSČ 40502 |
25.8.1998 17.10.2013 |
|
| H + M Děčín s.r.o. v likvidaci
Dělnická 697/1, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín Zaniklý subjekt: 26.7.2019 |
3.8.2007 12.4.2012 |
|
| H + M Děčín s.r.o. v likvidaci
Dělnická 697/1, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín Zaniklý subjekt: 26.7.2019 |
23.3.2005 3.8.2007 |
|
| H + M Děčín s.r.o. v likvidaci
Dělnická 697/1, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín Zaniklý subjekt: 26.7.2019 |
25.5.1999 30.3.2012 |
|
| H + M Děčín s.r.o. v likvidaci
Dělnická 697/1, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín Zaniklý subjekt: 26.7.2019 |
25.5.1999 23.3.2005 |
|
| H + M Děčín s.r.o. v likvidaci
Dělnická 697/1, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín Zaniklý subjekt: 26.7.2019 |
25.5.1999 23.3.2005 |
|
| H + M Děčín s.r.o. v likvidaci
Dělnická 697/1, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín Zaniklý subjekt: 26.7.2019 |
25.5.1999 3.8.2007 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Silniční nákladní doprava Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů |
11.11.1990 |
Pavel Horáček Děčín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.10.2013 | Společník s vkladem FK JUNIOR DĚČÍN s.r.o. v likvidaci |
| 17.10.2013 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 34 000,-Kč (FK JUNIOR DĚČÍN s.r.o. v likvidaci) |
| 12.4.2012 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (H + M Děčín s.r.o. ) |
11. Pavel Horáček, okres Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HP střechy s.r.o.
č.p. 3, 687 12 Částkov |
7.8.2012 11.1.2013 |
|
| HP střechy s.r.o.
č.p. 3, 687 12 Částkov |
7.8.2012 3.1.2013 |
|
| Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci
Na Hrázi 1210, 686 04 Kunovice |
13.10.2015 | |
| Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci
Na Hrázi 1210, 686 04 Kunovice |
13.10.2015 | |
| Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci
Na Hrázi 1210, 686 04 Kunovice |
30.12.1991 13.10.2015 |
|
| Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci
Na Hrázi 1210, 686 04 Kunovice |
30.12.1991 13.10.2015 |
|
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
Klimentská 1215/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
5.11.2009 21.4.2010 |
|
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
Klimentská 1215/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
25.2.2004 5.11.2009 |
|
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
Klimentská 1215/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
3.6.2002 25.2.2004 |
|
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
Klimentská 1215/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
14.9.1999 25.2.2004 |
|
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
Klimentská 1215/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
14.9.1999 3.6.2002 |
|
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
Klimentská 1215/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
14.9.1999 9.4.2010 |
|
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
Klimentská 1215/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
14.9.1999 3.6.2002 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
29.3.1994
Zaniklý subjekt: 28.8.2023 |
Pavel Horáček okres Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.10.2015 | Společník s vkladem Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci |
| 13.10.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci) |
| 13.10.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (Klempířství Horáček a Paluřík, v.o.s.- v likvidaci) |
12. Pavel Horáček, okres Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecké sdružení HÁJ Velehrad - Modrá,z.s.
č.p. 110, 687 06 Modrá |
3.4.2025 | |
| Myslivecké sdružení HÁJ Velehrad - Modrá,z.s.
č.p. 110, 687 06 Modrá |
3.4.2025 2.10.2025 |
|
| Profit Finance s.r.o.
č.p. 110, 687 06 Modrá |
12.6.2014 | |
| Profit Finance s.r.o.
č.p. 110, 687 06 Modrá |
13.5.2009 | |
| Profit Finance s.r.o.
č.p. 110, 687 06 Modrá |
27.5.2009 12.6.2014 |
|
| Profit Finance s.r.o.
č.p. 110, 687 06 Modrá |
13.5.2009 12.6.2014 |
|
| Zemská finanční s.r.o.
Hradební 1306, 686 01 Uherské Hradiště |
1.11.2012 10.3.2014 |
|
| Zemská finanční s.r.o.
Hradební 1306, 686 01 Uherské Hradiště |
1.11.2012 1.4.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
1.4.1996 |
Pavel Horáček okres Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.6.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Vydavatelství SLOVÁCKO, s.r.o., zmenil adresu. |
| 12.6.2014 | Společník s vkladem Profit Finance s.r.o. |
| 12.6.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (Profit Finance s.r.o.) |
13. Pavel Horáček, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HORNAT podlahy s.r.o.
Jeseniova 1375/79, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
9.11.2015 | |
| HORNAT podlahy s.r.o.
Jeseniova 1375/79, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.3.2012 | |
| HORNAT podlahy s.r.o.
Jeseniova 1375/79, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.3.2012 9.11.2015 |
|
| HORNAT podlahy s.r.o.
Jeseniova 1375/79, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.3.2012 9.11.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin |
1.3.2006 |
Pavel Horáček Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.11.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel HORNAT podlahy s.r.o., zmenil adresu. |
| 9.11.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (HORNAT podlahy s.r.o.) |
| 9.11.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (HORNAT podlahy s.r.o.) |
14. Pavel Horáček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Brno Rafinery s.r.o.
Charvatská 1296/5, Královo Pole, 612 00 Brno |
6.3.2015 | |
| Brno Rafinery s.r.o.
Charvatská 1296/5, Královo Pole, 612 00 Brno |
6.3.2015 30.12.2024 |
|
| České šperky s.r.o.
Veselá 169/24, Brno-město, 602 00 Brno |
31.3.2014 23.9.2020 |
|
| České šperky s.r.o.
Veselá 169/24, Brno-město, 602 00 Brno |
31.3.2014 16.12.2020 |
|
| Electronic Waste Recycling s.r.o.
č.p. 987, 691 45 Podivín |
23.7.2013 | |
| Electronic Waste Recycling s.r.o.
č.p. 987, 691 45 Podivín |
17.9.2013 2.6.2016 |
|
| EWR Bystrc Přístavní s.r.o.
č.p. 987, 691 45 Podivín |
31.12.2024 | |
| EWR Corporate s.r.o.
č.p. 987, 691 45 Podivín |
13.11.2024 | |
| EWR Corporate s.r.o.
č.p. 987, 691 45 Podivín |
13.11.2024 | |
| EWR Dřínov s.r.o.
č.p. 987, 691 45 Podivín |
31.12.2024 | |
| EWR TEEPEE s.r.o.
Přístavní 1179/57, Bystrc, 635 00 Brno |
19.11.2024 | |
| HoPaPe Brno s.r.o.
Vodova 1613/33, Královo Pole, 612 00 Brno |
23.11.2015 | |
| HoPaPe Brno s.r.o.
Vodova 1613/33, Královo Pole, 612 00 Brno |
23.11.2015 30.12.2024 |
|
| Horbroth s.r.o.
Charvatská 1296/5, Královo Pole, 612 00 Brno |
28.5.2015 | |
| Horbroth s.r.o.
Charvatská 1296/5, Královo Pole, 612 00 Brno |
28.5.2015 30.12.2024 |
|
| PB Dětkovice s.r.o.
č.p. 987, 691 45 Podivín |
31.12.2024 6.5.2026 |
|
| PB sportovní s.r.o.
Božetěchova 1038/80, Královo Pole, 612 00 Brno |
16.12.2025 |
Pavel Horáček Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.5.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel PB Dětkovice s.r.o. . |
| 16.12.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PB sportovní s.r.o.) |
| 31.12.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (EWR Bystrc Přístavní s.r.o.) |
15. Pavel Horáček, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BONO BIJOU,spol. s r.o.
Šmahova 1244/112, Slatina, 627 00 Brno |
5.1.2026 | |
| BONO BIJOU,spol. s r.o.
Šmahova 1244/112, Slatina, 627 00 Brno |
22.9.2025 | |
| eOcean a.s.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
16.7.2019 | |
| eOcean a.s.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
16.7.2019 1.1.2021 |
|
| HR WOOD s.r.o.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
15.2.2014 | |
| HR WOOD s.r.o.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
30.1.2014 | |
| Chráněná dílna Druhá šance, spol. s r.o.
Šmahova 1244/112, Slatina, 627 00 Brno |
5.1.2026 | |
| Chráněná dílna Druhá šance, spol. s r.o.
Šmahova 1244/112, Slatina, 627 00 Brno |
22.9.2025 | |
| KAMINOFLEX, s.r.o.
Havránkova 30/11, Dolní Heršpice, 619 00 Brno |
16.8.2021 | |
| KAMINOFLEX, s.r.o.
Havránkova 30/11, Dolní Heršpice, 619 00 Brno |
30.7.2021 | |
| Kerner Real Port Invest s.r.o.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
17.3.2023 | |
| Kerner Real Port Invest s.r.o.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
17.3.2023 | |
| PScoat s.r.o.
Hlubinská 1378/36, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
25.8.2025 28.4.2026 |
|
| PScoat s.r.o.
Hlubinská 1378/36, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
25.8.2025 7.4.2026 |
|
| Rustai Corp. s.r.o.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
18.12.2025 | |
| Rustai Corp. s.r.o.
č.p. 43, 664 53 Žatčany |
18.12.2025 | |
| SOVYM s.r.o.
Holice 1069, 779 00 Olomouc |
7.1.2020 | |
| SOVYM s.r.o.
Holice 1069, 779 00 Olomouc |
7.1.2020 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Obory činnosti: Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Výstavba bytových a nebytových budov Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Architektonické činnosti |
26.2.2007 |
Pavel Horáček okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.4.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (PScoat s.r.o. ) |
| 28.4.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel PScoat s.r.o. . |
| 5.1.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (BONO BIJOU,spol. s r.o.) |
16. Pavel Horáček, Děčín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Folknářská, s.r.o.
Kratochvílova 2659, 413 01 Roudnice nad Labem |
8.12.2020 | |
| Chlumská s.r.o.
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
2.12.2021 | |
| Swissotel, s.r.o.
č.p. 673, 512 46 Harrachov |
2.11.2017 | |
| Swissotel, s.r.o.
č.p. 673, 512 46 Harrachov |
31.10.2017 |
Pavel Horáček Děčín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.12.2021 | Zapsán člen statutárního orgánu, při výkonu funkce zastupuje Chlumská s.r.o. |
| 8.12.2020 | Zapsán člen statutárního orgánu, při výkonu funkce zastupuje Folknářská, s.r.o. |
| 2.11.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Swissotel, s.r.o.) |
17. MUDr. Pavel Horáček, Litomyšl
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ALFIMED s.r.o.
Litomyšl - Záhradí, M. Kuděje 342, okres Svitavy, PSČ 570 01 |
12.3.2015 | |
| ALFIMED s.r.o.
Litomyšl - Záhradí, M. Kuděje 342, okres Svitavy, PSČ 570 01 |
12.3.2015 |
MUDr. Pavel Horáček Litomyšl - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.3.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ALFIMED s.r.o.) |
| 12.3.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 45 000,-Kč, podíl: 90 % (ALFIMED s.r.o.) |
18. Pavel Horáček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| POLI, spol. s r.o.
Boettingrova 3816/11, Židenice (Brno-Židenice), 636 00 Brno |
6.11.2015 |
Pavel Horáček Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.11.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 20 000,-Kč (POLI, spol. s r.o.) |
19. Pavel Horáček, okres Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Věžnet, z.s.
Křtěnovská 161, 679 74 Olešnice |
2.5.2025 |
Pavel Horáček okres Blansko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Věžnet |
20. Pavel Horáček, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Hnězdenská 556 a 557, v likvidaci
Hnězdenská 556/30, Troja (Praha 8), 181 00 Praha |
21.6.2022 | |
| Společenství vlastníků Hnězdenská 556 a 557
Hnězdenská 556, Troja, 181 00 Praha 8 |
19.12.2020 |
Pavel Horáček Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.3.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo Hnězdenská 556 a 557 |
| 9.3.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Hnězdenská 556 a 557 |
21. Pavel Horáček, okres Rychnov nad Kněžnou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecký spolek Šesterák Bílý Újezd z.s.
Roudné 28, 518 01 Bílý Újezd |
29.6.2016 |
Pavel Horáček okres Rychnov nad Kněžnou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.10.2016 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Myslivecké sdružení Šesterák |
22. Pavel Horáček, okres Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Horapalo s.r.o.
Bohumínská 252/121, Muglinov, 712 00 Ostrava |
21.2.2023 29.8.2023 |
|
| Horapalo s.r.o.
Bohumínská 252/121, Muglinov, 712 00 Ostrava |
21.2.2023 16.8.2023 |
|
| Mladí křesťanští demokraté, z.s.
Karlovo náměstí 317/5, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 22.9.2022 |
19.11.2016 4.6.2021 |
|
| Mladí křesťanští demokraté, z.s.
Karlovo náměstí 317/5, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 22.9.2022 |
14.12.2014 18.3.2016 |
|
| Mladí křesťanští demokraté, z.s.
Karlovo náměstí 317/5, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 22.9.2022 |
14.12.2014 19.11.2016 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Velkoobchod a maloobchod Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů |
27.11.2014 |
23. Pavel Horáček, okres Semily
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Skupina historického šermu REGO, z.s.
Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí |
24.1.2025 | |
| Skupina historického šermu REGO, z.s.
Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí |
20.1.2020 20.1.2025 |
|
| Skupina historického šermu REGO, z.s.
Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí |
16.1.2015 8.1.2021 |
|
| Skupina historického šermu REGO, z.s.
Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí |
16.1.2015 16.1.2020 |
Pavel Horáček okres Semily - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.3.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Skupina historického šermu REGO, z.s. |
| 5.3.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Skupina historického šermu REGO, z.s. |
| 23.4.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Skupina historického šermu REGO, z.s. |
24. Pavel Horáček, Červený Kostelec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KONEXO s.r.o.
Knappova 621, Pražské Předměstí, 551 01 Jaroměř |
17.5.2021 |
Pavel Horáček Červený Kostelec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.5.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5,-Kč, podíl: 5 % (KONEXO s.r.o.) |
25. Pavel Horáček, Aš
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| main business s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
28.11.2024 | |
| main business s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
29.3.2022 | |
| main business s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
28.11.2024 28.11.2024 |
|
| main business s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
26.6.2024 28.11.2024 |
|
| main business s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
18.8.2022 26.6.2024 |
|
| main business s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
4.4.2022 18.8.2022 |
Pavel Horáček Aš - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.11.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000 000,-Kč, podíl: 100 % (main business s.r.o.) |
| 28.11.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000 000,-Kč, podíl: 100 % (main business s.r.o.) |
| 28.11.2024 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (main business s.r.o. ) |
26. Pavel Horáček, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu U Jiřího Lázně Bohdaneč
Na Lužci 516, 533 41 Lázně Bohdaneč |
21.5.2025 | |
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu U Jiřího Lázně Bohdaneč
Na Lužci 516, 533 41 Lázně Bohdaneč |
15.5.2024 21.5.2025 |
Pavel Horáček okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.9.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Základní organizace Českého zahrádkářského svazu U Jiřího Lázně Bohdaneč |
| 30.9.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu U Jiřího Lázně Bohdaneč |
| 24.8.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu U Jiřího Lázně Bohdaneč |
27. MgA. Pavel Horáček, České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Specializované návrhářské činnosti Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
8.2.2013 |
28. Pavel Horáček, okres Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
29.10.2013 |
29. Pavel Horáček, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výzkum a vývoj Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění |
8.1.2014 |
30. Pavel Horáček, okres Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Velkoobchod a maloobchod |
13.10.2017 |
31. Pavel Horáček, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Silniční nákladní doprava Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
31.8.2018 |
32. Pavel Horáček, okres Ústí nad Labem
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
17.4.2019 |
33. Pavel Horáček, okres Semily
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení |
7.12.2020 |
34. Pavel Horáček, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Truhlářské práce |
9.6.2021 |
35. Pavel Horáček, okres Příbram
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Silniční nákladní doprava |
19.10.1990 |
36. Pavel Horáček, okres Litoměřice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
5.4.2022 |
37. Pavel Horáček, Děčín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
11.2.1991 |
38. Pavel Horáček, okres Náchod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Inženýrské činnosti a související technické poradenství Specializované návrhářské činnosti |
12.6.2023 |
39. Pavel Horáček, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obchodování s cennými papíry a komoditami na burzách Ostatní pomocné činnosti související s finančním zprostředkováním Činnosti reklamních agentur Univerzální administrativní činnosti |
22.4.2024 |
40. Pavel Horáček, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Silniční nákladní doprava |
26.6.2024 |
41. Pavel Horáček, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Fotografické činnosti Univerzální administrativní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
12.2.2025 |
42. Pavel Horáček, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba strojů a zařízení j. n. Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Příprava staveniště Truhlářské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Velkoobchod a maloobchod |
2.6.2026 |
43. Pavel Horáček, okres Litoměřice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Kompletační a dokončovací práce Malířské a natěračské práce Pokrývačské práce |
23.5.1991 |
44. Pavel Horáček, okres Rychnov nad Kněžnou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
23.7.1991 |
45. Pavel Horáček, Moravská Třebová
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba zámků a kování |
13.8.1991 |
46. Ing. Pavel Horáček, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
22.3.1993 |
47. Pavel Horáček, Česká Kamenice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod, kromě motorových vozidel |
28.4.1994 |
48. PAVEL HORÁČEK, okres Náchod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
30.11.1993 |
49. Pavel Horáček, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
28.11.1994 |
50. Pavel Horáček, okres Znojmo
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pokrývačské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
22.8.1995 |
51. Pavel Horáček, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Příprava staveniště Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
19.6.1996 |
52. Mgr. Pavel Horáček, Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání |
22.7.1996 |
53. Pavel Horáček, Jeseník
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní specializované stavební činnosti j. n. |
25.11.1997 |
54. Pavel HORÁČEK, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba magnetických a optických médií Maloobchod s elektrospotřebiči a elektronikou |
17.6.1996 |
55. Pavel Horáček, okres Česká Lípa
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
29.7.1997 |
56. Pavel Horáček, Studenec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
8.12.1997 |
57. Pavel Horáček, Přelouč
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
12.12.1997 |
58. Pavel Horáček, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství |
28.4.1999 |
59. Pavel Horáček, Olešnice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
25.6.1999 |
60. Pavel Horáček, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
2.2.2000 |
61. Pavel Horáček, Ústí nad Orlicí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
22.9.1999 |
62. Ing. Pavel Horáček, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti |
2.6.1999 |
63. Pavel Horáček, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Univerzální administrativní činnosti |
6.12.1999 |
64. Pavel Horáček, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pokrývačské práce |
8.9.2004 |
65. Pavel Horáček, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní úklidové činnosti |
21.7.2005 |
66. Pavel Horáček, okres Šumperk
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
1.6.2009 |
67. Pavel Horáček, okres Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
1.10.2007 |
68. Pavel Horáček, okres Praha-východ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Příprava staveniště Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Pokrývačské práce Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků Poskytování ostatních osobních služeb j. n. Velkoobchod a maloobchod |
8.10.2007 |
69. Pavel Horáček, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
1.7.2008 |
70. Pavel Horáček, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení Příprava staveniště Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
1.12.2008 |
71. Pavel Horáček, Kyjov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti |
28.12.2011 |
72. Pavel Horáček, Vysoké Mýto
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1114, nám. Čs. legií, Pardubice
náměstí Čs. legií 1114, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
19.11.2015 31.7.2020 |
|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1114, nám. Čs. legií, Pardubice
náměstí Čs. legií 1114, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
19.11.2015 28.8.2020 |
|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1114, nám. Čs. legií, Pardubice
náměstí Čs. legií 1114, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
23.6.2004 23.6.2009 |
73. Ing. Pavel Horáček, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Gut Atyp spol. s r.o. v likvidaci
č.p. 18, 262 72 Chraštice Zaniklý subjekt: 17.6.2020 |
19.2.2003 26.10.2004 |
|
| Gut Atyp spol. s r.o. v likvidaci
č.p. 18, 262 72 Chraštice Zaniklý subjekt: 17.6.2020 |
16.5.1996 19.2.2003 |
|
| Gut Atyp spol. s r.o. v likvidaci
č.p. 18, 262 72 Chraštice Zaniklý subjekt: 17.6.2020 |
16.5.1996 1.6.2004 |
74. Pavel Horáček, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 3TP servis s.r.o.
Budovcova 1142/16, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec |
18.4.2003 4.11.2005 |
|
| 3TP servis s.r.o.
Budovcova 1142/16, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec |
18.4.2003 4.12.2008 |
|
| Společenství vlastníků Americká 838 Liberec
Americká 838/29A, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec |
18.12.2001 18.12.2003 |
75. Ing. Pavel Horáček, okres Břeclav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AUMENTA,a.s. v likvidaci
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 18.5.2017 |
25.7.1997 9.3.2000 |
|
| Extrudia,a.s.
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice Zaniklý subjekt: 14.12.2023 |
13.8.1998 28.12.2000 |
|
| Horáček & spol, s.r.o. v likvidaci
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
21.6.1999 7.2.2001 |
|
| Horáček & spol, s.r.o. v likvidaci
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
21.6.1999 11.7.2024 |
|
| Horáček & spol, s.r.o. v likvidaci
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
10.9.1992 21.6.1999 |
|
| Horáček & spol, s.r.o. v likvidaci
Hlavní 143/112, 691 06 Velké Pavlovice |
10.9.1992 21.6.1999 |
|
| MIDALL Pork, s.r.o.
Havlíčkova 560/7, 692 01 Mikulov Zaniklý subjekt: 26.7.2013 |
9.9.1997 10.5.2002 |
|
| MIDALL Pork, s.r.o.
Havlíčkova 560/7, 692 01 Mikulov Zaniklý subjekt: 26.7.2013 |
29.8.1997 9.9.1997 |
|
| MIDALL Pork, s.r.o.
Havlíčkova 560/7, 692 01 Mikulov Zaniklý subjekt: 26.7.2013 |
29.8.1997 19.12.2000 |
|
| MIDALL s.r.o. - v likvidaci
Mikulov Zaniklý subjekt: 30.10.2012 |
15.5.1997 4.6.1998 |
|
| MIDALL s.r.o. - v likvidaci
Mikulov Zaniklý subjekt: 30.10.2012 |
15.5.1997 28.11.2000 |
76. Pavel Horáček, okres Český Krumlov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu čp. 311 Vyšší Brod
Pohraniční stráže 311, 382 73 Vyšší Brod |
20.11.2016 1.2.2019 |
|
| Společenství vlastníků domu čp. 311 Vyšší Brod
Pohraniční stráže 311, 382 73 Vyšší Brod |
20.11.2016 20.11.2019 |
|
| Společenství vlastníků domu čp. 311 Vyšší Brod
Pohraniční stráže 311, 382 73 Vyšší Brod |
2.12.2010 24.1.2017 |
|
| Společenství vlastníků domu čp. 311 Vyšší Brod
Pohraniční stráže 311, 382 73 Vyšší Brod |
2.12.2010 16.11.2016 |
77. Pavel Horáček, okres Břeclav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ZEMOS a.s.
Velké Němčice Zaniklý subjekt: 1.7.2009 |
17.6.2005 10.6.2008 |
78. MUDr. Pavel Horáček, Havlíčkův Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Středisko zubních lékařů Havlíčkův Brod, spol. s r.o. v likvidaci
Dobrovského 2023, 580 01 Havlíčkův Brod Zaniklý subjekt: 2.2.2019 |
19.11.2018 2.2.2019 |
|
| Středisko zubních lékařů Havlíčkův Brod, spol. s r.o. v likvidaci
Dobrovského 2023, 580 01 Havlíčkův Brod Zaniklý subjekt: 2.2.2019 |
16.4.2015 19.11.2018 |
|
| Středisko zubních lékařů Havlíčkův Brod, spol. s r.o. v likvidaci
Dobrovského 2023, 580 01 Havlíčkův Brod Zaniklý subjekt: 2.2.2019 |
28.1.1998 16.4.2015 |
|
| Středisko zubních lékařů Havlíčkův Brod, spol. s r.o. v likvidaci
Dobrovského 2023, 580 01 Havlíčkův Brod Zaniklý subjekt: 2.2.2019 |
30.10.1995 28.1.1998 |
|
| Středisko zubních lékařů Havlíčkův Brod, spol. s r.o. v likvidaci
Dobrovského 2023, 580 01 Havlíčkův Brod Zaniklý subjekt: 2.2.2019 |
27.10.1992 23.7.2010 |
|
| Středisko zubních lékařů Havlíčkův Brod, spol. s r.o. v likvidaci
Dobrovského 2023, 580 01 Havlíčkův Brod Zaniklý subjekt: 2.2.2019 |
27.10.1992 30.10.1995 |
79. Pavel Horáček, okres Pelhřimov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGROCHES a.s.
Pražská 489, 396 01 Humpolec |
14.8.1998 9.9.2004 |
|
| Zemědělská kooperace "ZEKO" a.s. v Humpolci
Nádražní 101, 396 01 Humpolec |
31.7.1998 27.8.2004 |
80. Pavel Horáček, Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo U potoka, Šumperk v likvidaci
Bratrušovská 2632/13, 787 01 Šumperk Zaniklý subjekt: 22.12.2015 |
26.1.2002 22.12.2015 |
81. Pavel Horáček, okres Louny
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGROS Bohemia, a.s. v likvidaci
Osvoboditelů 1107, 438 01 Žatec |
17.8.1992 22.6.1993 |
|
| Severočeský plynárenský servis, spol. s r.o., v likvidaci
Chomutov |
22.6.1994 22.11.1996 |
|
| Severočeský plynárenský servis, spol. s r.o., v likvidaci
Chomutov |
22.6.1994 22.11.1996 |
82. Pavel Horáček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| POLI, spol. s r.o.
Boettingrova 3816/11, Židenice (Brno-Židenice), 636 00 Brno |
1.6.1992 6.11.2015 |
83. Pavel Horáček, okres Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Lysice v likvidaci
Družstevní 68, 679 71 Lysice Zaniklý subjekt: 19.6.2014 |
29.1.1993 18.8.1998 |
84. Pavel Horáček, Červený Kostelec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové |
8.6.2020 31.12.2025 |
85. Pavel Horáček, Česká Třebová
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Arnold spol. s r. o.
Polní 404, 561 17 Dlouhá Třebová |
29.10.1992 25.10.1993 |
86. Pavel Horáček, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Motoristický klub SERVICE
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav |
2.1.2021 20.1.2024 |
87. Bc. PAVEL HORÁČEK, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz
K novým domkům 82, Lahovice, 159 00 Praha |
20.9.2014 1.1.2019 |
88. Pavel Horáček, Bakov nad Jizerou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Václava Klementa 1236, Mladá Boleslav
tř. Václava Klementa 1236, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav |
26.11.2023 1.2.2026 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Václava Klementa 1236, Mladá Boleslav
tř. Václava Klementa 1236, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav |
26.11.2023 5.12.2025 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Václava Klementa 1236, Mladá Boleslav
tř. Václava Klementa 1236, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav |
22.11.2018 22.11.2023 |
89. Pavel Horáček, Česká republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| B.G.M. holding a.s.
Žernovská 1316/6, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
16.12.1991 8.11.1993 |
90. Ing. Pavel Horáček, okres Prostějov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Klub akademiků při Univerzitě obrany Brno, z. s.
Tučkova 964/23, Veveří, 602 00 Brno |
13.9.2018 30.11.2024 |
91. Pavel Horáček, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Logistic Visions s.r.o. "v likvidaci"
Sokolská třída 1615/50, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava Zaniklý subjekt: 28.2.2022 |
16.10.2019 28.2.2022 |
|
| Logistic Visions s.r.o. "v likvidaci"
Sokolská třída 1615/50, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava Zaniklý subjekt: 28.2.2022 |
20.9.2019 28.2.2022 |
92. Pavel Horáček, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Club MEFISTO s.r.o.
Goethova 9/2, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň |
13.12.2019 19.12.2024 |
93. Pavel Horáček, okres Znojmo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Branišovice
č.p. 194, 671 77 Branišovice |
3.9.2021 11.3.2023 |
94. Pavel Horáček, okres Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Západočeské konzumní družstvo Sušice
náměstí Svobody 135, Sušice I, 342 01 Sušice |
6.6.1990 25.11.1997 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL HORÁČEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL HORÁČEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL HORÁČEK?
Jméno PAVEL HORÁČEK je uvedeno v 83 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL HORÁČEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 49 osoby jménem PAVEL HORÁČEK.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod