František Pechač - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Frantisek Pechac v rejstřících
Jméno Frantisek Pechac není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.
Jméno Frantisek Pechac není zapsáno v živnostenském rejstříku.
František Pechač - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
František Pechač
Oříkov |
Firmy: Zemědělské družstvo Oříkov |
| 2. |
František Pechač
okres Benešov |
Firmy: Myslivecké sdružení Maršovice z.s. |
Detaily František Pechač - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. František Pechač, Oříkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Oříkov
Oříkov 29, 264 01 Sedlčany |
19.5.1960 17.4.1964 |
2. František Pechač, okres Benešov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecké sdružení Maršovice z.s.
č.p. 98, 257 55 Maršovice |
24.3.2018 27.12.2018 |
|
| Myslivecké sdružení Maršovice z.s.
č.p. 98, 257 55 Maršovice |
1.3.2013 1.3.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "František Pechač"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu František Pechač – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno František Pechač?
Jméno František Pechač je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem František Pechač je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem František Pechač.
