VÍTĚZSLAV FENDRICH - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vitezslav Fendrich v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Vitezslav Fendrich bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
VÍTĚZSLAV FENDRICH - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. VÍTĚZSLAV FENDRICH
Brno |
Firmy: EBIS Servis, a.s. | F.I.P., spol. s r.o. |
| 2. |
Vítězslav Fendrich
okres Jindřichův Hradec |
Živnost |
Detaily VÍTĚZSLAV FENDRICH - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. VÍTĚZSLAV FENDRICH, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EBIS Servis, a.s.
Křižíkova 2962/70a, Královo Pole, 612 00 Brno |
6.9.2013 5.5.2014 |
|
| F.I.P., spol. s r.o.
Lelekovice ev. č. 822, 664 31 Lelekovice |
9.4.2025 | |
| F.I.P., spol. s r.o.
Lelekovice ev. č. 822, 664 31 Lelekovice |
17.9.2021 | |
| F.I.P., spol. s r.o.
Lelekovice ev. č. 822, 664 31 Lelekovice |
12.5.2017 9.4.2025 |
Ing. VÍTĚZSLAV FENDRICH Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.4.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (F.I.P., spol. s r.o.) |
| 9.4.2025 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (F.I.P., spol. s r.o. ) |
| 17.9.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (F.I.P., spol. s r.o.) |
2. Vítězslav Fendrich, okres Jindřichův Hradec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
6.9.1999 |
Souhrnné informace ke jménu "VÍTĚZSLAV FENDRICH"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu VÍTĚZSLAV FENDRICH – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno VÍTĚZSLAV FENDRICH?
Jméno VÍTĚZSLAV FENDRICH je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem VÍTĚZSLAV FENDRICH je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem VÍTĚZSLAV FENDRICH.
