Radek Šťovíček - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Radek Stovicek v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 5 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Radek Stovicek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Radek Šťovíček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Mgr. Radek Šťovíček
Litomyšl |
Živnost a firmy: Maleček Group s.r.o. | Spolek Vltava | Sport Service Český Krumlov, s.r.o. | |
| 2. |
Radek Šťovíček
okres Plzeň-město |
Živnost a firmy: OZE SERVIS s.r.o. |
| 3. |
Radek Šťovíček
okres Příbram |
Firmy: ALUNIQ s.r.o. |
| 4. |
Radek Šťovíček
okres Příbram |
Živnost |
| 5. |
Radek Šťovíček
okres Kladno |
Živnost |
Detaily Radek Šťovíček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Mgr. Radek Šťovíček, Litomyšl
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Maleček Group s.r.o.
Rooseveltova 28, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov |
17.5.2007 23.7.2014 |
|
| Maleček Group s.r.o.
Rooseveltova 28, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov |
17.5.2007 6.4.2016 |
|
| Spolek Vltava
Hradební 60, Vnitřní Město, 381 01 Český Krumlov |
18.7.2014 | |
| Sport Service Český Krumlov, s.r.o.
Rooseveltova 28, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov Zaniklý subjekt: 15.9.2025 |
25.1.2010 23.7.2014 |
|
| Sport Service Český Krumlov, s.r.o.
Rooseveltova 28, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov Zaniklý subjekt: 15.9.2025 |
25.1.2010 6.4.2016 |
|
| VOROPLAVBA.CZ s.r.o.
Mařákova 1111, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl |
4.1.2016 | |
| VOROPLAVBA.CZ s.r.o.
Mařákova 1111, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl |
4.1.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Vnitrozemská vodní osobní doprava Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu |
1.5.1990 |
Mgr. Radek Šťovíček Litomyšl - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.5.2016 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel ČESKÝ KRUM LOVE s.r.o. . |
| 10.5.2016 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Sport Service Český Krumlov, s.r.o. . |
| 4.1.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (VOROPLAVBA.CZ s.r.o.) |
2. Radek Šťovíček, okres Plzeň-město
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OZE SERVIS s.r.o.
Táborská 602, 332 03 Šťáhlavy |
24.7.2014 | |
| OZE SERVIS s.r.o.
Táborská 602, 332 03 Šťáhlavy |
5.11.2012 | |
| OZE SERVIS s.r.o.
Táborská 602, 332 03 Šťáhlavy |
26.11.2012 24.7.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
20.8.2012 |
Radek Šťovíček okres Plzeň-město - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.7.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, splaceno: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (OZE SERVIS s.r.o.) |
| 24.7.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (OZE SERVIS s.r.o. ) |
| 26.11.2012 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AKTIV GROUP s.r.o.) |
3. Radek Šťovíček, okres Příbram
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ALUNIQ s.r.o.
Sedlecká 55, 264 01 Sedlčany |
28.2.2024 | |
| ALUNIQ s.r.o.
Sedlecká 55, 264 01 Sedlčany |
28.2.2024 |
Radek Šťovíček okres Příbram - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.2.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ALUNIQ s.r.o.) |
| 28.2.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (ALUNIQ s.r.o.) |
4. Radek Šťovíček, okres Příbram
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Výroba strojů a zařízení j. n. Příprava staveniště Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
18.6.2019 |
5. Radek Šťovíček, okres Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti reklamních agentur |
1.1.2026 |
Souhrnné informace ke jménu "Radek Šťovíček"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Radek Šťovíček – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Radek Šťovíček?
Jméno Radek Šťovíček je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem Radek Šťovíček je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Radek Šťovíček.
