Antonín Kuneš - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Antonin Kunes v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 20 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Antonin Kunes bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Antonín Kuneš - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Antonín Kuneš
okres Plzeň-jih |
Živnost a firmy: K & H pro-stav s.r.o. | KHN Real s.r.o. | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Těnovice |
| 2. |
Mgr. Antonín Kuneš
MBA
okres Brno-venkov |
Firmy:
Colt CZ Defence Solutions s.r.o. |
Concentrating Systems, s.r.o. |
CSPSYS s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 3. |
Antonín Kuneš
okres Benešov |
Živnost |
| 4. |
Ing. Antonín Kuneš
okres Brno-venkov |
Firmy: Strojírny Bohdalice, a.s. |
| 5. |
Antonín Kuneš
Jilemnice |
Firmy: NOVÁK a spol. v.o.s. v likvidaci |
Detaily Antonín Kuneš - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Antonín Kuneš, okres Plzeň-jih
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| K & H pro-stav s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
14.5.2021 | |
| K & H pro-stav s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
11.6.2008 | |
| K & H pro-stav s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
3.3.2016 14.5.2021 |
|
| K & H pro-stav s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
11.6.2008 3.3.2016 |
|
| K & H pro-stav s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
11.6.2008 3.3.2016 |
|
| K & H pro-stav s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
11.6.2008 14.5.2021 |
|
| KHN Real s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
14.5.2021 | |
| KHN Real s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
17.2.2021 | |
| KHN Real s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
17.2.2021 14.5.2021 |
|
| KHN Real s.r.o.
č.p. 537, 335 61 Spálené Poříčí |
17.2.2021 14.5.2021 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Těnovice
Těnovice 57, 335 61 Spálené Poříčí |
24.1.2015 17.1.2020 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Těnovice
Těnovice 57, 335 61 Spálené Poříčí |
24.1.2015 12.6.2019 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Příprava staveniště Kompletační a dokončovací práce Ubytování Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
1.10.2001 |
Antonín Kuneš okres Plzeň-jih - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.5.2021 | Společník s vkladem K & H pro-stav s.r.o. |
| 14.5.2021 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel K & H pro-stav s.r.o., zmenil adresu. |
| 14.5.2021 | Společník s vkladem KHN Real s.r.o. |
2. Mgr. Antonín Kuneš MBA , okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Colt CZ Defence Solutions s.r.o.
Svat. Čecha 1283, 688 01 Uherský Brod |
1.9.2003 31.12.2005 |
|
| Concentrating Systems, s.r.o.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice Zaniklý subjekt: 18.2.2026 |
24.6.2009 3.8.2014 |
|
| Concentrating Systems, s.r.o.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice Zaniklý subjekt: 18.2.2026 |
24.6.2009 18.2.2026 |
|
| CSPSYS s.r.o.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice |
12.12.2025 | |
| Česká zbrojovka a.s.
Svat. Čecha 1283, 688 01 Uherský Brod |
1.9.2003 13.12.2005 |
|
| Česká zbrojovka a.s.
Svat. Čecha 1283, 688 01 Uherský Brod |
20.2.2002 31.8.2003 |
|
| DARSON GROUP s.r.o. v likvidaci
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice Zaniklý subjekt: 10.4.2015 |
14.5.2014 10.4.2015 |
|
| Strojírny Bohdalice, a.s.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice |
25.4.2019 | |
| Strojírny Bohdalice, a.s.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice |
25.4.2014 24.4.2019 |
|
| Strojírny Bohdalice, a.s.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice |
31.1.2006 25.4.2014 |
Mgr. Antonín Kuneš MBA okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.12.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (CSPSYS s.r.o.) |
| 24.8.2020 | Člen představenstva Strojírny Bohdalice, a.s. |
| 24.8.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Strojírny Bohdalice, a.s. |
3. Antonín Kuneš, okres Benešov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní pozemní osobní doprava j. n. |
27.2.2006 |
4. Ing. Antonín Kuneš, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Strojírny Bohdalice, a.s.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice |
7.12.1999 31.1.2006 |
|
| Strojírny Bohdalice, a.s.
Bohdalice 63, 683 41 Bohdalice-Pavlovice |
21.1.1997 7.12.1999 |
5. Antonín Kuneš, Jilemnice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| NOVÁK a spol. v.o.s. v likvidaci
Jižní 870/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 30.9.2021 |
4.11.2015 30.9.2021 |
|
| NOVÁK a spol. v.o.s. v likvidaci
Jižní 870/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 30.9.2021 |
4.6.1992 4.11.2015 |
Souhrnné informace ke jménu "Antonín Kuneš"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Antonín Kuneš – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Antonín Kuneš?
Jméno Antonín Kuneš je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem Antonín Kuneš je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Antonín Kuneš.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod