TOMÁŠ ABRAHÁM - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Tomas Abraham v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 8 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 16 existujících společnostech a má celkem 15 aktuálních záznamů a celkem 31 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Tomas Abraham bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 11 různých osob.
TOMÁŠ ABRAHÁM - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Tomáš Abraham
Teplice |
Živnost a firmy: CZECHMATE CZ s.r.o. | HMF-elektromotory s.r.o. v likvidaci | POISON s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
Tomáš Abraham
Teplice |
Živnost a firmy: PK Deep Spirit, p.s. | SEAMASTER s.r.o. | Společenství vlastníků jednotek Střekovské nábřeží 861/15 Ústí nad Labem |
| 3. |
Tomáš Abraham
Choceň |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků jednotek čp. 1544-1546 Choceň | Společenství vlastníků pro dům č.p. 1192,1193 v Chocni |
| 4. |
Mgr. Tomáš Abraham
MBA
Praha |
Firmy:
ABRiKON s.r.o. |
AGEL Technology s.r.o. |
APPLiA CZ - Sdružení evropských výrobců domácích spotřebičů |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 5. |
Tomáš Abraham
okres Jablonec nad Nisou |
Firmy: Sportovní klub Jirkov, z.s. |
| 6. |
Tomáš Abraham
okres Mladá Boleslav |
Firmy: SK VS Benátky nad Jizerou,z.s. |
| 7. |
TOMÁŠ ABRAHÁM
Brno |
Firmy: Nadační fond MLADÝ ZBROJOVÁK, v likvidaci |
| 8. |
Tomáš Abraham
Jablonec nad Nisou |
Firmy: Abraham Growth Partners s.r.o. |
| 9. |
Tomáš Abraham
Mladá Boleslav |
Živnost |
| 10. |
Tomáš Abraham
okres Příbram |
Živnost |
| 11. |
Tomáš Abrahám
|
Živnost |
| 12. |
Tomáš Abraham
okres Jablonec nad Nisou |
Živnost |
| 13. |
Tomáš Abrahám
okres Beroun |
Živnost |
| 14. |
Mgr. Tomáš Abraham, MBA
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 15. |
Tomáš Abrahám
okres Beroun |
Živnost |
| 16. |
Tomáš Abraham
okres Most |
Živnost |
| 17. |
Tomáš ABRAHÁM
okres Beroun |
Živnost |
| 18. |
Tomáš Abraham
okres Svitavy |
Živnost |
| 19. |
Tomáš Abraham
okres Česká Lípa |
Živnost |
Detaily TOMÁŠ ABRAHÁM - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Tomáš Abraham, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CZECHMATE CZ s.r.o.
U radnice 956/8, 415 01 Teplice |
2.3.2021 | |
| CZECHMATE CZ s.r.o.
U radnice 956/8, 415 01 Teplice |
2.3.2021 | |
| HMF-elektromotory s.r.o. v likvidaci
Na Červeném vrchu 3023, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 25.4.2025 |
10.2.2014 1.9.2015 |
|
| HMF-elektromotory s.r.o. v likvidaci
Na Červeném vrchu 3023, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 25.4.2025 |
10.2.2014 1.9.2015 |
|
| HMF-elektromotory s.r.o. v likvidaci
Na Červeném vrchu 3023, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 25.4.2025 |
11.12.2013 10.2.2014 |
|
| HMF-elektromotory s.r.o. v likvidaci
Na Červeném vrchu 3023, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 25.4.2025 |
11.12.2013 10.2.2014 |
|
| HMF-elektromotory s.r.o. v likvidaci
Na Červeném vrchu 3023, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 25.4.2025 |
14.1.2008 11.12.2013 |
|
| HMF-elektromotory s.r.o. v likvidaci
Na Červeném vrchu 3023, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 25.4.2025 |
14.1.2008 11.12.2013 |
|
| POISON s.r.o. v likvidaci
Spytihněvova 1974/5, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 13.9.2022 |
9.12.2013 13.9.2022 |
|
| POISON s.r.o. v likvidaci
Spytihněvova 1974/5, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 13.9.2022 |
9.12.2013 13.9.2022 |
|
| POISON s.r.o. v likvidaci
Spytihněvova 1974/5, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 13.9.2022 |
22.7.1993 9.12.2013 |
|
| POISON s.r.o. v likvidaci
Spytihněvova 1974/5, 415 01 Teplice Zaniklý subjekt: 13.9.2022 |
22.7.1993 9.12.2013 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Ostatní technické zkoušky a analýzy Univerzální administrativní činnosti |
16.5.1991 |
Tomáš Abraham Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.3.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 060,-Kč, podíl: 46 % (CZECHMATE CZ s.r.o.) |
| 2.3.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (CZECHMATE CZ s.r.o.) |
| 1.9.2015 | Vymazán(-a) jako prokurista HMF-elektromotory s.r.o. |
2. Tomáš Abraham, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PK Deep Spirit, p.s.
gen. Svobody 1193, Trnovany, 415 01 Teplice |
25.10.2016 | |
| SEAMASTER s.r.o.
Masarykova třída 269/90, Trnovany, 415 01 Teplice |
7.8.2014 | |
| SEAMASTER s.r.o.
Masarykova třída 269/90, Trnovany, 415 01 Teplice |
23.2.2010 | |
| SEAMASTER s.r.o.
Masarykova třída 269/90, Trnovany, 415 01 Teplice |
9.3.2010 7.8.2014 |
|
| SEAMASTER s.r.o.
Masarykova třída 269/90, Trnovany, 415 01 Teplice |
23.2.2010 7.8.2014 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Střekovské nábřeží 861/15 Ústí nad Labem
Střekovské nábřeží 861/15, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem |
24.3.2014 26.4.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Ostatní úklidové činnosti |
17.4.2013 |
Tomáš Abraham Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.7.2017 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Střekovské nábřeží 861/15 Ústí nad Labem (vymazáno) |
| 2.12.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu PK Deep Spirit |
| 16.12.2014 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Střekovské nábřeží 861/15 Ústí nad Labem |
3. Tomáš Abraham, Choceň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek čp. 1544-1546 Choceň
Podhomolí 1544, 565 01 Choceň |
16.6.2022 | |
| Společenství vlastníků jednotek čp. 1544-1546 Choceň
Podhomolí 1544, 565 01 Choceň |
15.3.2017 15.3.2022 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 1192,1193 v Chocni
náměstí Svobody 1193, 565 01 Choceň |
30.1.2020 25.10.2022 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 1192,1193 v Chocni
náměstí Svobody 1193, 565 01 Choceň |
12.9.2013 12.9.2018 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 1192,1193 v Chocni
náměstí Svobody 1193, 565 01 Choceň |
28.8.2008 28.8.2013 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Velkoobchod a maloobchod |
1.11.2010 |
Tomáš Abraham Choceň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.12.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek čp. 1544-1546 Choceň |
| 21.12.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek čp. 1544-1546 Choceň (vymazáno) |
| 17.12.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům č.p. 1192,1193 v Chocni (vymazáno) |
4. Mgr. Tomáš Abraham MBA , Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ABRiKON s.r.o.
U hostivařského nádraží 1651/30, Hostivař, 102 00 Praha |
23.2.2023 | |
| ABRiKON s.r.o.
U hostivařského nádraží 1651/30, Hostivař, 102 00 Praha |
23.2.2023 | |
| AGEL Technology s.r.o.
Vrchlického 1350/102, Košíře, 150 00 Praha |
22.5.2023 30.1.2024 |
|
| AGEL Technology s.r.o.
Vrchlického 1350/102, Košíře, 150 00 Praha |
22.5.2023 12.2.2024 |
|
| APPLiA CZ - Sdružení evropských výrobců domácích spotřebičů
Jinonická 804/80, Košíře, 158 00 Praha |
5.4.2017 4.4.2019 |
|
| KBBA spol. s r.o.
Klimentská 1216/46, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
2.10.2023 | |
| KBBA spol. s r.o.
Klimentská 1216/46, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
2.10.2023 | |
| Miele technika s.r.o.
Šumperská 1348, 783 91 Uničov |
13.12.2002 30.6.2014 |
|
| Miele technika s.r.o.
Šumperská 1348, 783 91 Uničov |
13.12.2002 31.7.2015 |
|
| Miele technika s.r.o.
Šumperská 1348, 783 91 Uničov |
13.12.2002 30.9.2022 |
|
| Miele technika s.r.o.
Šumperská 1348, 783 91 Uničov |
13.12.2002 1.5.2015 |
|
| MIELE, spol. s r.o.
Dornych 549/27, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
7.4.2000 10.10.2002 |
|
| MIELE, spol. s r.o.
Dornych 549/27, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
15.2.2000 1.12.2010 |
|
| MIELE, spol. s r.o.
Dornych 549/27, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
15.2.2000 1.7.2014 |
|
| MIELE, spol. s r.o.
Dornych 549/27, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
15.2.2000 1.5.2015 |
|
| MIELE, spol. s r.o.
Dornych 549/27, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
15.2.2000 31.7.2015 |
|
| MIELE, spol. s r.o.
Dornych 549/27, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
15.2.2000 30.9.2022 |
Mgr. Tomáš Abraham MBA Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.2.2024 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (AGEL Technology s.r.o. ) |
| 12.2.2024 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel AGEL Technology s.r.o. . |
| 2.10.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, splaceno: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (KBBA spol. s r.o.) |
5. Tomáš Abraham, okres Jablonec nad Nisou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Sportovní klub Jirkov, z.s.
Jirkov 75, 468 22 Železný Brod |
6.3.2015 |
Tomáš Abraham okres Jablonec nad Nisou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.12.2015 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Sportovní klub Jirkov |
6. Tomáš Abraham, okres Mladá Boleslav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SK VS Benátky nad Jizerou,z.s.
Na Vyhlídce 146, Benátky nad Jizerou III, 294 71 Benátky nad Jizerou |
29.4.2015 |
Tomáš Abraham okres Mladá Boleslav - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.8.2015 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Sportovní klub vodního slalomu Karbo Benátky nad Jizerou |
7. TOMÁŠ ABRAHÁM, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Nadační fond MLADÝ ZBROJOVÁK, v likvidaci
Karásek 2296/1n, Řečkovice, 621 00 Brno |
30.12.2020 | |
| Nadační fond MLADÝ ZBROJOVÁK, v likvidaci
Karásek 2296/1n, Řečkovice, 621 00 Brno |
30.12.2020 24.2.2024 |
TOMÁŠ ABRAHÁM Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.2.2024 | Člen dozorčí rady Nadační fond MLADÝ ZBROJOVÁK |
| 24.2.2024 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Nadační fond MLADÝ ZBROJOVÁK |
8. Tomáš Abraham, Jablonec nad Nisou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Abraham Growth Partners s.r.o.
Bělehradská 858/23, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
15.10.2025 | |
| Abraham Growth Partners s.r.o.
Bělehradská 858/23, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
15.10.2025 |
Tomáš Abraham Jablonec nad Nisou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.10.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč (Abraham Growth Partners s.r.o.) |
| 15.10.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Abraham Growth Partners s.r.o.) |
9. Tomáš Abraham, Mladá Boleslav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
11.2.2013 |
10. Tomáš Abraham, okres Příbram
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti v oblasti informačních technologií Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Poskytování ostatních osobních služeb j. n. Velkoobchod a maloobchod |
12.3.2013 |
11. Tomáš Abrahám,
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní vzdělávání Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
17.7.2019 |
12. Tomáš Abraham, okres Jablonec nad Nisou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba klenotů a příbuzných výrobků Příprava staveniště Truhlářské práce Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Fotografické činnosti Ostatní úklidové činnosti Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
1.8.2019 |
13. Tomáš Abrahám, okres Beroun
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod s nápoji Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
12.7.2021 |
14. Mgr. Tomáš Abraham, MBA, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Činnosti v oblasti informačních technologií Činnosti reklamních agentur Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
19.9.2022 |
15. Tomáš Abrahám, okres Beroun
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční nákladní doprava |
1.11.2023 |
16. Tomáš Abraham, okres Most
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Fotografické činnosti Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění |
13.1.2026 |
17. Tomáš ABRAHÁM, okres Beroun
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody |
10.4.2000 |
18. Tomáš Abraham, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Podpůrné činnosti pro scénická umění Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti Velkoobchod a maloobchod |
1.9.2009 |
19. Tomáš Abraham, okres Česká Lípa
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba skla a skleněných výrobků Výroba klenotů a příbuzných výrobků Opravy a instalace strojů a zařízení Příprava staveniště Sklenářské práce Specializované návrhářské činnosti Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
1.12.2008 |
Souhrnné informace ke jménu "TOMÁŠ ABRAHÁM"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu TOMÁŠ ABRAHÁM – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno TOMÁŠ ABRAHÁM?
Jméno TOMÁŠ ABRAHÁM je uvedeno v 16 společnostech.
Kolik osob se jménem TOMÁŠ ABRAHÁM je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 8 osoby jménem TOMÁŠ ABRAHÁM.
