JAROMÍR VLACH - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jaromir Vlach v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 6 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jaromir Vlach bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
JAROMÍR VLACH - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jaromír Vlach
okres Beroun |
Firmy: Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Komárov | Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Beroun |
| 2. |
Jaromír Vlach
okres Teplice |
Živnost a firmy: BOHEMIA-HOTWORK s.r.o. |
| 3. |
Jaromír Vlach
Liberec |
Firmy: Společenství vlastníků Burianova 931, Liberec 6 |
| 4. |
PharmDr. JAROMÍR VLACH
okres Kolín |
Firmy: Nympharm s.r.o. |
| 5. |
Jaromír Vlach
Ivančice |
Firmy: Radioklub OK2KUB, z.s. |
| 6. |
Jaromír Vlach
okres Vyškov |
Živnost |
| 7. |
Jaromír Vlach
Ivančice |
Živnost |
Detaily JAROMÍR VLACH - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jaromír Vlach, okres Beroun
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Komárov
Záskalská 152, 267 62 Komárov |
17.2.2026 | |
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Komárov
Záskalská 152, 267 62 Komárov |
10.3.2020 10.3.2025 |
|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Komárov
Záskalská 152, 267 62 Komárov |
21.3.2015 10.3.2020 |
|
| Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Beroun
č.p. 200, 267 62 Osek |
28.12.2002 31.7.2020 |
|
| Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Beroun
č.p. 200, 267 62 Osek |
28.12.2002 25.8.2016 |
Jaromír Vlach okres Beroun - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.4.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Komárov |
| 8.4.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Komárov |
| 22.5.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Komárov |
2. Jaromír Vlach, okres Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BOHEMIA-HOTWORK s.r.o.
Verneřice 202, 417 04 Hrob |
22.3.2010 | |
| BOHEMIA-HOTWORK s.r.o.
Verneřice 202, 417 04 Hrob |
22.3.2010 30.4.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
22.4.1991
Zaniklý subjekt: 7.3.2023 |
Jaromír Vlach okres Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.4.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (BOHEMIA-HOTWORK s.r.o.) |
| 30.4.2014 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel BOHEMIA-HOTWORK s.r.o. . |
| 29.3.2010 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (BOHEMIA-HOTWORK s.r.o.) |
3. Jaromír Vlach, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Burianova 931, Liberec 6
Burianova 931/35, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec |
23.2.2023 | |
| Společenství vlastníků Burianova 931, Liberec 6
Burianova 931/35, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec |
5.1.2018 5.1.2023 |
Jaromír Vlach Liberec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.4.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Burianova 931, Liberec 6 |
| 1.4.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Burianova 931, Liberec 6 (vymazáno) |
| 5.1.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Burianova 931, Liberec 6 |
4. PharmDr. JAROMÍR VLACH, okres Kolín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Nympharm s.r.o.
Jižní 1342, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady |
17.3.2020 | |
| Nympharm s.r.o.
Jižní 1342, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady |
26.2.2020 |
PharmDr. JAROMÍR VLACH okres Kolín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.3.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Nympharm s.r.o.) |
| 17.3.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 000,-Kč, podíl: 5 % (Nympharm s.r.o.) |
5. Jaromír Vlach, Ivančice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Radioklub OK2KUB, z.s.
č.p. 391, 679 15 Lipovec |
19.4.2024 |
Jaromír Vlach Ivančice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.5.2024 |
6. Jaromír Vlach, okres Vyškov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
25.4.2001 |
7. Jaromír Vlach, Ivančice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení |
26.7.2006 |
Souhrnné informace ke jménu "JAROMÍR VLACH"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu JAROMÍR VLACH – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno JAROMÍR VLACH?
Jméno JAROMÍR VLACH je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem JAROMÍR VLACH je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem JAROMÍR VLACH.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod