Pavla Endlová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavla Endlova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 11 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 20 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Pavla Endlova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Pavla Endlová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavla Endlová
Pardubice |
Živnost a firmy:
AML Holding a.s. |
CEE Logistics a.s. |
CUTCO a.s. |
... Celkem záznam u 15 firem. |
Detaily Pavla Endlová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavla Endlová, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AML Holding a.s.
třída Míru 2800, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
28.8.2013 28.8.2014 |
|
| CEE Logistics a.s.
Doubravice 106, 533 53 Pardubice |
27.6.2018 31.10.2023 |
|
| CUTCO a.s.
Nádražní 212, 783 45 Senice na Hané Zaniklý subjekt: 14.5.2019 |
26.8.2014 14.5.2019 |
|
| CUTCO Steel s.r.o.
Unčovice 132, 784 01 Litovel |
14.5.2019 31.10.2023 |
|
| FASTERRR Logistics a.s.
třída Míru 2800, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 14.10.2022 |
11.1.2021 14.10.2022 |
|
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.
Sukova třída 1735, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
31.10.2016 16.1.2017 |
|
| KLIMA a.s.
Krumlovská 38, Prachatice II, 383 01 Prachatice Zaniklý subjekt: 1.12.2017 |
14.11.2016 1.12.2017 |
|
| KLIMA s.r.o.
Krumlovská 38, Prachatice II, 383 01 Prachatice |
5.12.2022 31.10.2023 |
|
| KLIMA s.r.o.
Krumlovská 38, Prachatice II, 383 01 Prachatice |
4.12.2017 4.12.2022 |
|
| Klimabott s.r.o.
Brněnská 3862/42, 695 01 Hodonín |
19.4.2024 | |
| Klimabott s.r.o.
Brněnská 3862/42, 695 01 Hodonín |
19.4.2024 26.4.2025 |
|
| LOG-IN CZ s.r.o.
Doubravice 106, 533 53 Pardubice |
9.10.2019 31.10.2023 |
|
| LOG-IN CZ s.r.o.
Doubravice 106, 533 53 Pardubice |
9.10.2019 10.10.2019 |
|
| Nadace Lenky a Romana Šmidberských
třída Míru 2800, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
2.11.2015 22.12.2023 |
|
| PANAV, a.s.
Nádražní 212, 783 45 Senice na Hané |
26.8.2019 31.10.2023 |
|
| PANAV, a.s.
Nádražní 212, 783 45 Senice na Hané |
25.8.2014 25.8.2019 |
|
| PANAV, a.s.
Nádražní 212, 783 45 Senice na Hané |
12.9.2013 25.8.2014 |
|
| PASO Brno a.s., v likvidaci
K Vápence 2677, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 13.11.2024 |
1.2.2010 3.8.2010 |
|
| PASO Brno a.s., v likvidaci
K Vápence 2677, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 13.11.2024 |
1.2.2010 20.5.2011 |
|
| Pavla team s.r.o.
Štrossova 1339, Bílé Předměstí (Pardubice I), 530 03 Pardubice |
25.10.2025 | |
| Pavla team s.r.o.
Štrossova 1339, Bílé Předměstí (Pardubice I), 530 03 Pardubice |
25.10.2025 | |
| Plynostav Pardubice a.s. v likvidaci
Motoristů 24, Svítkov, 530 06 Pardubice |
17.3.2008 27.8.2010 |
|
| Plynostav Pardubice a.s. v likvidaci
Motoristů 24, Svítkov, 530 06 Pardubice |
29.8.2005 27.3.2008 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií Činnosti v oblasti nemovitostí Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
21.7.2008 |
Pavla Endlová Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.10.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (Pavla team s.r.o.) |
| 25.10.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Pavla team s.r.o.) |
| 26.4.2025 | Člen dozorčí rady Klimabott s.r.o. |
Souhrnné informace ke jménu "Pavla Endlová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavla Endlová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavla Endlová?
Jméno Pavla Endlová je uvedeno v 11 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavla Endlová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Pavla Endlová.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod