Ladislav Pítr - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ladislav Pitr v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a nemá žádný aktuální záznam a celkem 11 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Ladislav Pitr není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Ladislav Pítr - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ladislav Pítr
okres Nový Jičín |
Živnost a firmy: ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci | Koleček trade s.r.o. |
Detaily Ladislav Pítr - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ladislav Pítr, okres Nový Jičín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
12.4.2018 1.11.2018 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
11.2.2016 1.11.2018 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
29.6.2002 11.2.2016 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
20.7.1999 29.6.2002 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
21.5.1998 20.7.1999 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
26.2.1997 11.2.2016 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
26.2.1997 1.11.2018 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
26.2.1997 21.5.1998 |
|
| ANIKON TLD spol. s r.o. v likvidaci
Francouzská 1024/10, 742 21 Kopřivnice Zaniklý subjekt: 1.11.2018 |
26.2.1997 29.6.2002 |
|
| Koleček trade s.r.o.
Solanec pod Soláněm 694, 756 62 Hutisko-Solanec |
2.6.1998 14.4.1999 |
|
| Koleček trade s.r.o.
Solanec pod Soláněm 694, 756 62 Hutisko-Solanec |
12.11.1996 2.6.1998 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
2.5.1994
Zaniklý subjekt: 22.2.2023 |
Souhrnné informace ke jménu "Ladislav Pítr"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Ladislav Pítr – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ladislav Pítr?
Jméno Ladislav Pítr je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Ladislav Pítr je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Ladislav Pítr.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface