Jaroslav Petera - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jaroslav Petera v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 24 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 7 zaniklých společnostech.Jméno Jaroslav Petera bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 4 různé osoby.
Jaroslav Petera - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Jaroslav Petera
Karlovy Vary |
Živnost a firmy: Bohemia - lázně a. s. | Karlovarská lázeňská, a.s. |
| 2. |
Jaroslav Petera
okres Trutnov |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech | Zemědělské družstvo DUBENEC se sídlem v Dubenci - v likvidaci |
| 3. |
Jaroslav Petera
Červený Kostelec |
Živnost |
| 4. |
Ing. Jaroslav Petera
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 5. |
Jaroslav Petěra
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 6. |
Mgr. Jaroslav Petera
okres Olomouc |
Živnost |
| 7. |
Jaroslav Petera
Kladno |
Firmy:
Bluemotion Style s.r.o. |
Invest Company a.s. v likvidaci |
Svět reklam s.r.o. v likvidaci |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 8. |
Mgr. Jaroslav Petera
okres Olomouc |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům Ladova 318/3,319/5,320/7 v Olomouci |
| 9. |
Jaroslav Petera
Hradec Králové |
Firmy: ASPO s.r.o. v likvidaci |
| 10. |
Jaroslav Petera
Praha |
Firmy: KOVO s.r.o. v likvidaci |
Detaily Jaroslav Petera - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Jaroslav Petera, Karlovy Vary
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bohemia - lázně a. s.
Sadová 800/5, 360 01 Karlovy Vary |
13.10.2000 22.6.2001 |
|
| Bohemia - lázně a. s.
Sadová 800/5, 360 01 Karlovy Vary |
6.11.1996 13.10.2000 |
|
| Bohemia - lázně a. s.
Sadová 800/5, 360 01 Karlovy Vary |
1.5.1992 6.11.1996 |
|
| Karlovarská lázeňská, a.s.
Za Pohořelcem 936/17, Střešovice, 169 00 Praha |
9.6.1995 28.6.2005 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Poradenství v oblasti řízení |
1.8.1991 |
2. Jaroslav Petera, okres Trutnov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech
Hřibojedy 14, 544 01 Hřibojedy |
26.6.2022 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech
Hřibojedy 14, 544 01 Hřibojedy |
26.6.2017 26.6.2022 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech
Hřibojedy 14, 544 01 Hřibojedy |
11.6.2012 2.12.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech
Hřibojedy 14, 544 01 Hřibojedy |
11.6.2012 11.6.2017 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech
Hřibojedy 14, 544 01 Hřibojedy |
4.6.2007 4.6.2012 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech
Hřibojedy 14, 544 01 Hřibojedy |
4.6.2002 4.6.2007 |
|
| Zemědělské družstvo DUBENEC se sídlem v Dubenci - v likvidaci
Dubenec Zaniklý subjekt: 28.3.2014 |
3.4.1980 14.4.1989 |
Jaroslav Petera okres Trutnov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.9.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech |
| 30.9.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech (vymazáno) |
| 26.8.2017 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu čp. 14 v Hřibojedech |
3. Jaroslav Petera, Červený Kostelec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení Ostatní vzdělávání Velkoobchod a maloobchod |
31.1.1991 |
4. Ing. Jaroslav Petera, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
26.11.1992 |
5. Jaroslav Petěra, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Poradenství v oblasti řízení |
3.10.2005 |
6. Mgr. Jaroslav Petera, okres Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Překladatelské a tlumočnické činnosti Ostatní vzdělávání |
7.10.2002 |
7. Jaroslav Petera, Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bluemotion Style s.r.o.
Zenklova 24/54, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.6.2025 |
12.12.2019 18.1.2020 |
|
| Bluemotion Style s.r.o.
Zenklova 24/54, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.6.2025 |
30.3.2016 28.1.2020 |
|
| Bluemotion Style s.r.o.
Zenklova 24/54, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.6.2025 |
24.2.2016 3.9.2019 |
|
| Invest Company a.s. v likvidaci
Wolkerova 2766, Kročehlavy, 272 01 Kladno Zaniklý subjekt: 22.9.2021 |
20.12.2007 6.1.2009 |
|
| Svět reklam s.r.o. v likvidaci
Na vyhaslém 815, 272 01 Kladno |
16.12.2019 18.1.2020 |
|
| Svět reklam s.r.o. v likvidaci
Na vyhaslém 815, 272 01 Kladno |
20.4.2016 20.5.2020 |
|
| TERA CZ s.r.o. v likvidaci
Kostelec nad Černými Lesy, Českobrodská 237, PSČ 28163 Zaniklý subjekt: 12.12.2023 |
17.5.2011 3.6.2014 |
|
| TERA CZ s.r.o. v likvidaci
Kostelec nad Černými Lesy, Českobrodská 237, PSČ 28163 Zaniklý subjekt: 12.12.2023 |
17.5.2011 10.3.2014 |
|
| Whistle Ball s.r.o. v likvidaci
Na Veselí 1206/14, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.11.2020 |
14.7.2014 10.12.2014 |
|
| Whistle Ball s.r.o. v likvidaci
Na Veselí 1206/14, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.11.2020 |
10.6.2014 12.12.2014 |
8. Mgr. Jaroslav Petera, okres Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům Ladova 318/3,319/5,320/7 v Olomouci
Ladova 319/5, Hejčín, 779 00 Olomouc |
29.11.2005 8.5.2010 |
9. Jaroslav Petera, Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ASPO s.r.o. v likvidaci
Pospíšilova 281/18, 500 03 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 1.4.2016 |
15.6.1992 27.1.1995 |
10. Jaroslav Petera, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KOVO s.r.o. v likvidaci
Ke hřbitovu 46/4, Hlubočepy, 152 00 Praha Zaniklý subjekt: 7.8.2019 |
14.11.2016 7.8.2019 |
|
| KOVO s.r.o. v likvidaci
Ke hřbitovu 46/4, Hlubočepy, 152 00 Praha Zaniklý subjekt: 7.8.2019 |
5.9.1996 14.11.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "Jaroslav Petera"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jaroslav Petera – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jaroslav Petera?
Jméno Jaroslav Petera je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem Jaroslav Petera je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem Jaroslav Petera.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?