BARBORA TOMÍČKOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Barbora Tomickova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno není zapsáno v žádnév 0 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 1 historický záznam. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Barbora Tomickova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
BARBORA TOMÍČKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
BARBORA TOMÍČKOVÁ
okres Praha-západ |
Firmy: CEPA EXPO a.s. |
| 2. |
Barbora Tomíčková
okres Ostrava-město |
Podnikatel fyz. osoba |
Detaily BARBORA TOMÍČKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. BARBORA TOMÍČKOVÁ, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CEPA EXPO a.s.
Heinemannova 2695/6, Dejvice, 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.10.2025 |
15.2.2013 | |
| CEPA EXPO a.s.
Heinemannova 2695/6, Dejvice, 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.10.2025 |
15.2.2013 26.11.2022 |
BARBORA TOMÍČKOVÁ okres Praha-západ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.11.2022 | Člen dozorčí rady Girama a.s. |
| 26.11.2022 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Girama a.s. |
2. Barbora Tomíčková, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Řízení a správa finančních trhů |
8.3.2023 |
Souhrnné informace ke jménu "BARBORA TOMÍČKOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu BARBORA TOMÍČKOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno BARBORA TOMÍČKOVÁ?
Jméno BARBORA TOMÍČKOVÁ je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem BARBORA TOMÍČKOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem BARBORA TOMÍČKOVÁ.
