Petr Macura - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Petr Macura v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 11 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 22 existujících společnostech a má celkem 26 aktuálních záznamů a celkem 32 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Petr Macura bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 6 různých osob.
Petr Macura - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Petr Macura
Brno |
Živnost a firmy:
ARBOR,spol.s r.o.,něm.ARBOR GmbH |
J&P Wind s.r.o. |
M-Team z.s. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 2. |
Ing. Petr Macura
Ostrava |
Firmy: ARGO - HYTOS Protech s.r.o. |
| 3. |
Petr Macura
Hranice |
Živnost a firmy: CS STEEL a.s. | CS STEEL Rent s.r.o. | INOX STEEL a.s. | |
| 4. |
Petr Macura
Ostrava |
Živnost a firmy: PETROM interiér, s.r.o. | Water Way s.r.o. |
| 5. |
Petr Macura
okres Náchod |
Firmy: BOR spol. s r.o. | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nízká Srbská | Spolek Nízkosrbský baroni |
| 6. |
Petr Macura
okres Ostrava-město |
Živnost a firmy: Future building systems s.r.o. |
| 7. |
Petr Mačura
Praha |
Firmy: Družstvo Vršovice 1289 |
| 8. |
Ing. Petr Macura
Šenov |
Živnost a firmy: RESPM trade s.r.o. |
| 9. |
Petr Macura
Vratimov |
Firmy: ManaArt s.r.o. |
| 10. |
Petr Mačura
okres Strakonice |
Firmy: MS Kráseka - Bílsko z. s. | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bílsko |
| 11. |
Petr Macura
okres Frýdek-Místek |
Firmy: ARXVILLA s.r.o. | ProTriReal Corporation s.r.o. | Třinecká Stavební s.r.o. |
| 12. |
Petr Macura
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 13. |
Petr Macura
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 14. |
Petr Macura
okres Frýdek-Místek |
Živnost |
| 15. |
Petr Macura
okres Karviná |
Živnost |
| 16. |
Petr Macura
Kunčice pod Ondřejníkem |
Živnost |
| 17. |
Petr Macura
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 18. |
Petr Macura
Ostrava |
Firmy: Future building systems s.r.o. |
Detaily Petr Macura - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Petr Macura, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARBOR,spol.s r.o.,něm.ARBOR GmbH
č.p. 148, 251 01 Nupaky Zaniklý subjekt: 1.7.2024 |
22.5.2020 31.3.2021 |
|
| ARBOR,spol.s r.o.,něm.ARBOR GmbH
č.p. 148, 251 01 Nupaky Zaniklý subjekt: 1.7.2024 |
22.5.2020 7.8.2020 |
|
| J&P Wind s.r.o.
č.p. 278, 549 73 Martínkovice |
7.8.2020 | |
| J&P Wind s.r.o.
č.p. 278, 549 73 Martínkovice |
26.8.2014 | |
| J&P Wind s.r.o.
č.p. 278, 549 73 Martínkovice |
26.8.2014 7.8.2020 |
|
| J&P Wind s.r.o.
č.p. 278, 549 73 Martínkovice |
26.8.2014 7.8.2020 |
|
| M-Team z.s.
Říčanská 989/27, Žebětín, 641 00 Brno |
17.10.2018 | |
| M-Team z.s.
Říčanská 989/27, Žebětín, 641 00 Brno |
17.10.2018 7.8.2020 |
|
| REMADAT, spol. s r.o.
Pod Šternberkem 306, Louky, 763 02 Zlín |
2.3.2007 10.12.2009 |
|
| REMADAT, spol. s r.o.
Pod Šternberkem 306, Louky, 763 02 Zlín |
2.3.2007 3.12.2009 |
|
| Solar Checoslovaquia s.r.o., v likvidaci
č.p. 19, 550 01 Hejtmánkovice Zaniklý subjekt: 25.5.2021 |
7.8.2020 25.5.2021 |
|
| Solar Checoslovaquia s.r.o., v likvidaci
č.p. 19, 550 01 Hejtmánkovice Zaniklý subjekt: 25.5.2021 |
10.8.2017 7.8.2020 |
|
| Suntel Czech s.r.o.
Březnická 5602, 760 01 Zlín Zaniklý subjekt: 1.7.2024 |
1.8.2019 7.8.2020 |
|
| Suntel Czech s.r.o.
Březnická 5602, 760 01 Zlín Zaniklý subjekt: 1.7.2024 |
1.8.2019 31.3.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Činnosti v oblasti informačních technologií Ostatní technické zkoušky a analýzy Fotografické činnosti Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní úklidové činnosti Univerzální administrativní činnosti Ostatní sportovní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
22.9.2004 |
Ing. Petr Macura Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.4.2021 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Suntel Czech s.r.o. . |
| 7.4.2021 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel ARBOR,spol.s r.o.,něm.ARBOR GmbH . |
| 7.8.2020 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Suntel Czech s.r.o., zmenil adresu. |
2. Ing. Petr Macura, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARGO - HYTOS Protech s.r.o.
Pohraniční 504/27, Vítkovice, 703 00 Ostrava |
12.5.1999 | |
| ARGO - HYTOS Protech s.r.o.
Pohraniční 504/27, Vítkovice, 703 00 Ostrava |
12.5.1999 18.5.2018 |
|
| ARGO - HYTOS Protech s.r.o.
Pohraniční 504/27, Vítkovice, 703 00 Ostrava |
12.5.1999 15.10.2014 |
|
| ARGO - HYTOS Protech s.r.o.
Pohraniční 504/27, Vítkovice, 703 00 Ostrava |
29.1.1999 29.6.1999 |
Ing. Petr Macura Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.5.2018 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel HYTOS OSTRAVA - VÍTKOVICE spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 18.5.2018 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (HYTOS OSTRAVA - VÍTKOVICE spol. s r.o.) |
| 15.10.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel HYTOS OSTRAVA - VÍTKOVICE spol. s r.o., zmenil adresu. |
3. Petr Macura, Hranice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CS STEEL a.s.
Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
29.1.2016 27.3.2017 |
|
| CS STEEL a.s.
Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
29.1.2016 26.6.2017 |
|
| CS STEEL a.s.
Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
10.2.2011 29.1.2016 |
|
| CS STEEL Rent s.r.o.
Šůlova 409, 330 23 Nýřany |
30.9.2014 7.4.2018 |
|
| CS STEEL Rent s.r.o.
Šůlova 409, 330 23 Nýřany |
8.9.2014 12.2.2018 |
|
| INOX STEEL a.s.
Galašova 851, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
5.11.2020 | |
| INOX STEEL a.s.
Galašova 851, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
14.11.2017 | |
| RM Lumber Trade & Consulting s.r.o.
Galašova 851, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
3.11.2025 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Velkoobchod a maloobchod |
12.3.1996 |
Petr Macura Hranice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.11.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (RM Lumber Trade & Consulting s.r.o.) |
| 5.11.2020 | Akcionář INOX STEEL a.s. |
| 7.4.2018 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (BURYNATE s.r.o. ) |
4. Petr Macura, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PETROM interiér, s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
1.4.2014 | |
| PETROM interiér, s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
26.5.2007 | |
| PETROM interiér, s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
26.5.2007 1.4.2014 |
|
| PETROM interiér, s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
26.5.2007 1.4.2014 |
|
| Water Way s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
14.7.2022 | |
| Water Way s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
14.9.2009 | |
| Water Way s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
24.9.2009 14.7.2022 |
|
| Water Way s.r.o.
Verdunská 362/25, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
14.9.2009 14.7.2022 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace |
7.10.1993 |
Petr Macura Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.7.2022 | Společník s vkladem Water Way s.r.o. |
| 14.7.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Arietes Foundation s.r.o., zmenil adresu. |
| 14.7.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Arietes Foundation s.r.o.) |
5. Petr Macura, okres Náchod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BOR spol. s r.o.
č.p. 28, 549 64 Bezděkov nad Metují |
27.7.2007 2.2.2011 |
|
| BOR spol. s r.o.
č.p. 28, 549 64 Bezděkov nad Metují |
3.10.2006 14.1.2010 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nízká Srbská
Nízká Srbská 141, 549 63 Machov |
12.12.2025 | |
| Spolek Nízkosrbský baroni
Nízká Srbská 2, 549 63 Machov |
5.6.2017 |
Petr Macura okres Náchod - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.5.2026 | |
| 5.6.2017 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Spolek Nízkosrbský baroni |
| 2.2.2011 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady BOR spol. s r.o. |
6. Petr Macura, okres Ostrava-město
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Future building systems s.r.o.
Nad kapličkou 219, 742 83 Olbramice |
25.6.2020 | |
| Future building systems s.r.o.
Nad kapličkou 219, 742 83 Olbramice |
6.3.2012 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
4.7.1996
Zaniklý subjekt: 30.10.2020 |
Petr Macura okres Ostrava-město - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.6.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 180 000,-Kč, podíl: 90 % (Future building systems s.r.o.) |
| 25.6.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Future building systems s.r.o.) |
7. Petr Mačura, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Družstvo Vršovice 1289
Kubánské náměstí 1289/27, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha |
19.12.2014 | |
| Družstvo Vršovice 1289
Kubánské náměstí 1289/27, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha |
19.12.2014 1.6.2022 |
|
| Družstvo Vršovice 1289
Kubánské náměstí 1289/27, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha |
21.11.1995 19.12.2014 |
Petr Mačura Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.6.2022 | Člen představenstva Družstvo Vršovice 1289 |
| 1.6.2022 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Družstvo Vršovice 1289 |
| 19.12.2014 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu Družstvo Vršovice 1289 |
8. Ing. Petr Macura, Šenov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| RESPM trade s.r.o.
K Hájence 1900, 739 34 Šenov |
22.2.2017 | |
| RESPM trade s.r.o.
K Hájence 1900, 739 34 Šenov |
22.2.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Výstavba bytových a nebytových budov Příprava staveniště Truhlářské práce Pokrývačské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní úklidové činnosti Univerzální administrativní činnosti |
23.5.2007 |
Ing. Petr Macura Šenov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.2.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (Dřevojinak s.r.o.) |
| 22.2.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Dřevojinak s.r.o.) |
9. Petr Macura, Vratimov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ManaArt s.r.o.
Frýdecká 637/13, 739 32 Vratimov |
28.8.2017 |
Petr Macura Vratimov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.8.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ManaArt s.r.o.) |
10. Petr Mačura, okres Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MS Kráseka - Bílsko z. s.
č.p. 34, 387 73 Bílsko |
14.2.2023 | |
| MS Kráseka - Bílsko z. s.
č.p. 34, 387 73 Bílsko |
14.2.2023 6.7.2023 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bílsko
č.p. 1, 387 73 Bílsko |
24.1.2026 |
Petr Mačura okres Strakonice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bílsko |
| 6.7.2023 | Člen představenstva MS Kráseka - Bílsko z. s. |
| 6.7.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva MS Kráseka - Bílsko z. s. |
11. Petr Macura, okres Frýdek-Místek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARXVILLA s.r.o.
č.p. 511, 739 92 Návsí |
30.12.2025 | |
| ProTriReal Corporation s.r.o.
Nádražní 843, 739 91 Jablunkov |
2.2.2026 | |
| ProTriReal Corporation s.r.o.
Nádražní 843, 739 91 Jablunkov |
2.2.2026 | |
| Třinecká Stavební s.r.o.
Hřbitovní 471, Staré Město, 739 61 Třinec |
4.1.2024 | |
| Třinecká Stavební s.r.o.
Hřbitovní 471, Staré Město, 739 61 Třinec |
4.1.2024 |
Petr Macura okres Frýdek-Místek - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.2.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 000,-Kč (ProTriReal Corporation s.r.o.) |
| 2.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ProTriReal Corporation s.r.o.) |
| 30.12.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 67 000,-Kč (ARXVILLA s.r.o.) |
12. Petr Macura, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Informační a komunikační činnosti |
7.5.2010 |
13. Petr Macura, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace průmyslových strojů a zařízení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
5.11.2014 |
14. Petr Macura, okres Frýdek-Místek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
30.5.2018 |
15. Petr Macura, okres Karviná
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
28.11.2022 |
16. Petr Macura, Kunčice pod Ondřejníkem
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
6.11.1996 |
17. Petr Macura, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Informační a komunikační činnosti |
22.3.2007 |
18. Petr Macura, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Future building systems s.r.o.
Nad kapličkou 219, 742 83 Olbramice |
17.7.2014 25.6.2020 |
|
| Future building systems s.r.o.
Nad kapličkou 219, 742 83 Olbramice |
8.3.2012 17.7.2014 |
|
| Future building systems s.r.o.
Nad kapličkou 219, 742 83 Olbramice |
6.3.2012 17.7.2014 |
|
| Future building systems s.r.o.
Nad kapličkou 219, 742 83 Olbramice |
6.3.2012 25.6.2020 |
Souhrnné informace ke jménu "Petr Macura"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Petr Macura – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Petr Macura?
Jméno Petr Macura je uvedeno v 22 společnostech.
Kolik osob se jménem Petr Macura je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 12 osoby jménem Petr Macura.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod