PAVEL VORÁČ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Vorac v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 6 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 13 existujících společnostech a má celkem 13 aktuálních záznamů a celkem 14 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Pavel Vorac bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
PAVEL VORÁČ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Voráč
okres Šumperk |
Firmy: ROBOTRIO, s.r.o. | SIMO plus, s.r.o. |
| 2. |
Pavel Voráč
Blansko |
Firmy: ARNOŠTOV BK, a.s. | Maus Electronics s.r.o. | Microdis Electronics s.r.o. | |
| 3. |
Mgr. Pavel Voráč
Klatovy |
Firmy: CREDO MEDIP, s.r.o. | PV-pharma s.r.o. |
| 4. |
Pavel Voráč
okres Cheb |
Firmy: AMON & Co. s.r.o. | AMON company s.r.o. |
| 5. |
Pavel Voráč
okres Blansko |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Kotvrdovice |
| 6. |
Pavel Voráč
okres Brno-venkov |
Firmy: Spolek Pretorian Blučina |
| 7. |
Mgr. Pavel Voráč
okres Klatovy |
Živnost |
| 8. |
Pavel Voráč
Prostějov |
Živnost |
| 9. |
Bc. PAVEL VORÁČ
Praha |
Firmy: Tělocvičná jednota Sokol Libeň |
Detaily PAVEL VORÁČ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Voráč, okres Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ROBOTRIO, s.r.o.
Králec 132, 788 20 Dolní Studénky |
27.4.1999 31.12.2002 |
|
| ROBOTRIO, s.r.o.
Králec 132, 788 20 Dolní Studénky |
10.2.1998 27.4.1999 |
|
| SIMO plus, s.r.o.
č.p. 121, 789 01 Rovensko |
2.12.2016 | |
| SIMO plus, s.r.o.
č.p. 121, 789 01 Rovensko |
18.7.2003 | |
| SIMO plus, s.r.o.
č.p. 121, 789 01 Rovensko |
26.2.2004 2.12.2016 |
|
| SIMO plus, s.r.o.
č.p. 121, 789 01 Rovensko |
18.7.2003 2.12.2016 |
Pavel Voráč okres Šumperk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.12.2016 | Společník s vkladem SIMO plus, s.r.o. |
| 2.12.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel SIMO plus, s.r.o., zmenil adresu. |
| 2.12.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 34 000,-Kč (SIMO plus, s.r.o.) |
2. Pavel Voráč, Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARNOŠTOV BK, a.s.
Gellhornova 2229/2, 678 01 Blansko |
11.12.2007 20.6.2013 |
|
| Maus Electronics s.r.o.
Úvalská 593/23, Radošovice, 251 01 Říčany |
18.5.2023 | |
| Microdis Electronics s.r.o.
Úvalská 593/23, Radošovice, 251 01 Říčany |
9.5.2023 | |
| Společenství vlastníků domu Čapkova 8,10,12
Čapkova 1301/8, 678 01 Blansko |
1.2.2011 1.2.2014 |
Pavel Voráč Blansko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.5.2023 | Zapsán(-a) jako prokurista Maus Electronics s.r.o. |
| 9.5.2023 | Zapsán(-a) jako prokurista Microdis Electronics s.r.o. |
| 8.11.2014 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Čapkova 8,10,12 (vymazáno) |
3. Mgr. Pavel Voráč, Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CREDO MEDIP, s.r.o.
Dragounská 404, Klatovy IV, 339 01 Klatovy |
12.7.2014 | |
| CREDO MEDIP, s.r.o.
Dragounská 404, Klatovy IV, 339 01 Klatovy |
10.7.2014 12.7.2014 |
|
| CREDO MEDIP, s.r.o.
Dragounská 404, Klatovy IV, 339 01 Klatovy |
11.2.2010 10.7.2014 |
|
| CREDO MEDIP, s.r.o.
Dragounská 404, Klatovy IV, 339 01 Klatovy |
20.8.2007 11.2.2010 |
|
| PV-pharma s.r.o.
Čs. legií 125, Klatovy I, 339 01 Klatovy |
5.10.2025 | |
| PV-pharma s.r.o.
Čs. legií 125, Klatovy I, 339 01 Klatovy |
5.10.2025 |
Mgr. Pavel Voráč Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.10.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (PV-pharma s.r.o.) |
| 5.10.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PV-pharma s.r.o.) |
| 12.7.2014 | Společník s vkladem CREDO MEDIP, s.r.o. |
4. Pavel Voráč, okres Cheb
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AMON & Co. s.r.o.
č.p. 435, 351 32 Hazlov |
2.3.2016 | |
| AMON & Co. s.r.o.
č.p. 435, 351 32 Hazlov |
19.4.2003 | |
| AMON & Co. s.r.o.
č.p. 435, 351 32 Hazlov |
30.5.2013 2.3.2016 |
|
| AMON & Co. s.r.o.
č.p. 435, 351 32 Hazlov |
27.3.2007 30.5.2013 |
|
| AMON & Co. s.r.o.
č.p. 435, 351 32 Hazlov |
19.4.2003 2.3.2016 |
|
| AMON company s.r.o.
Sadová 578/3, 352 01 Aš |
5.12.2019 | |
| AMON company s.r.o.
Sadová 578/3, 352 01 Aš |
5.12.2019 |
Pavel Voráč okres Cheb - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.12.2019 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady AMON company s.r.o. |
| 5.12.2019 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 19 000,-Kč, splaceno: 19 000,-Kč, podíl: 19 % (AMON company s.r.o.) |
| 2.3.2016 | Člen dozorčí rady AMON & Co. s.r.o. |
5. Pavel Voráč, okres Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Kotvrdovice
č.p. 82, 679 07 Kotvrdovice |
25.2.2024 | |
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Kotvrdovice
č.p. 82, 679 07 Kotvrdovice |
2.3.2014 2.3.2019 |
Pavel Voráč okres Blansko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.6.2024 | Člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Kotvrdovice |
| 27.6.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Kotvrdovice |
6. Pavel Voráč, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Spolek Pretorian Blučina
nám. Svobody 119, 664 56 Blučina |
3.1.2025 |
Pavel Voráč okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.1.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Spolek Pretorian Blučina |
7. Mgr. Pavel Voráč, okres Klatovy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s nápoji |
28.2.2014 |
8. Pavel Voráč, Prostějov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
1.3.2009 |
9. Bc. PAVEL VORÁČ, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Tělocvičná jednota Sokol Libeň
Zenklova 2/37, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
13.3.2013 13.1.2017 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL VORÁČ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL VORÁČ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL VORÁČ?
Jméno PAVEL VORÁČ je uvedeno v 13 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL VORÁČ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem PAVEL VORÁČ.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci