BRONISLAV ČÁPEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Bronislav Capek v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 21 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 6 zaniklých společnostech.Jméno Bronislav Capek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
BRONISLAV ČÁPEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
BRONISLAV ČÁPEK
Břeclav |
Firmy: CS Bohemia export s.r.o. | MP-ČR a.s. | S.O.Č. - Produkt Morava s.r.o. |
| 2. |
Bronislav Čapek
okres Uherské Hradiště |
Firmy: Fantazy Design s.r.o. |
| 3. |
MUDr. Bronislav Čapek, Ph.D.
okres Opava |
Živnost |
| 4. |
Bronislav Čapek
okres Uherské Hradiště |
Živnost |
| 5. |
Ing. Bronislav Čapek
okres Olomouc |
Firmy: ČAPEK s.r.o. "v likvidaci" | Ing. Bronislav Čapek s.r.o. | OMEGA Production s.r.o. v likvidaci |
| 6. |
Bronislav Čapek
okres Olomouc |
Firmy: ČAPEK s.r.o. "v likvidaci" |
| 7. |
Ing. Bronislav Čapek
okres Olomouc |
Firmy: GRiph, s.r.o. | Ing. Bronislav Čapek s.r.o. | OMEGA Production s.r.o. v likvidaci |
| 8. |
Ing. Bronislav Čapek
Slavkov u Brna |
Firmy: MODRÁ NOC, spol. s r.o. v likvidaci |
Detaily BRONISLAV ČÁPEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. BRONISLAV ČÁPEK, Břeclav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CS Bohemia export s.r.o.
Sadová 1313/7, 696 01 Rohatec |
27.8.2025 | |
| CS Bohemia export s.r.o.
Sadová 1313/7, 696 01 Rohatec |
27.8.2025 | |
| MP-ČR a.s.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.12.2021 |
5.11.2019 14.12.2021 |
|
| MP-ČR a.s.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.12.2021 |
5.11.2019 9.1.2021 |
|
| S.O.Č. - Produkt Morava s.r.o.
nábřeží Antonína Dvořáka 3135/20, 690 03 Břeclav |
9.1.2021 | |
| S.O.Č. - Produkt Morava s.r.o.
nábřeží Antonína Dvořáka 3135/20, 690 03 Břeclav |
13.5.2015 | |
| S.O.Č. - Produkt Morava s.r.o.
nábřeží Antonína Dvořáka 3135/20, 690 03 Břeclav |
9.1.2018 9.1.2021 |
|
| S.O.Č. - Produkt Morava s.r.o.
nábřeží Antonína Dvořáka 3135/20, 690 03 Břeclav |
21.5.2015 9.1.2018 |
|
| S.O.Č. - Produkt Morava s.r.o.
nábřeží Antonína Dvořáka 3135/20, 690 03 Břeclav |
13.5.2015 9.1.2018 |
|
| S.O.Č. - Produkt Morava s.r.o.
nábřeží Antonína Dvořáka 3135/20, 690 03 Břeclav |
13.5.2015 9.1.2021 |
BRONISLAV ČÁPEK Břeclav - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.8.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (CS Bohemia export s.r.o.) |
| 27.8.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (CS Bohemia export s.r.o.) |
| 9.1.2021 | Člen představenstva, předseda MP-ČR a.s. , zmenil adresu |
2. Bronislav Čapek, okres Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Fantazy Design s.r.o.
Tupesy 354, 687 07 Tupesy |
22.10.2024 | |
| Fantazy Design s.r.o.
Tupesy 354, 687 07 Tupesy |
22.10.2024 |
Bronislav Čapek okres Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.10.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (Fantazy Design s.r.o.) |
| 22.10.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Fantazy Design s.r.o.) |
3. MUDr. Bronislav Čapek, Ph.D., okres Opava
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti reklamních agentur Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání |
27.10.2025 |
4. Bronislav Čapek, okres Uherské Hradiště
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba oděvů Příprava staveniště Sklenářské, malířské a natěračské práce Silniční nákladní doprava Velkoobchod a maloobchod |
18.1.1994 |
5. Ing. Bronislav Čapek, okres Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ČAPEK s.r.o. "v likvidaci"
Bělkovice-Lašťany 312, 783 16 Bělkovice-Lašťany Zaniklý subjekt: 14.6.2024 |
2.11.2005 21.12.2011 |
|
| Ing. Bronislav Čapek s.r.o.
Špitálka 434/23b, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.11.2018 |
11.2.2005 16.6.2015 |
|
| Ing. Bronislav Čapek s.r.o.
Špitálka 434/23b, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.11.2018 |
11.2.2005 3.12.2011 |
|
| OMEGA Production s.r.o. v likvidaci
Slavníkova 2357/9, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.1.2018 |
9.11.2012 27.8.2015 |
|
| OMEGA Production s.r.o. v likvidaci
Slavníkova 2357/9, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.1.2018 |
30.10.2012 27.8.2015 |
6. Bronislav Čapek, okres Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ČAPEK s.r.o. "v likvidaci"
Bělkovice-Lašťany 312, 783 16 Bělkovice-Lašťany Zaniklý subjekt: 14.6.2024 |
22.11.2023 27.11.2023 |
|
| ČAPEK s.r.o. "v likvidaci"
Bělkovice-Lašťany 312, 783 16 Bělkovice-Lašťany Zaniklý subjekt: 14.6.2024 |
20.9.2016 22.11.2023 |
|
| ČAPEK s.r.o. "v likvidaci"
Bělkovice-Lašťany 312, 783 16 Bělkovice-Lašťany Zaniklý subjekt: 14.6.2024 |
4.4.2000 20.9.2016 |
|
| ČAPEK s.r.o. "v likvidaci"
Bělkovice-Lašťany 312, 783 16 Bělkovice-Lašťany Zaniklý subjekt: 14.6.2024 |
4.4.2000 26.9.2005 |
7. Ing. Bronislav Čapek, okres Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| GRiph, s.r.o.
Mlýnská 326/13, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.7.2024 |
1.3.2013 16.7.2024 |
|
| Ing. Bronislav Čapek s.r.o.
Špitálka 434/23b, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.11.2018 |
11.2.2005 19.11.2018 |
|
| OMEGA Production s.r.o. v likvidaci
Slavníkova 2357/9, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.1.2018 |
27.8.2015 26.1.2018 |
|
| OMEGA Production s.r.o. v likvidaci
Slavníkova 2357/9, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 26.1.2018 |
30.10.2012 26.1.2018 |
8. Ing. Bronislav Čapek, Slavkov u Brna
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MODRÁ NOC, spol. s r.o. v likvidaci
Vyškov Zaniklý subjekt: 24.5.2011 |
13.6.1994 14.6.2000 |
|
| MODRÁ NOC, spol. s r.o. v likvidaci
Vyškov Zaniklý subjekt: 24.5.2011 |
13.6.1994 24.5.2011 |
Souhrnné informace ke jménu "BRONISLAV ČÁPEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu BRONISLAV ČÁPEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno BRONISLAV ČÁPEK?
Jméno BRONISLAV ČÁPEK je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem BRONISLAV ČÁPEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem BRONISLAV ČÁPEK.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?