MARTINA MAŠATOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Martina Masatova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 4 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Martina Masatova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
MARTINA MAŠATOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
MUDr. Martina Mašátová
okres Pelhřimov |
Živnost a firmy: ARNICA SPL s.r.o. v likvidaci | MUDr. Martina Mašátová s.r.o. |
| 2. |
MARTINA MAŠATOVÁ
okres Náchod |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Teplice nad Metují | Společenství vlastníků jednotek Bělská 333, Police nad Metují |
| 3. |
MUDr. Martina Mašátová
Praha |
Firmy: MAJDENT stomatochirurgie s.r.o. |
| 4. |
MUDr. Martina Mašátová
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 5. |
Martina Mašatová
okres Náchod |
Živnost |
| 6. |
Martina Mašatová
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
Detaily MARTINA MAŠATOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. MUDr. Martina Mašátová, okres Pelhřimov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARNICA SPL s.r.o. v likvidaci
Žižkova 922, 395 01 Pacov Zaniklý subjekt: 3.6.2014 |
28.8.2000 12.4.2001 |
|
| ARNICA SPL s.r.o. v likvidaci
Žižkova 922, 395 01 Pacov Zaniklý subjekt: 3.6.2014 |
25.9.1996 28.8.2000 |
|
| ARNICA SPL s.r.o. v likvidaci
Žižkova 922, 395 01 Pacov Zaniklý subjekt: 3.6.2014 |
25.9.1996 28.8.2000 |
|
| MUDr. Martina Mašátová s.r.o.
Spálená 1110, 395 01 Pacov |
1.7.2014 | |
| MUDr. Martina Mašátová s.r.o.
Spálená 1110, 395 01 Pacov |
30.1.2014 | |
| MUDr. Martina Mašátová s.r.o.
Spálená 1110, 395 01 Pacov |
30.1.2014 1.7.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Velkoobchod a maloobchod |
18.3.1992 |
MUDr. Martina Mašátová okres Pelhřimov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, splaceno: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (MUDr. Martina Mašátová s.r.o.) |
| 1.7.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (MUDr. Martina Mašátová s.r.o. ) |
| 30.1.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, splaceno: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (MUDr. Martina Mašátová s.r.o.) |
2. MARTINA MAŠATOVÁ, okres Náchod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Teplice nad Metují
Palackého 91, 549 57 Teplice nad Metují |
13.12.2025 | |
| Společenství vlastníků jednotek Bělská 333, Police nad Metují
Bělská 333, Velká Ledhuje, 549 54 Police nad Metují |
12.9.2017 |
MARTINA MAŠATOVÁ okres Náchod - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.5.2026 | |
| 3.1.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům Police nad Metují, Bělská 333 |
3. MUDr. Martina Mašátová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MAJDENT stomatochirurgie s.r.o.
Zimákova 583/20, Chodov, 149 00 Praha |
28.12.2021 | |
| MAJDENT stomatochirurgie s.r.o.
Zimákova 583/20, Chodov, 149 00 Praha |
28.12.2021 |
MUDr. Martina Mašátová Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.12.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 50 % (MAJDENT stomatochirurgie s.r.o.) |
| 28.12.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MAJDENT stomatochirurgie s.r.o.) |
4. MUDr. Martina Mašátová, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Vázání a související činnosti Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní vzdělávání |
16.3.2016 |
5. Martina Mašatová, okres Náchod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
18.5.1998 |
6. Martina Mašatová, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Silniční nákladní doprava Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
15.10.2001 |
Souhrnné informace ke jménu "MARTINA MAŠATOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu MARTINA MAŠATOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno MARTINA MAŠATOVÁ?
Jméno MARTINA MAŠATOVÁ je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem MARTINA MAŠATOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem MARTINA MAŠATOVÁ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?