Františka Svobodová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Frantiska Svobodova v rejstřících
Jméno Frantiska Svobodova není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno není zapsáno v žádnév 0 existující společnosti a nemá žádný aktuální záznam a celkem 18 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 9 zaniklých společnostech.
Jméno Frantiska Svobodova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Františka Svobodová - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Františka Svobodová
Teplice |
Firmy: F+S CENTRUM s.r.o. | Severočeská montážní společnost s r.o. v likvidaci |
| 2. |
Ing. Františka Svobodová
Brno |
Firmy: MDTD s.r.o. v likvidaci |
| 3. |
JUDr. Františka Svobodová
Brno |
Firmy: AUSTRO spol, s r.o. v likvidaci | DISCONT - MARKT, s.r.o. v likvidaci | FYNAKRO s. r. o. v likvidaci | |
| 4. |
Františka Svobodová
okres Rokycany |
Firmy: Zemědělské družstvo Kladruby |
| 5. |
Františka Svobodová
Brno |
Firmy: MDTD s.r.o. v likvidaci |
| 6. |
Františka Svobodová
okres Děčín |
Firmy: JEDNOTA spotřební družstvo v Rumburku |
Detaily Františka Svobodová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Františka Svobodová, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| F+S CENTRUM s.r.o.
Cítoliby Zaniklý subjekt: 13.12.2017 |
23.10.2013 13.12.2017 |
|
| F+S CENTRUM s.r.o.
Cítoliby Zaniklý subjekt: 13.12.2017 |
16.12.2009 23.10.2013 |
|
| Severočeská montážní společnost s r.o. v likvidaci
Teplice Zaniklý subjekt: 9.1.2017 |
21.10.2013 9.1.2017 |
|
| Severočeská montážní společnost s r.o. v likvidaci
Teplice Zaniklý subjekt: 9.1.2017 |
10.9.2012 21.10.2013 |
2. Ing. Františka Svobodová, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MDTD s.r.o. v likvidaci
Podpěrova 518/6, Medlánky, 621 00 Brno Zaniklý subjekt: 6.11.2014 |
31.12.2013 6.11.2014 |
|
| MDTD s.r.o. v likvidaci
Podpěrova 518/6, Medlánky, 621 00 Brno Zaniklý subjekt: 6.11.2014 |
31.12.2013 6.11.2014 |
|
| MDTD s.r.o. v likvidaci
Podpěrova 518/6, Medlánky, 621 00 Brno Zaniklý subjekt: 6.11.2014 |
2.2.2000 31.12.2013 |
|
| MDTD s.r.o. v likvidaci
Podpěrova 518/6, Medlánky, 621 00 Brno Zaniklý subjekt: 6.11.2014 |
2.2.2000 31.12.2013 |
3. JUDr. Františka Svobodová, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AUSTRO spol, s r.o. v likvidaci
Brno Zaniklý subjekt: 29.12.2008 |
19.12.1991 28.3.1995 |
|
| DISCONT - MARKT, s.r.o. v likvidaci
Brno Zaniklý subjekt: 5.3.2008 |
6.4.1992 2.11.1992 |
|
| FYNAKRO s. r. o. v likvidaci
Dlouhá 10, 664 71 Veverská Bítýška Zaniklý subjekt: 29.11.2021 |
27.11.2015 15.2.2017 |
|
| FYNAKRO s. r. o. v likvidaci
Dlouhá 10, 664 71 Veverská Bítýška Zaniklý subjekt: 29.11.2021 |
27.11.2015 21.2.2017 |
|
| SEVA Invest s.r.o. v likvidaci
Žitavského 1178, Zbraslav, 156 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.9.2019 |
23.3.2016 14.6.2016 |
|
| SEVA Invest s.r.o. v likvidaci
Žitavského 1178, Zbraslav, 156 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.9.2019 |
18.6.2009 22.10.2015 |
|
| SEVA Invest s.r.o. v likvidaci
Žitavského 1178, Zbraslav, 156 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.9.2019 |
18.6.2009 24.5.2016 |
4. Františka Svobodová, okres Rokycany
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Kladruby
Vojenice, Kladruby Zaniklý subjekt: 11.6.2008 |
10.3.1976 20.7.1981 |
5. Františka Svobodová, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MDTD s.r.o. v likvidaci
Podpěrova 518/6, Medlánky, 621 00 Brno Zaniklý subjekt: 6.11.2014 |
31.12.2013 6.11.2014 |
6. Františka Svobodová, okres Děčín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JEDNOTA spotřební družstvo v Rumburku
Jiříkovská 842/10, Rumburk 1, 408 01 Rumburk Zaniklý subjekt: 25.4.2026 |
4.7.1974 14.6.1978 |
Souhrnné informace ke jménu "Františka Svobodová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Františka Svobodová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Františka Svobodová?
Jméno Františka Svobodová je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Františka Svobodová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem Františka Svobodová.
