VÁCLAV SALAČ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclav Salac v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 28 existujících společnostech a má celkem 26 aktuálních záznamů a celkem 59 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 10 zaniklých společnostech.Jméno Vaclav Salac bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 5 různých osob.
VÁCLAV SALAČ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Mgr. VÁCLAV SALAČ
LLM.
Brno |
Firmy:
4BB a.s. |
ADAX Capital Corporation s.r.o. |
ADAX Fond firemního nástupnictví SICAV, a.s. |
... Celkem záznam u 32 firem. |
| 2. |
Václav Salač
Praha |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1147 v Nuslích |
| 3. |
Ing. VÁCLAV SALAČ
MBA
okres Praha-západ |
Firmy: Pizzatravel, s.r.o. |
| 4. |
Václav Salač
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 5. |
Václav Salač
okres Praha-západ |
Živnost |
| 6. |
Václav Salač
okres Chomutov |
Živnost |
| 7. |
Ing. Václav Salač
okres Praha-západ |
Živnost |
| 8. |
Mgr. Václav Salač, LL.M.
okres Brno-město |
Živnost |
| 9. |
Václav Salač
okres Kladno |
Firmy: Strojní družstvo Hořešovice |
| 10. |
Václav Salač
okres Kladno |
Firmy: Zemědělské družstvo Hořešovice |
| 11. |
Mgr. Václav Salač
okres Třebíč |
Firmy: Subtrack s.r.o. |
| 12. |
Václav Salač
okres Rakovník |
Firmy: Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace chovatelů okrasného a exotického ptactva Mšec - v likvidaci |
Detaily VÁCLAV SALAČ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Mgr. VÁCLAV SALAČ LLM. , Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 4BB a.s.
Údolní 567/33, Brno-město, 602 00 Brno |
1.9.2013 27.12.2016 |
|
| ADAX Capital Corporation s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
2.7.2026 | |
| ADAX Capital Corporation s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
1.9.2023 | |
| ADAX Capital Corporation s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
11.12.2024 2.7.2026 |
|
| ADAX Capital Corporation s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
1.9.2023 2.7.2026 |
|
| ADAX Fond firemního nástupnictví SICAV, a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
9.12.2024 | |
| ADAX Fond firemního nástupnictví SICAV, a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
9.12.2024 2.7.2026 |
|
| ADAX T1 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
3.10.2023 | |
| ADAX T1 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
3.10.2023 2.7.2026 |
|
| ADAX T10 s.r.o.
Jasenická 296, 755 01 Vsetín |
4.10.2024 18.5.2026 |
|
| ADAX T13 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
12.9.2025 | |
| ADAX T13 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
12.9.2025 2.7.2026 |
|
| ADAX T14 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
12.9.2025 | |
| ADAX T14 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
12.9.2025 2.7.2026 |
|
| ADAX T2 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
3.10.2023 | |
| ADAX T2 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
3.10.2023 2.7.2026 |
|
| ADAX T6 a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
27.1.2024 | |
| ADAX T6 a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
27.1.2024 2.7.2026 |
|
| ADAX T7 s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno Zaniklý subjekt: 1.1.2026 |
22.12.2023 1.1.2026 |
|
| C10D s.r.o.
28. října 141, 742 83 Klimkovice |
3.3.2025 | |
| C10D s.r.o.
28. října 141, 742 83 Klimkovice Zaniklý subjekt: 1.7.2026 |
5.12.2025 1.7.2026 |
|
| C10D s.r.o.
28. října 141, 742 83 Klimkovice |
3.3.2025 1.7.2026 |
|
| C10D s.r.o.
28. října 141, 742 83 Klimkovice |
3.3.2025 2.7.2026 |
|
| CM security system, s.r.o.
B. Němcové 29, 388 01 Blatná |
30.9.2025 | |
| CM security system, s.r.o.
B. Němcové 29, 388 01 Blatná |
30.9.2025 2.7.2026 |
|
| E K O B A L R O Ž N O V spol. s r.o.
Pivovarská 42, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm Zaniklý subjekt: 1.6.2024 |
14.11.2023 1.6.2024 |
|
| EKOBAL ROŽNOV s.r.o.
Pivovarská 42, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm |
3.10.2023 | |
| EKOBAL ROŽNOV s.r.o.
Pivovarská 42, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm |
3.10.2023 2.7.2026 |
|
| FC ZBROJOVKA BRNO, a.s.
Srbská 2838/47A, Královo Pole, 612 00 Brno |
17.9.2024 2.9.2025 |
|
| MARCO-CZECH s.r.o.
9. května 100, 250 73 Jenštejn |
3.3.2025 | |
| MARCO-CZECH s.r.o.
9. května 100, 250 73 Jenštejn Zaniklý subjekt: 1.1.2026 |
30.9.2025 1.1.2026 |
|
| MARCO-CZECH s.r.o.
9. května 100, 250 73 Jenštejn |
3.3.2025 2.7.2026 |
|
| MARCO-CZECH s.r.o.
9. května 100, 250 73 Jenštejn |
3.3.2025 13.1.2026 |
|
| MEDIA MIX, s.r.o.
Divnice č.ev. 233, 763 21 Slavičín |
28.11.2024 | |
| MEDIA MIX, s.r.o.
Divnice č.ev. 233, 763 21 Slavičín |
28.11.2024 2.7.2026 |
|
| Okresní fotbalový svaz Vyškov
Mlýnská 737/10, Dědice, 682 01 Vyškov |
24.2.2020 11.3.2021 |
|
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
14.4.2020 | |
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
6.11.2023 1.3.2025 |
|
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
14.4.2020 2.7.2026 |
|
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
15.4.2016 2.12.2016 |
|
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
14.4.2010 15.4.2016 |
|
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
14.4.2010 15.11.2016 |
|
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
14.4.2010 14.4.2020 |
|
| Oportys a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
14.4.2010 27.11.2013 |
|
| Salač Energy Trade s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
2.7.2026 | |
| Salač Energy Trade s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
17.4.2019 | |
| Salač Energy Trade s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
17.4.2019 2.7.2026 |
|
| Salač Energy Trade s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
17.4.2019 2.7.2026 |
|
| Salač Investment Group s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
2.7.2026 | |
| Salač Investment Group s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
16.4.2019 | |
| Salač Investment Group s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
16.4.2019 2.7.2026 |
|
| Salač Investment Group s.r.o.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
16.4.2019 2.7.2026 |
|
| TANY, spol. s r.o.
Československých legií 563, 340 22 Nýrsko |
25.6.2025 | |
| TANY, spol. s r.o.
Československých legií 563, 340 22 Nýrsko |
25.6.2025 2.7.2026 |
|
| Tělovýchovná jednota Heršpice, z.s.
č.p. 281, 684 01 Heršpice |
5.1.2019 | |
| Tělovýchovná jednota Heršpice, z.s.
č.p. 281, 684 01 Heršpice |
5.1.2019 2.7.2026 |
|
| TEQIN, a.s.
Gajdošova 1544/16, Židenice (Brno-Židenice), 615 00 Brno |
19.11.2009 27.11.2013 |
|
| TEQIN, a.s.
Gajdošova 1544/16, Židenice (Brno-Židenice), 615 00 Brno |
19.11.2009 21.12.2015 |
|
| UPS Technology a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
10.4.2024 | |
| UPS Technology a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
10.4.2024 2.7.2026 |
|
| UPS Technology a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
14.3.2024 10.4.2024 |
|
| UPS Technology a.s.
Olomoucká 3419/7, Židenice (Brno-Židenice), 618 00 Brno |
1.3.2024 14.3.2024 |
|
| UPS Technology s.r.o.
Za školou 648/3, Komárov, 617 00 Brno Zaniklý subjekt: 1.9.2024 |
10.4.2024 1.9.2024 |
|
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
2.7.2026 | |
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
1.10.2009 | |
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
4.7.2017 2.7.2026 |
|
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
27.11.2013 4.7.2017 |
|
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
1.10.2009 27.11.2013 |
|
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
1.10.2009 2.7.2026 |
|
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
1.10.2009 27.11.2013 |
|
| ZebraStores s.r.o.
U Synagogy 480/1, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno |
1.10.2009 4.7.2017 |
|
| ZK METAL s.r.o.
Na Pilníku 292, 789 91 Štíty |
4.10.2024 | |
| ZK METAL s.r.o.
Na Pilníku 292, 789 91 Štíty |
4.10.2024 2.7.2026 |
|
| ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.
Na Pilníku 292, 789 91 Štíty Zaniklý subjekt: 1.9.2025 |
4.2.2025 1.9.2025 |
|
| Žerníček s.r.o.
Na Pilníku 292, 789 91 Štíty Zaniklý subjekt: 1.9.2025 |
4.2.2025 1.9.2025 |
Mgr. VÁCLAV SALAČ LLM. Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.7.2026 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel ADAX T12 s.r.o., zmenil adresu. |
| 2.7.2026 | Společník s vkladem ZebraStores s.r.o. |
| 2.7.2026 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel SB GROUP s.r.o., zmenil adresu. |
2. Václav Salač, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1147 v Nuslích
Maroldova 1147/6, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha |
8.10.2002 8.10.2004 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií |
12.11.1990 |
3. Ing. VÁCLAV SALAČ MBA , okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Pizzatravel, s.r.o.
Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
19.11.2025 | |
| Pizzatravel, s.r.o.
Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
19.11.2025 | |
| Pizzatravel, s.r.o.
Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
19.11.2025 19.11.2025 |
Ing. VÁCLAV SALAČ MBA okres Praha-západ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.11.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Pizzatravel, s.r.o.) |
| 19.11.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Pizzatravel, s.r.o.) |
| 19.11.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Pizzatravel, s.r.o.) |
4. Václav Salač, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace |
4.4.1991 |
5. Václav Salač, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
9.2.2024 |
6. Václav Salač, okres Chomutov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
19.8.2026 |
7. Ing. Václav Salač, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
24.10.1995 |
8. Mgr. Václav Salač, LL.M., okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba chemických látek a chemických přípravků Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní vzdělávání |
22.12.2004 |
9. Václav Salač, okres Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Strojní družstvo Hořešovice
Hořešovice Zaniklý subjekt: 4.2.2009 |
18.6.1999 4.2.2009 |
10. Václav Salač, okres Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Hořešovice
Hořešovice, okres Kladno Zaniklý subjekt: 18.10.2024 |
30.6.1965 12.6.1967 |
11. Mgr. Václav Salač, okres Třebíč
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Subtrack s.r.o.
Mládežnická 982/4, Nové Dvory, 674 01 Třebíč |
6.5.2016 2.10.2023 |
|
| Subtrack s.r.o.
Mládežnická 982/4, Nové Dvory, 674 01 Třebíč |
4.12.2013 29.1.2023 |
12. Václav Salač, okres Rakovník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace chovatelů okrasného a exotického ptactva Mšec - v likvidaci
Slánská 187, 270 64 Mšec Zaniklý subjekt: 18.8.2026 |
22.2.2018 18.8.2026 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace chovatelů okrasného a exotického ptactva Mšec - v likvidaci
Slánská 187, 270 64 Mšec Zaniklý subjekt: 18.8.2026 |
20.1.2017 14.7.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "VÁCLAV SALAČ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu VÁCLAV SALAČ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno VÁCLAV SALAČ?
Jméno VÁCLAV SALAČ je uvedeno v 28 společnostech.
Kolik osob se jménem VÁCLAV SALAČ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem VÁCLAV SALAČ.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod