Zhanna Zoltan - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Zhanna Zoltan v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Zhanna Zoltan není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Zhanna Zoltan - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Zhanna Zoltan
Ukrajina |
Firmy: Duha sluníčko s.r.o. | TEXTAR GROUP s.r.o. |
Detaily Zhanna Zoltan - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Zhanna Zoltan, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Duha sluníčko s.r.o.
náměstí Přátelství 1518/3, Hostivař, 102 00 Praha |
23.8.2010 15.7.2014 |
|
| TEXTAR GROUP s.r.o.
Tovární 202/3, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
2.10.2008 |
Zhanna Zoltan Ukrajina - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.10.2014 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Duha sluníčko s.r.o. . |
| 23.8.2010 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Duha sluníčko s.r.o.) |
| 2.10.2008 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč (TEXTAR GROUP s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Zhanna Zoltan"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Zhanna Zoltan – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Zhanna Zoltan?
Jméno Zhanna Zoltan je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Zhanna Zoltan je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Zhanna Zoltan.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci