PAVEL MACHAN - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Machan v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 6 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 9 existujících společnostech a má celkem 10 aktuálních záznamů a celkem 20 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Machan bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 7 různých osob.
PAVEL MACHAN - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Macháň
Praha |
Živnost a firmy: GP HELP a.s. | NELLI KUTNÁ HORA,s.r.o. v likvidaci | NIKOL KUTNÁ HORA s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
Ing. PAVEL MACHÁŇ
Ph.D.
okres Břeclav |
Firmy: Beerserker s.r.o. |
| 3. |
Pavel Macháň
okres Přerov |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Hustopeče n. Bečvou |
| 4. |
Pavel Macháň
Náchod |
Firmy: HostBox Group s.r.o. | ODDIN ESOP s.r.o. |
| 5. |
PAVEL MACHÁN
okres Kolín |
Firmy: BATRAN s.r.o. | Mapit s.r.o. |
| 6. |
PAVEL MACHAN
okres Liberec |
Firmy: Profi M+M s.r.o. |
| 7. |
Pavel Machán
okres Kolín |
Živnost |
| 8. |
Pavel Machan
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 9. |
Pavel Macháň
okres Rychnov nad Kněžnou |
Živnost |
| 10. |
Pavel Macháň
Náchod |
Živnost |
| 11. |
Pavel Macháň
Prostějov |
Živnost |
| 12. |
Pavel Machan
Velké Popovice |
Živnost |
| 13. |
Pavel Macháň
Náchod |
Živnost |
| 14. |
Ing. Pavel Macháň
Bohumín |
Firmy: AZ FIN servis, s.r.o. v likvidaci | SATREL s.r.o. |
Detaily PAVEL MACHAN - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Macháň, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| GP HELP a.s.
Husovo náměstí 468/16, Uhříněves, 104 00 Praha |
11.9.2013 7.10.2019 |
|
| NELLI KUTNÁ HORA,s.r.o. v likvidaci
Drahanovice Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
23.2.2009 11.4.2012 |
|
| NELLI KUTNÁ HORA,s.r.o. v likvidaci
Drahanovice Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
17.2.2009 11.4.2012 |
|
| NELLI KUTNÁ HORA,s.r.o. v likvidaci
Drahanovice Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
7.12.2000 28.12.2002 |
|
| NELLI KUTNÁ HORA,s.r.o. v likvidaci
Drahanovice Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
7.12.2000 18.11.2002 |
|
| NELLI KUTNÁ HORA,s.r.o. v likvidaci
Drahanovice Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
8.7.1998 7.12.2000 |
|
| NELLI KUTNÁ HORA,s.r.o. v likvidaci
Drahanovice Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
8.7.1998 7.12.2000 |
|
| NIKOL KUTNÁ HORA s.r.o. v likvidaci
Na Chmelnici 277, Sedlec, 284 03 Kutná Hora Zaniklý subjekt: 17.1.2025 |
3.10.2013 17.1.2025 |
|
| NIKOL KUTNÁ HORA s.r.o. v likvidaci
Na Chmelnici 277, Sedlec, 284 03 Kutná Hora Zaniklý subjekt: 17.1.2025 |
2.7.1998 3.10.2013 |
|
| NIKOL KUTNÁ HORA s.r.o. v likvidaci
Na Chmelnici 277, Sedlec, 284 03 Kutná Hora Zaniklý subjekt: 17.1.2025 |
2.7.1998 24.4.2001 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
29.12.1993 |
2. Ing. PAVEL MACHÁŇ Ph.D. , okres Břeclav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Beerserker s.r.o.
Stará pošta 750, 664 61 Rajhrad |
4.6.2015 |
Ing. PAVEL MACHÁŇ PhD. okres Břeclav - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.6.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 300,-Kč, podíl: 1 % (Beerserker s.r.o.) |
3. Pavel Macháň, okres Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Hustopeče n. Bečvou
Draha 173, 753 66 Hustopeče nad Bečvou |
10.3.2024 | |
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Hustopeče n. Bečvou
Draha 173, 753 66 Hustopeče nad Bečvou |
1.4.2019 10.3.2024 |
Pavel Macháň okres Přerov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.7.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Hustopeče n. Bečvou |
| 13.7.2024 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Hustopeče n. Bečvou |
| 17.8.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Hustopeče n. Bečvou |
4. Pavel Macháň, Náchod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HostBox Group s.r.o.
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha |
26.9.2025 | |
| HostBox Group s.r.o.
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha |
26.9.2025 | |
| ODDIN ESOP s.r.o.
Pod dráhou 1637/6, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
31.1.2020 |
Pavel Macháň Náchod - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.9.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (HostBox Group s.r.o.) |
| 26.9.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (HostBox Group s.r.o.) |
| 31.1.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 2 151,-Kč, podíl: 21.51 % (ODDIN ESOP s.r.o.) |
5. PAVEL MACHÁN, okres Kolín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BATRAN s.r.o.
Rybářská 547, Kolín II, 280 02 Kolín |
15.11.2022 | |
| BATRAN s.r.o.
Rybářská 547, Kolín II, 280 02 Kolín |
3.11.2022 | |
| Mapit s.r.o.
č.p. 29, 280 02 Křečhoř |
10.2.2022 | |
| Mapit s.r.o.
č.p. 29, 280 02 Křečhoř |
10.2.2022 |
PAVEL MACHÁN okres Kolín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.11.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (BATRAN s.r.o.) |
| 3.11.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, splaceno: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (BATRAN s.r.o.) |
| 10.2.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (Mapit s.r.o.) |
6. PAVEL MACHAN, okres Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Profi M+M s.r.o.
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
31.7.2024 |
PAVEL MACHAN okres Liberec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.7.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 9 800,-Kč, podíl: 49 % (Profi M+M s.r.o.) |
7. Pavel Machán, okres Kolín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
18.12.2017 |
8. Pavel Machan, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
9.2.2023 |
9. Pavel Macháň, okres Rychnov nad Kněžnou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
1.4.1996 |
10. Pavel Macháň, Náchod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
12.2.1996 |
11. Pavel Macháň, Prostějov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní stavební instalace |
4.4.1997 |
12. Pavel Machan, Velké Popovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Specializované návrhářské činnosti |
2.5.2007 |
13. Pavel Macháň, Náchod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Velkoobchod a maloobchod |
29.12.2010 |
14. Ing. Pavel Macháň, Bohumín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AZ FIN servis, s.r.o. v likvidaci
Bezručova 300, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín Zaniklý subjekt: 18.12.2019 |
27.7.2000 11.5.2001 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
12.6.2014 1.7.2022 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
21.1.2010 12.6.2014 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
17.9.2008 21.1.2010 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
31.3.2005 17.9.2008 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
20.6.2002 21.1.2010 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
20.6.2002 12.6.2014 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
20.6.2002 31.3.2005 |
|
| SATREL s.r.o.
Blodkova 1585/13, Hulváky, 709 00 Ostrava |
20.6.2002 1.7.2022 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL MACHAN"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL MACHAN – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL MACHAN?
Jméno PAVEL MACHAN je uvedeno v 9 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL MACHAN je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem PAVEL MACHAN.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod