Barbora Brosková - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Barbora Broskova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Barbora Broskova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Barbora Brosková - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Barbora Brosková
okres Písek |
Firmy: Aktivní Písek, z.s. | Mezinárodní komunita dzogčhenu Kunkyabling, z. s. | Rodinné centrum Fazole, z.s. | |
Detaily Barbora Brosková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Barbora Brosková, okres Písek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Aktivní Písek, z.s.
Hůrka 62, Hradiště, 397 01 Písek |
9.9.2024 | |
| Aktivní Písek, z.s.
Hůrka 62, Hradiště, 397 01 Písek |
16.2.2023 9.9.2024 |
|
| Mezinárodní komunita dzogčhenu Kunkyabling, z. s.
Opletalova 1336/35, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
18.1.2025 | |
| Rodinné centrum Fazole, z.s.
Sedláčkova 472/6, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek |
9.10.2015 | |
| Základní škola Fazole, z. ú.
Sedláčkova 472/6, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek |
3.1.2026 |
Barbora Brosková okres Písek - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.3.2026 | Správní rada Základní škola Fazole, z. ú. |
| 8.5.2025 | |
| 19.11.2024 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Aktivní Písek, z.s. |
Souhrnné informace ke jménu "Barbora Brosková"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Barbora Brosková – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Barbora Brosková?
Jméno Barbora Brosková je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Barbora Brosková je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Barbora Brosková.
