Irena Bartošová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Irena Bartosova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 12 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Irena Bartosova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 8 různých osob.
Irena Bartošová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Irena Bartošová
Uherské Hradiště |
Firmy: Lékárna u Lucie s.r.o. | ORDIN BART, s.r.o. | U Lucie – nemovitostní s.r.o. |
| 2. |
Ing. Irena Bartošová
Liberec |
Živnost a firmy: Liberecké výstavní trhy, a.s. v likvidaci |
| 3. |
Irena Bartošová
Jihlava |
Firmy: Sdružení občanů obytného domu, o.s. Lazebnická 52/5, Jihlava - spolek | Společenství vlastníků jednotek obytného domu Lazebnická 52/5, Jihlava |
| 4. |
Irena Bartošová
okres Rychnov nad Kněžnou |
Živnost |
| 5. |
Irena Bartošová
okres Most |
Živnost |
| 6. |
Ing. Irena Bartošová
okres Semily |
Živnost |
| 7. |
Irena Bartošová
okres Svitavy |
Živnost |
| 8. |
Irena Bartošová
okres Brno-město |
Živnost |
| 9. |
Mgr. Irena Bartošová
okres Pardubice |
Živnost |
| 10. |
Mgr. Irena Bartošová
okres Svitavy |
Živnost |
| 11. |
Irena Bartošová
okres Tábor |
Živnost |
| 12. |
Irena Bartošová
Praha |
Firmy: Nadace Vodafone Česká republika |
| 13. |
Irena Bartošová
Pardubice |
Firmy: BAPI Bohemia akciová společnost | KOLF s.r.o. | V.E.G. s.r.o. |
| 14. |
Irena Bartošová
Lomnice nad Popelkou |
Firmy: Základní organizace České zahrádkářského svazu Lomnice nad Popelkou |
Detaily Irena Bartošová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Irena Bartošová, Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Lékárna u Lucie s.r.o.
Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 1.1.2025 |
27.10.2015 1.5.2024 |
|
| Lékárna u Lucie s.r.o.
Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 1.1.2025 |
26.6.2014 27.10.2015 |
|
| Lékárna u Lucie s.r.o.
Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 1.1.2025 |
20.5.2013 26.6.2014 |
|
| ORDIN BART, s.r.o.
Josefa Stancla 152, 686 01 Uherské Hradiště |
10.10.2011 | |
| ORDIN BART, s.r.o.
Josefa Stancla 152, 686 01 Uherské Hradiště |
10.10.2011 | |
| U Lucie – nemovitostní s.r.o.
Josefa Stancla 152, 686 01 Uherské Hradiště |
1.1.2024 |
Irena Bartošová Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.5.2024 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Lékárna u Lucie s.r.o. ) |
| 1.1.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (U Lucie – nemovitostní s.r.o.) |
| 27.10.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (Lékárna u Lucie s.r.o.) |
2. Ing. Irena Bartošová, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Liberecké výstavní trhy, a.s. v likvidaci
č.p., Liberec Zaniklý subjekt: 11.11.2010 |
9.3.1999 8.4.2003 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
21.1.1997
Zaniklý subjekt: 9.5.2018 |
3. Irena Bartošová, Jihlava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Sdružení občanů obytného domu, o.s. Lazebnická 52/5, Jihlava - spolek
Lazebnická 52/5, 586 01 Jihlava |
15.9.2018 | |
| Společenství vlastníků jednotek obytného domu Lazebnická 52/5, Jihlava
Lazebnická 52/5, 586 01 Jihlava |
12.4.2023 |
Irena Bartošová Jihlava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.4.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek obytného domu Lazebnická 52/5, Jihlava |
| 30.11.2018 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Sdružení občanů obytného domu, o.s. Lazebnická 52/5, Jihlava |
4. Irena Bartošová, okres Rychnov nad Kněžnou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Překladatelské a tlumočnické činnosti Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
8.4.2005 |
5. Irena Bartošová, okres Most
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti zpravodajských tiskových kanceláří a agentur Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Univerzální administrativní činnosti |
29.8.2019 |
6. Ing. Irena Bartošová, okres Semily
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Velkoobchod a maloobchod |
21.10.1991 |
7. Irena Bartošová, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba oděvů Ostatní zpracovatelský průmysl Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
19.5.1994 |
8. Irena Bartošová, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur |
15.1.1997 |
9. Mgr. Irena Bartošová, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Univerzální administrativní činnosti Ostatní sportovní činnosti Poskytování ostatních osobních služeb j. n. Velkoobchod a maloobchod |
6.3.1997 |
10. Mgr. Irena Bartošová, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní vzdělávání |
7.9.2009 |
11. Irena Bartošová, okres Tábor
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Podpůrné činnosti pro lesnictví Příprava staveniště Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
5.12.2007 |
12. Irena Bartošová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Nadace Vodafone Česká republika
náměstí Junkových 2808/2, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
6.4.2006 6.4.2012 |
13. Irena Bartošová, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BAPI Bohemia akciová společnost
Jana Palacha 515, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 1.1.2024 |
31.10.2003 2.11.2007 |
|
| KOLF s.r.o.
Masarykovo náměstí 2667, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.8.2005 2.11.2007 |
|
| KOLF s.r.o.
Masarykovo náměstí 2667, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
27.5.1997 6.8.2005 |
|
| V.E.G. s.r.o.
Masarykovo náměstí 2667, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
15.1.1998 22.11.2000 |
|
| V.E.G. s.r.o.
Masarykovo náměstí 2667, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
15.1.1998 2.11.2007 |
14. Irena Bartošová, Lomnice nad Popelkou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace České zahrádkářského svazu Lomnice nad Popelkou
Karla Čapka 1131, 512 51 Lomnice nad Popelkou Zaniklý subjekt: 8.10.2025 |
3.4.2014 8.10.2025 |
|
| Základní organizace České zahrádkářského svazu Lomnice nad Popelkou
Karla Čapka 1131, 512 51 Lomnice nad Popelkou Zaniklý subjekt: 8.10.2025 |
3.4.2014 8.2.2020 |
Souhrnné informace ke jménu "Irena Bartošová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Irena Bartošová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Irena Bartošová?
Jméno Irena Bartošová je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem Irena Bartošová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem Irena Bartošová.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci