Lenka Boušová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lenka Bousova v rejstřících
Jméno Lenka Bousova není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 4 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.
Jméno Lenka Bousova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Lenka Boušová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Lenka Boušová
Praha |
Živnost |
| 2. |
Lenka Boušová
Praha |
Firmy: RENAISSANCE PARTNERS, s.r.o. | TELEGON, a.s. | TTC REAL ESTATE, a.s. |
Detaily Lenka Boušová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Lenka Boušová, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba oděvů Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
5.9.1994 |
2. Lenka Boušová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| RENAISSANCE PARTNERS, s.r.o.
Tunelářů 294, Zbraslav, 156 00 Praha |
7.6.2001 12.2.2004 |
|
| TELEGON, a.s.
Praha Zaniklý subjekt: 17.7.2012 |
16.6.1999 17.7.2012 |
|
| TTC REAL ESTATE, a.s.
Naskové 1100/3, Košíře, 150 00 Praha |
29.3.2000 28.11.2000 |
|
| TTC REAL ESTATE, a.s.
Naskové 1100/3, Košíře, 150 00 Praha |
30.8.1999 29.3.2000 |
Souhrnné informace ke jménu "Lenka Boušová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Lenka Boušová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Lenka Boušová?
Jméno Lenka Boušová je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Lenka Boušová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Lenka Boušová.
