Lyubov Galiv - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lyubov Galiv v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Lyubov Galiv není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Lyubov Galiv - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Lyubov Galiv
Ukrajina |
Firmy: TERSKALA s.r.o. |
| 2. |
Lyubov Galiv
Praha |
Firmy: Oberon - Praha s.r.o. |
Detaily Lyubov Galiv - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Lyubov Galiv, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TERSKALA s.r.o.
Ledárenská 361/40, Holásky, 620 00 Brno |
14.4.2011 | |
| TERSKALA s.r.o.
Ledárenská 361/40, Holásky, 620 00 Brno |
16.3.2011 |
Lyubov Galiv Ukrajina - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.4.2011 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (TERSKALA s.r.o.) |
| 14.4.2011 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 10000 % (TERSKALA s.r.o.) |
2. Lyubov Galiv, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Oberon - Praha s.r.o.
Ječná 547/15, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
5.1.2009 |
Lyubov Galiv Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.6.2009 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Oberon - Praha s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Lyubov Galiv"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Lyubov Galiv – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Lyubov Galiv?
Jméno Lyubov Galiv je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Lyubov Galiv je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Lyubov Galiv.
