Karel Valter - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Karel Valter v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 7 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Karel Valter bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Karel Valter - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Karel Valter
okres Příbram |
Firmy: Společenství vlastníků bytových jednotek Milín - Nádražní ulice čp. 262 | Stavební bytové družstvo pracovníků Státních lesů v Příbrami |
| 2. |
Karel Valter
Brno |
Živnost a firmy: 3K Média, s.r.o. | Společenství vlastníků domu č.p.478, Marie Majerové 11/478 |
| 3. |
Karel Valter
okres Havlíčkův Brod |
Živnost |
| 4. |
Karel Valter
Brno |
Živnost |
Detaily Karel Valter - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Karel Valter, okres Příbram
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytových jednotek Milín - Nádražní ulice čp. 262
Nádražní 262, 262 31 Milín |
2.9.2020 | |
| Společenství vlastníků bytových jednotek Milín - Nádražní ulice čp. 262
Nádražní 262, 262 31 Milín |
27.9.2006 1.9.2015 |
|
| Společenství vlastníků bytových jednotek Milín - Nádražní ulice čp. 262
Nádražní 262, 262 31 Milín |
27.9.2006 1.9.2020 |
|
| Stavební bytové družstvo pracovníků Státních lesů v Příbrami
Milín okr. Příbram Zaniklý subjekt: 3.6.2026 |
11.9.1968 3.6.2026 |
Karel Valter okres Příbram - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.2.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků bytových jednotek Milín - Nádražní ulice čp. 262 |
| 25.2.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků bytových jednotek Milín - Nádražní ulice čp. 262 (vymazáno) |
| 1.9.2015 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků bytových jednotek Milín - Nádražní ulice čp. 262 |
2. Karel Valter, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 3K Média, s.r.o.
Chládkova 898/2, Žabovřesky, 616 00 Brno |
12.10.2010 3.4.2012 |
|
| 3K Média, s.r.o.
Chládkova 898/2, Žabovřesky, 616 00 Brno |
7.10.2010 27.3.2012 |
|
| Společenství vlastníků domu č.p.478, Marie Majerové 11/478
Marie Majerové 478/11, Lesná, 638 00 Brno |
26.10.2017 8.12.2021 |
|
| Společenství vlastníků domu č.p.478, Marie Majerové 11/478
Marie Majerové 478/11, Lesná, 638 00 Brno |
26.10.2017 13.12.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Shromažďování, úprava a rozvod vody Výstavba bytových a nebytových budov Příprava staveniště Silniční nákladní doprava |
19.9.2006 |
3. Karel Valter, okres Havlíčkův Brod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Činnosti reklamních agentur Ostatní vzdělávání Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
16.3.2015 |
4. Karel Valter, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Nepravidelná pozemní osobní doprava Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
18.9.2006 |
Souhrnné informace ke jménu "Karel Valter"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Karel Valter – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Karel Valter?
Jméno Karel Valter je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Karel Valter je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Karel Valter.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci