LADISLAV URBANEC - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ladislav Urbanec v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 5 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Ladislav Urbanec není zapsáno v živnostenském rejstříku.
LADISLAV URBANEC - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Mgr. Ladislav Urbanec
Olomouc |
Živnost a firmy: MILO Olomouc, a.s. v likvidaci | SAVONIA s.r.o. | Společenství vlastníků jednotek Husova 960/5, Olomouc |
| 2. |
LADISLAV URBANEC
Ostrava |
Firmy: HbC Pustkovec Beers "v likvidaci" |
Detaily LADISLAV URBANEC - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Mgr. Ladislav Urbanec, Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MILO Olomouc, a.s. v likvidaci
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
29.3.1999 1.6.2004 |
|
| SAVONIA s.r.o.
Nad Zlíchovem 457/18, Hlubočepy, 152 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.4.2017 |
24.8.2004 6.4.2017 |
|
| SAVONIA s.r.o.
Nad Zlíchovem 457/18, Hlubočepy, 152 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.4.2017 |
24.8.2004 6.4.2017 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Husova 960/5, Olomouc
Husova 960/5, 779 00 Olomouc |
19.9.2001 5.8.2005 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba parfémů a toaletních přípravků Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Výstavba bytových a nebytových budov Poradenství v oblasti řízení Reklamní činnosti Ostatní činnosti související se zdravotní péčí j. n. Velkoobchod a maloobchod |
21.4.1999 |
2. LADISLAV URBANEC, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HbC Pustkovec Beers "v likvidaci"
Ostrava - Pustkovec Zaniklý subjekt: 11.9.2026 |
10.8.2018 19.2.2026 |
Souhrnné informace ke jménu "LADISLAV URBANEC"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu LADISLAV URBANEC – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno LADISLAV URBANEC?
Jméno LADISLAV URBANEC je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem LADISLAV URBANEC je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem LADISLAV URBANEC.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface