JAN KLÁPŠTĚ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jan Klapste v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jan Klapste bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
JAN KLÁPŠTĚ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Prof. PhDr. Jan Klápště
CSc.
Praha |
Firmy: ARCHAIA Brno z. ú. | Nadační fond PhDr. Tomáše Edela |
| 2. |
JAN KLÁPŠTĚ
okres Semily |
Firmy: KAMAX s.r.o. |
| 3. |
Jan Klápště
okres Semily |
Živnost |
Detaily JAN KLÁPŠTĚ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Prof. PhDr. Jan Klápště CSc. , Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARCHAIA Brno z. ú.
Bezručova 78/15, Staré Brno, 602 00 Brno |
19.2.2018 | |
| ARCHAIA Brno z. ú.
Bezručova 78/15, Staré Brno, 602 00 Brno |
26.1.2010 28.11.2016 |
|
| ARCHAIA Brno z. ú.
Bezručova 78/15, Staré Brno, 602 00 Brno |
26.1.2010 19.2.2018 |
|
| ARCHAIA Brno z. ú.
Bezručova 78/15, Staré Brno, 602 00 Brno |
20.2.2007 26.1.2010 |
|
| Nadační fond PhDr. Tomáše Edela
nám. Bedřicha Smetany 1, Český Dub I, 463 43 Český Dub |
2.11.2021 |
Prof. PhDr. Jan Klápště CSc. Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.11.2021 | Správní rada Nadační fond PhDr. Tomáše Edela |
| 19.2.2018 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady ARCHAIA Brno z. ú. |
| 19.2.2018 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady ARCHAIA Brno z. ú. |
2. JAN KLÁPŠTĚ, okres Semily
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KAMAX s.r.o.
Nudvojovice 1474, 511 01 Turnov |
12.6.2024 |
JAN KLÁPŠTĚ okres Semily - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.6.2024 | Zapsán(-a) jako prokurista KAMAX s.r.o. |
3. Jan Klápště, okres Semily
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Ubytování Překladatelské a tlumočnické činnosti Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Činnosti cestovních agentur Velkoobchod a maloobchod |
15.9.1999 |
Souhrnné informace ke jménu "JAN KLÁPŠTĚ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu JAN KLÁPŠTĚ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno JAN KLÁPŠTĚ?
Jméno JAN KLÁPŠTĚ je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem JAN KLÁPŠTĚ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem JAN KLÁPŠTĚ.
