Bernard Thiel - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Bernard Thiel v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 17 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Bernard Thiel není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Bernard Thiel - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Bernard Thiel
Kravaře |
Firmy:
Carbonex Bio Trade s.r.o. |
EKM servis s. r. o. |
MIBCON FNPP s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
Detaily Bernard Thiel - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Bernard Thiel, Kravaře
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Carbonex Bio Trade s.r.o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 19.6.2025 |
12.5.2025 19.6.2025 |
|
| Carbonex Bio Trade s.r.o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 19.6.2025 |
22.5.2015 12.5.2025 |
|
| Carbonex Bio Trade s.r.o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 19.6.2025 |
10.11.2004 4.8.2015 |
|
| Carbonex Bio Trade s.r.o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 19.6.2025 |
10.11.2004 22.5.2015 |
|
| Carbonex Bio Trade s.r.o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 19.6.2025 |
10.11.2004 12.5.2025 |
|
| Carbonex Bio Trade s.r.o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 19.6.2025 |
10.11.2004 19.6.2025 |
|
| EKM servis s. r. o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 14.10.2015 |
4.8.2015 14.10.2015 |
|
| EKM servis s. r. o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 14.10.2015 |
8.10.2007 4.8.2015 |
|
| EKM servis s. r. o.
Kostelní 3314/2c, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 14.10.2015 |
30.4.2007 30.10.2009 |
|
| MIBCON FNPP s.r.o.
Tomíčkova 2427/2, Chodov, 148 00 Praha |
24.1.2005 16.8.2007 |
|
| MIBCON FNPP s.r.o.
Tomíčkova 2427/2, Chodov, 148 00 Praha |
24.1.2005 3.8.2007 |
|
| Teplo-Plyn-Kobeřice spol. s r.o., v likvidaci
Kostelní 733/2b, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 28.5.2015 |
10.7.2000 4.5.2007 |
|
| Teplo-Plyn-Kobeřice spol. s r.o., v likvidaci
Kostelní 733/2b, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 28.5.2015 |
28.4.1995 4.5.2007 |
|
| Teplo-Plyn-Kobeřice spol. s r.o., v likvidaci
Kostelní 733/2b, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 28.5.2015 |
28.4.1995 10.7.2000 |
|
| Teplo-Plyn-Kobeřice spol. s r.o., v likvidaci
Kostelní 733/2b, 747 21 Kravaře Zaniklý subjekt: 28.5.2015 |
28.4.1995 28.5.2015 |
|
| Zámecký Klub z. s.
Kostelní 3314/2C, 747 21 Kravaře |
18.1.2017 | |
| Zámecký Klub z. s.
Kostelní 3314/2C, 747 21 Kravaře |
18.1.2017 12.5.2025 |
|
| Zámecký Klub z. s.
Kostelní 3314/2C, 747 21 Kravaře |
20.5.2016 18.1.2017 |
Bernard Thiel Kravaře - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.5.2025 | Společník s vkladem Carbonex Bio Trade s.r.o. |
| 12.5.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Wand system s.r.o., zmenil adresu. |
| 12.5.2025 | Správní rada Golfový Klub Kravaře z. s. (GKK) |
Souhrnné informace ke jménu "Bernard Thiel"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Bernard Thiel – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Bernard Thiel?
Jméno Bernard Thiel je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Bernard Thiel je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Bernard Thiel.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface